laupäev, 30. november 2013

Novembri statistika

Üpris hea kuu. Sai veidirohkem jooksmas käidud ja trenn oli töö nagunii. Andmed siin:
Joostud: 52,68 km, 5h,23min, 27sek
Jalutatud: 42,60 km, 8h, 09min, 32 sek
Piloxingut: 9h 50 min,32 sek,
Jõutrenni: 2h, 22min, 34 sek,
 Kokku kaotasin ma sel kuul 13747 kcal!
Kindlasti oleks jooksu arvelt rohkem kilomeetreid ja kaloreid läinud, aga paraku pole mul ju nö vabadel päevadel Elinat kuskile lihtsalt jooksu jaoks kuskile jätta! Jama!

Alates eelmisest pühapäevast, olen umbes 1.1 kilogrammi alla ka saanud. Keha pilt muutub igapäevaselt ikka ilusamaks jälle.

Täna toimub Kalmuse kampaania loosimine ka. Endal mõlgub ka väike kingi loos meeles. Kas oleks mõtet? Oleks huvi?

Panen selle soovitud riisiroa retsepti ka üles:
 400g vähisabasi
400g tiigerkrevette
pool pakki "Maahärra" mehhiko segu (sügavkülmutatud)
400g riisi (täistera)
Poole sidruni mahl
Terva maitseaine segu( kasutasin lime ja tsilli "Thai Woki segu"
"Thai Woki" vedel voki segu (need igas suuremas poes olemas)

Praadisin õlis krevetid ja vähisabad. Keetsin ja hautasin riisi. Lisasin riisi kreveti ja vähisabade hulka, lisasin mehhiko segu. Praadisin natukene ja lisasin maitseained ja sidruni mahla. Ettevaatlik tuleks olla nende tuliste kastmetega, sest need on tõepoolest hästi tulised ( mis meile meeldibki just). Mitte midagi erilist ei ole, aga lihtne, kiire ja hea söök ikka. Suht sarnane sellele eelmises postis tehtud söögile...


Täna võtsin end lõpuks kätte ja käisin jooksmas. Hakkasin juba käega lööma, sest olin pulsikella vöö linna unustanud, aga kui juba need tossud sai maale veetud, siis tühja sest kellast. Ega pulss jookse, vaid ikka mina! Raske oli, sest polnud ma arvestanud, et pean miinus viie kraadiga jooksma ja polnud õigeid riideid kaasas. Siinsed riided tegid aga olemise raskeks ja lõpuks ka liiga palavaks. Tegin viis kilti ja tuli selle kuu kiireim jooks. Avg. pace 10.27 km/h.
Kui saaks järjepidevalt joosta, hakkaks juba looma!

Hommikul oli mingi imelik olek ka jälle. Jooksin vetsu nagu ikka ning oleks jälle pildi taskusse visanud. Kevadel oli sama asi, kus pidin enne tükk aega end pikali koguma, kui jalad alla sain. Kohvi olen saanud enam-vähem tee vastu vahetatud. Vaid tass kohvi, kui sedagi päevas.

Kommentaare ei ole: