esmaspäev, 18. veebruar 2013

Laktaaditest ja sünnipäev

Nagu ära sõnutult, ei lasknud Elina meil reede öösel magada. Kui Gunnar koju jõudis, saime vaevalt voodisse, kui Elina karjuma hakkas- naabrid ka pidutsesid ja ei jäänud ta enam magama. Lõpuks lihtsalt lasin tal end magama karjuda. Kell viis saime siis magama ja kell kaheksa ärkasime.
Üldse oli Elina väga joril terve selle päeva. Aga eks see reisimine ja magamata öö teevad oma töö.

Elamine
Korter oli meil super! Solarise keskus vaid 300 meetri kaugusel ja sisustsus väga ilus ja kaasaegne. Ilusad maast-laeni aknad. Saime Elinale ka hea hinnaga reisivoodi..
Käisime Roccas söömas ja Kaubamajas ostmas mu lemmik dushigeeli ja kehakreemi, millest ma esimese muidugi sinna korterisse unustasin!

Butterfly
Õhtul, kella 21ks läksin siis Venuse ette, et seal Laili ja Triinuga kokku saada. Sealt suundusime edasi Butterfly Loungei. Seal liitusid lõpuks Ingrid oma kaaslasega ja Triinu peigmees, oma sõbraga. Söödi-joodi ja räägiti juttu. Kõik olid veel enam-vähem kained. Mina jõin vaid vett!
Enne 00, suundusime Venusesse, kus meil ka laud oli broneeritud. Alguses olime Triinu ja Lailiga kolmekesi-teised tulid hiljem järgi. No ma ei tea, on imelik olla täiesti kainelt klubis. Õnnkes, kui teised ka tulid ja klubi täituma hakkas, tundisin end juba vabamalt ja saime isegi tantsitud.
Suurim fänn
Mingiaeg tulid seltskonda Triinu mehe tuttav ja tema naine. Olin väga üllatunud, kui see naine küsis mu käest, kas ma olen Kati. Tuli välja, et tema on Bonsunast koguaeg mu blogi lugenud ja mulle kaasaelanud ning pidin suur eeskuju talle olema! Terve õhtu kuulsin komplimente ja meelitusi tema suust.
Pean tunnistama, et vägagi meelitav oli, et keegi mind ära tundis ja seda ka mulle ütles! Siiani on soe tunne hinges.

Kella kolme ajal läksin ma koju, et järgmiseks päevaks valmis olla. Elina magas ilusti oma reisivoodis juba. Siiski enne hommikut võtsin ta enda kõrvale magama, sest võõras koht ja ei saa lasta tal ju karjuda ja nutta...
Hommikul olime väga üllatunud, kui Elina alles kell pool üksteist meid äratas. Kiiruga hommikusöök ja ruttu Valingu poole teele.
Tädi ja poja

Appi, kui pisikene väikene Kristofer-Robin on! Ma ei mäletagi, et Elina sama pisikene on olnud! Kerge nagu piimapakikene! Jutustas ilusti tädiga ja üldse väga rahulik laps. Muidugi on tal sünnitusest peas veel väike muhukene, aga muidu terve ja rõõmus laps. Saime tänu testile minemisele seal vähe olla, aga kindlasti läheme varsti uuesti ja saan oma pisikesega pikemalt tegeleda.
Elina teadis ilusti, et on tita ja tegi pai ka. Üllatuseks muutus armukadedaks, kui poiss mu süles oli.
Aga ometi võikski seda väikest pojakest hoidma jääda!

Siis kiirustasime Scala fitnessisse, et seal Taimiga laktaaditest ära teha.
Test ise näeb siis välja nii, et alustasin lindil vaikse kõnniga, võeti kõrvast verd, kiirendati tempot, võeti jälle verd, jne, jne, kuni lõpuks tempo oli 12.5 km/h. Iga tempotõusu ajal võeti siis kõrvast uus veri. Jooksin seal siis umber 55 minutit.
Nii palju, kui ma eile juba teada sain, siis aeroobne põhi on mul väga tugev all. Pulsid on enam-.vähem normaalsed ja keha saab piimhappega väga hästi hakkama. Alles kiirel tempol tuleb see lihastesse. Ülejäänud aja seda ei teki- asi mida me kartsime, et võib tekkida.
Küsisin ka, et kas see, et paar kilo juurde on tulnud, on normaalne. Ütles, et jaa ja võiks natukene juurdegi veel tulla, sest enne polnud lihast vaid luu ja nahk ja nüüd hakkab vaikselt lihas uuesti peale tulema.
Täpsemad tulemused ja ülevaate testist saan paari päeva jooksul. Ootan! Igatahes, hakkame veidi pulssi ikkagi madalamaks treenima ja vastupidavust arendama.

Lõpuks kui koju jõudsime, käisime üleval Saksamaa muljeid ka kuulamas. Näidati pilte ja räägiti tähtsamad asjad ära. Ülaatuslikult, oli Silver Elinale Ampelmanni ka toonud kingiks!

Kokkuvõtvalt väga kiire, kuid mõnus nädalavahetus. Teinekordki võtame omale korteri!
Järgmine Eesti minek toimub siis kui Pamelaga naistekale läheme. Siis jääb Elina Gunnariga Soome.

Korteri mure on ka tõenäoliselt murtud ja saab vabalt kooliga alustada. Nüüd tuleks veel mõneks tunniks nädalas-kuus Elinale hoidja leida...

Kommentaare ei ole: