laupäev, 16. veebruar 2013

Poolmaraton tehtud-jälle

Kuna nädalavahetusel läheme Eesti ja trenni mõttes liigutamine jääb ära, otsustasin täna veidi pikema ringi joosta. Läksin rajale plaaniga ca 15 kilomeetrit ära joosta. Kui see oli tehtud, mõtlesin, et mis see 20 siis enam ära pole. Jooksingi selle ära ja uskumatult hea ajaga! Kui Jaanuaris jooksin ma 21 km ära 2h 30 min, siis seekord sain tulemuseks 2h 6 min! Uskumatult hea tulemus ju, kui arvestada, et tee on ikka libe.
Keskmiseks tempoks tuli 5.58min/km, mis on päris tempokas jooks juba. Pulss oli sellise tempo ja minu enda kohta, isegi ilus- keskmine 172 bpm ja kõrgeim 182 bpm. Nägin ka 159 bpm ära, aga kahtlen, kas see madalamaks enam läks.
Armastan joosta sellise ilmaga nagu täna oli- karge ja veidi miinuskraade. Kopsud saavad koguaeg kergelt õhku kätte ja ei ole mingit suruvat tunnet. Kindlasti olen ma ka õhtujooksja. Õnneks on Gunnaril järgmisel nädalal öövoor, nii et saan ehk nüüdsest õhtuti käia liigutamas.

Elina õppis jälle uue asja selgeks. Edev nagu emme- kui öelda talle kamm, kamm, hakkab ta juukseid kammima! Ei jõua ära oodata, mil saame soengut teha koos!
Viimastel päevadel, on kuidagi väsinud olnud koguaeg. Ei tea, kas teeb kasvuspurti nüüd?! Läheb õhtuti enne 00 magama, aga ärkan juba kella 8-9 vahel. Siis 2h hiljem jääb uuesti magama, magab pea kaks tundi, on 3-4h üleval ja jälle magab 2h. Siis on veidi kauem üleval-ca 5h. Kui üks päev välja arvata, mil vastu hommikut tunnikese jagu karjus ja virises, siis on ööd suhteliselt hästi järjest maganud. Häälitseb natukene keerates või asendit muutes vaid (ptüi, ptüi, ptüi!).

Homme, õigemini täna läheme siis Eesti. Öösel oleme 24h apartmendis. Lihtsalt seal on ruumi ja võimalust Elinaga ikka eraldi tubades magada. Ja pole kedagi segamas.
Lähen kell 21 Triinu sünnipäevale, nii et Gunnar peab õhtul üksi Elinaga hakkama saama ja ta ka ööunne panema.
Täna õnnestus tal ilusti tüdruk lõuna unne saada ja lasti mul kella 13ni magada. Seda oli hirmsalt vaja ka, kuna ootan õhtuti ikka Gunnari ära ja hommikul lasen tal magada veel, kui Elina üles ärkab.

Pühapäeval lõpuks läheme Evet, Eerot ja Kristofer-Robinit vaatama. Panin juba riided kokku ja otsisin veel Elna riiete sealtki asju, mis on tegelikult poistekad. Tallinnast loodan ikka karupoeg Puhhi ka leida!

Peale nende juures käimist, sain aja kokku lepitud laktaaditestile, koos Taimiga. Ootan seda väga! Ma pole küll veel aadressi saanud, aga loodan, et asi siiski jõus on!
Tänu testile, tuleb homne õhtu aga alkoholivaba, mis iseenesest on hea. Ei istu mulle enam kohe üldse alkohol. Ei mingil kujul. Proovisin juua pudeli siidrit ja klaasi veini-süda läks pahaks ja oi, kui kiiresti hakkab pähe! Seega, vast hakkangi hoopis karsklaseks.

Kati juures käisin ka ära ja olen oma soenguga väga rahul. Õigupoolest me ei lõiganud soengut, aga värvisime uuesti. Tegime heleduse saamiseks veidi tugevamaid triipe sisse ja mulle hirmsasti meeldib see triibutatud variant. Edaspidi on mu enda valida, kas triibutame heledamaks, või jätame sama värvi. Eks näis-aega sinna on.

Eks nädala alguses tuleb siis fotorohke postitus!

Kommentaare ei ole: