teisipäev, 16. juuli 2013

Särkänniemi+tulemused

Veidi jooksust.
Tegin sel kuul juba kaks isiklikku rekordit. 5km ajaga 23min,1sek ja 10km ajaga 48min, 58sek. Jah, lôpuks ometi 10km alla 50min! Kahjuks pani just sellel jooksul Endomondo hullu ja venitas ühe km, pea 30 sek aeglasemaks. Pulsikella järgi aeg 49.09, kui Endo näitas 49.36. See siis lisaks veel ca 100-200 meetrit sellele 10km-le. Igatahes, väga hea ning Eestis ehk, kus pole tôuse, tuleks paremgi!

Kolmapäeval käisime juuksuris. Olen jälle täiesti teist tooni. Lôpuks ometi see täiesti, päris mina!

Gunnaril algad reedest juba puhkus. Pühapäeval käisime Särkänniemis. Elinal oli paha tuju ja väga nautida kohta ei saanud. Kuigi showd ei näinud, siis delfiinid nägime ära. Oleks nii väga tahtnud pai teha!
Karusselli kartis see laps nagu tuld. Nuttis, karjus ja puges sülle peitu. Ei meeldinud talle ka vankris istuda ja streikis igal pool.
Rahul oli vaid liumäel-kus ta saab ka kodus olla.
Ônneks sai Gunnar vähemalt ühel atraktsioonil käidud.

Eile vôitlesime sipelgatega, kellele ei môjunud enam ei kaneel, sooda ega sool. Panime lôpuks mürki ja topsid maha ning siiani pole veel näinud neid.

Täna sôidame Eesti. Läheme Rakverre. Neljapäeval läheme Tallinnasse pildistama ja sealt siis Pärnu. Tänud Laurale, kes meile korteri sai!
Edasi ei teagi veel mis teeme. Eks vaatame käigu pealt.

Kommentaare ei ole: