neljapäev, 19. detsember 2013

Häbipost

Hommikul ärgates, ootas mind Ask.fm'is eest küsimus, miks ma eilse postituse ära olen kustutanud.
Vastus: kuna mul oli eile niigi depressiivne ja kehv päev, siis ma lihtsalt ei viitsinud ja tahtnud tegeleda kõige selle tagasisidega, mis ma kella kaheteistkümneks juba saanud olin.
Jah, pada sõimas katelt ja selles samas tekstiski, oli sees väga palju vigu- milles enamus siiski liigse kiirustamise pärast tulid.
Siiski jään ma pikemalt rääkimata oma seisukohale kindlaks, et sõna mõttetu, ,k,-p,-t, s-i kõrval  ja igapäevaselt kasutatavad sõnad, võiks selged olla.
Ma tean juhtumeid, kus neiud saadavad ülemusele või kliendile kirju, kus kasutavad ks asemel x-i jne. Samuti on olemas ka selliseid juhtumeid.
Jah, kuna ma ise pean ka ikkagi blogi (mida nagu ma aru saan, on juba päris suur hulk inimesi jälgimas), siis pean ise ka näpuvigadele rohkem tähelepanu pöörama-nõus! Üldiselt ma seda teengi. Kuid leian siiski, et sellised igakordsed ja loogilised vead on tihti absurdsus.
See selleks- jääb see teema.


Täna lõunal, käisin Vadimi juures, kes tegi mulle juba ammu ihaldatud jõulukingi. Väikesi kingitusi olen viimatse nädalate jooksul endale veel teinud ning võin väita, et ma ei leia enam asju, mida mul vaja oleks. Kui siis ehk ühed ilusad talvesaapad veel. Kiilkontsaga näiteks.

Elina sai vanavanemate poolt esimesed kingid kätte. Ülejäänud saab Soomes, kus nagu öeldud, saan ma terve päeva rahus jõulushopata. Gunnarile ka pakk olemas. Verivorstid ostsin  ka Eestist kaasa. Kapsad on juba Soomes olemas.

Täna oli järjekordne tööpäev ka. Tegime siis nö karnevali ning olime ilusad! Kohal oli kolm inimest.
Tegime enne "tööd" pildid ära, sest kes see ikka tahab higiseid ja väsinud piloxitare näha! Kuigi oleks võinud vabalt ka hiljem teha, sest peale tunnist, higist tilkuvat trenni, olid nad kõik üllataval kombel energilisemad ja rõõmsamad. Mina ise kaasa arvatud, aga minuga juhtub seda koguaeg. Samas, täna oli ka ainus kord, kui ma pikemalt inimestega toitumisest, füüsilisest liikumisest ning üleüldiselt treeningutest, rääkima jäin. Või noh, nemad jäid minuga. Mina olen alati viimane, kes seal veel askeldama jääb ja olen rõõmuga nõus inimestega neil teemadel rääkima!

Algas aga trenn sellega, et hirmuga vaatasin oma tühja plaadi kausta! Kus kurat, see nüüd siis kaduda sai? Tean, et Elina täna veidi mässas selle trenni kotiga, nii et helistasin koju, kas äkki plaat maha kukkunud. Ei olnud. Hirmuga juba mõtlesin, et mida siis teha? Ma ei saa ju trenni ilma muusikata teha! Otsustasin vaadata siis igasjuhuks väikesesse korvikesse, kus olin eelnevatel kordadel plaate näinud, et noh ehk hädaolukorras, saab mõne muu muusikaga hakkama. Ja oh õnne, seal mu armas plaat oligi! Kuidas ma ometi sain selle mängijasse esmaspäeval unustada! Tuulepea, ma ütlen!

Igatahes täna, kuigi pidime kergemalt võtma, hakkas higi hoopis ojadena voolama! Pulsikella mul küll peal ei olnud, aga Endomondo järgi, kaotasime me täna rekordilised 899 kcal! Olgu, seal mõned siia-sinna, sest pulssi ju ei tea, kuid enesetunde põhjal, ta sinna kanti siiski jääb. Võrreldes esmaspäevaga, kus kaotasime 806 kcal, oli tänane trenn mitmekordne success!

Selleks aastaks on töö kohapealt trennidega kõik. Siiski pean ma kodus muudkui harjutama ja õppima, sest video ootab tegemist! Õnneks tuleb võimalus ka oma muudele treeningutele aega pühendada. Thank god for that! Igatahes pulsikella pakkisin ka juba kotti ära.

Kui nüüd pulsikellast rääkida, siis teeb see mul imelikku häält. Mitte küll kell, kuid vöö, mis rinnale käib. Nimelt, kui ma vöö niiskeks teen ja selle jublaka sinna külge ühendan, siis hakkab see kuuldavalt mu südamelöökide taktis tiksuma. On see normaalne? Enne seda pole olnud. Mis ma tegema peaks? Kas patareid hakkavad tühjenema? Kas seal on üldse patareid sees?
Ma natukene igaljuhul, pelgan seda kanda, sest äkki saan sealt mingi elektrilöögi vms.

49 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

"Vastus: kuna mul oli eile niigi depressiivne ja kehv päev, siis ma lihtsalt ei viitsinud ja tahtnud tegeleda kõige selle tagasisidega, mis ma kella kaheteistkümneks juba saanud olin. "

Ma ei saa aru, miks ennast teha siis nii avalikuks inimeseks, otsida nii palju tähelepanu kõige ask.fm-ga kui ka eraldi fb lehega kui ei suuda kriitikat vastu võtta ja ainsaks vabanduseks on see, et ei viitsi ja kehv päev.

Ei saa elada ju mannavahus ja eeldada, et keegi kunagi midagi halba ei ütle ja tee.

Kati ütles ...

Kui nüüd aus olla, olen môelnud selle kôige lôpetamisele ka.

Anonüümne ütles ...

Aga miks ei lõpeta siis? Kuulsusejanu on tõepoolest nii SUUR?

Nii palju kui seda blogi lugenud olen, on siin ikka väga palju infot su elu kohta ja teadagi, et internetis asjad püsivad kaasa arvatud pildid, mida lisad....

Lihtsalt mõtlemiseks...

Kati ütles ...

Ma ei leia küll, et siin midagi tapvat on.
Kuigi kirjutan jah, ka oma asjadest siin, peaks see kôik esmajoones Piloxingu ja minu töö tarvis töötama. Mul pole mitte suur kuulsusejanu vaid see on hetkel ainus viis, kuidas treeninguid promoda ja tutvustada. Ma olen tôepoolest nii mugav, et ei viitsi kaht eraldi asja teha.

Kas äkki sobiks selline varjant, et kui saan oma trennidega uuele tasemele, siis panen kôik kinni ja Sa ei ole enam sunnitud seda lugema ;)?

Anonüümne ütles ...

Pagan võtaks ! Kes ei taha, ärgu lugegu, aga ärgu vingugu ka ! Inimesel on õigus teha omale nii palju kontosid kui tahtmist on ! Kriitikataluvusega on kord juba nii, et kord on inimene haavatavam, teinekord mitte nii väga, see on loomulik ja inimlik. Väga tore, et Kati seda tunnistab, mitte ei mõtle kõlavat hädavalet välja ! Inimesel ON õigus tunda neid tundeid, mida ta tunneb ja käituda sellest lähtuvalt ennastsäästvalt.
Mina TAHAN seda blogi lugeda, isegi siis kui variant on j-ga kirjutatud :)

Kaja ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Kaja ütles ...

Kirjutasin pikalt, aga parem mitte. Inimesed lihtsalt õelad ja kadedad :)

Kati ütles ...

Kaja, kirjuta ikka pikalt ka :)

Nii hea on positiivset ka kuulda :) Nii palju ma ikka tegin, et kustutasin ridamisi poste ära, mis pere elu lahkasid. Näis, mis siit edaspidi tuleb :)
uuelt, puhtalt lehelt :)

Anonüümne ütles ...

See, kui oled omale kaashäälikuühendi selgeks teinud, on siiski natuke vähe, et teisi keelekasutuse koha pealt arvustada. Näpukas on see, kui kirjutad "istun" asemel "situn", aga mitte korduvalt "perjood" või "varjant". Rääkimata komavigadest ning kokku-lahku kirjutamisest.
On tore, et mõtled keele peale, kuid katsu enda silmas pindu ka näha. ;)

Anonüümne ütles ...

Lisaks veel, et kriitika ei tähenda sugugi halvustamist. Kriitika on konstruktiivne tagasiside, seejuures nii positiivne kui negatiivne. Selle talumine on edasiviiv jõud.

Kaja ütles ...

Tead Kati, ma arvan, et kõie lihtsam on teha kaks blogi, üks nn omadele, kus saad kirjutada ikkagi sõpradele-perele, kuidas asjad on ja teine siis piloxingu või trenni oma :)

Kati ütles ...

Heh, ma just môtlesin, et lihtsam on üldse ära lôpetada :).

Kati ütles ...

aga ma vôtan ôppust. Mainiti ja näe, parandasin end.

Räägin siiski neist, kes kohe üldse ei pööra ôigekirjale tähelepanu :)

Anonüümne ütles ...

Kaja, miks oleks vaja teha kaks blogi? Miks ei tohi anda tagasisidet, mis ei ole ainult kiitev? Kas perekonnas ei anta ka mitmesugust tagasisidet?

Kati ütles ...

Ma ise olen näiteks arvamusel, et kritiseerige ja pöörake tähelepanu mu vigadele- olen targem ja vôtan ôppust :)!

Kuid oma päris isikliku elu, olen tahtnud nagunii ammu juba tshaplaanile kirjutamises tômmata ja praegu on hea vôimalus :).

Ja kolmandaks, on mu isiklik arvamus see, et on veidi alatu ja kahepakgeline tulla, lugeda kôik vanadki postid huviga läbi ja siis aninüümsena viriseda ja ôelutseda.

Mul vôivad ju olla omad ja nômedad arvamused, aga vähemalt räägin ma enese nimega ja eest :)

Teine asi on konstruktiivne kriitika, kust ma edaspidi tôepoolest ôppust vôtan ;)

Anonüümne ütles ...

Kes virises?

Regiina ütles ...

Andke inimesele aega atra seada :) Ma küll eilset postitust ei lugenud aga kõigil juhtub. Vahel automaatselt trükkides juhtub kõike.

Sama teema on ka kahe eraldi blogiga- inimesele tuleb aega anda. Mulle meeldib tegelikult just segu kahest erinevast elust :) Kuiva trennijuttu olekski igav lugeda

Tubli oled. Jätka samas vaimus.

Anonüümne ütles ...

Ma ei saa selles mõttes Regiina kommentaarist aru, et minu arust tagasiside aitabki atra seada. Või meeldiks üksi künda? Sellisel juhul võiks ju vanal kombel kaustikusse kirjutada.

Anonüümne ütles ...

Mis teil viga on inimesed!?!?!?!
Ise olete nii ideaalsed,et siin nokkida sellise mõtetu asja kallal nagu seda on mingi tühine kirjaviga!?!?!?!!?
Kui jah,siis laske edasi. Aga ma väga kahtlen,et ise ideaalsed olete!
Kas tõesti närib hinge seest,et Kati kirjutas "perjood" või "varjant"??
Las siis juhtus.Keegi pole perfect!
Me kõik teeme vigu ja kritiseerime ka teisi-see lihtsalt on inimese loomuses. Ja see,et siin pereasjad ja trennijuttu segamini on-ongi pigem just hea,sest mõlemad asjad mõjutavad ka ju teineteist!!Oleme me kõik lugenud,et Katil on olnud läbi elu madal enesehinnang ning oleme lugenud,et ta üritab sellega toime tulla.Seda peaks austama,mitte nina alla hõõruma.Ja räägin veel mina,kes ma isiklikult Katit ei tunnegi üldse! :D Aga ootan alati tema postitusi, isegi koos kirjavigadega! :D Ja tobedus on mõelda,et Kati otsib tähelepanu. KAS TE SIIS EI LUGENUD,ET PILOXINGU TRENNIS KÄIB VÄHE INIMESI- otseloomulikult tuleb seda siis promoda igal pool ja igal võimalusel. Minu meelest vaadates varasemaid postitusi ja neid,mis nüüd tulevad,siis pereelu on ikka korralikult tagasi tõmmatud.On jäänud väga pinnapealsed laused antud teemal. Kellele ei meeldi,see ei pea lugema! Kui sind see "varjant" ikka nii häirib,siis said välja öeldud oma mure.Ole rahulik nüüd-ei pea sellel kallal edasi inisema!!

Anonüümne ütles ...

Küsimus viimasele kommentaatorile. Miks ei tohi kommenteerida? Mina vähemalt ei ole midagi halvasti öelnud. Kui see siin on mõtete avaldamise koht, siis mis on inetusti tehtud? Kui Kati tahtis suunata tähelepanu kirjakeelele, siis miks teised seda teha ei tohi? Miks see siis "inisemine" on?

Anonüümne ütles ...

Mu point oli selles,et sa juba suunasidki ju sellele tähelepanu! Kati luges ja võttis arvesse.Heakene küll! Aga kõik järgmised postitused on ka täis ikka veel seda sama teemat! Give it a rest! Arvad,et kui sa mitu korda sellest räägid,et siis Kati järsku hakkab koheselt õigesti kirjutama!? :D

Anonüümne ütles ...

Ei arva, küll aga tundus mulle, et minu mõte ei jõudnud adressaadini. Liiati pole ma siin ainuke anonüümne kommentaator ning võib-olla paned Sa minu kommentaarid teiste omadega ühte patta. Kui palju ma rahu annan, on mu enda otsustada nagu ka Sinul, kes Sa ehk ka sisult sarnaseid kommentaare korduvalt oled kirjutanud?

Anonüümne ütles ...

Kusjuures kommenteerin ma üldse esimest korda seda blogi! :D
Varasemalt olen lugemisega piirdunud, täna lihtsalt see teema jäi eriti silma ja tundsin,et tahan ka sõna sekka öelda ning vabandused kui sind panin teistega ühte patta! Eks see meiesuguste anonüümsetega ikka juhtub! :D Neid nii palju ja lõpuks ei saa aru,kes mida siis täpsemalt ütles!Minu kommentaar käis siiski selle inimese kohta,kes siin juba mitmendat postitust järjest soovib kirjavigade kadumist ja postituse kinnipanemist jne jne! :D

Anonüümne ütles ...

Täpsustuseks sellisel juhul, et mina ei ole soovitanud midagi kinni panna, küll aga taluda kriitikat ning teha ka enesekriitikat. :)

Anonüümne ütles ...

Sel juhul kõik klaar! :) Oleks teised ka nii mõistvad! Ja küll Kati ka kasvab selle kriitika koha pealt! :)

Anonüümne ütles ...

Ma uus anonüümne täna, kes kommenteerib.

Päris põnev arutelu siia tekkinud. Lausa lust lugeda :D

Aga ma küll ei lugenud kuskilt välja soovitust blogi kinni panna. See-eest on aga palju nõuandeid, mida ja kuidas võiks hoopis teha, et blogi paremaks muuta. Minu meelest on õigekeelsusel väga oluline osa inimesest arvamuse kujundamisel. Kui loen Kati blogi anonüümsena (ise teda mitte tundes), siis need sisestused tahes tahtmata tekitavad mingisuguse arvamuse temast.

Eraelust blogimise vastu pole mul midagi. Tavalise lugeja jaoks ongi põnevam, kui kirjutatakse nii probleemidest kui ka toredatest sündmustest. Aga tänapäeva maailmas, kus kõik internetti ülespandud asjad jäävad alles, tuleks olla vahel ettevaatlikum, kuna kunagi ei tea, kas ja kuidas keegi võib neid tulevikus sinu vastu ära kasutada :)

Anonüümne ütles ...

Kolmanda kommentaari puhul on ridade vahelt minu meelest suht selge lugeda välja,et pangu see Kati siis oma blogi kinni! :D
Ja loomulikult kujuneb igaühel arvamus temast,aga kas see kirjaviga tähendab,et Kati oleks nüüd veidike halvem inimene!? Ei ju!
Ja minu meelest ta ju ongi tagasi tõmmanud selle pere teemal sõna võtmisega!Ju siis olen mina ka rumal aga mulle ei jõua kohale,et miks kõik muudkui tuletavad meelde,et see kõik internetti alles jääb,mis kirja kord pandud.Ta ei kirjuta ju üldse enam midagi sellistki oma perest,mida ei võiks!!

Anonüümne ütles ...

Kell 11:02 postitaja jälle:

Võib ju tuua Kati blogist väga eraelulisi näiteid, mida üldiselt võhivõõrastele ju ei räägiks. Näiteks suhtedraama abikaasaga, enda suured kompleksid, lisaks on pandud üles ka üpris paljastavaid fotosid endast pesus, mis fantaasiale just väga palju ruumi ei jäta.

Eks selliste asjade postitamine on iga inimese enda otsus, aga kui otsustatakse elada nagu avatud raamat, siis tuleb leppida nii positiivse kui ka negatiivse tagasisidega. Kunagi ei tea, kuidas näiteks 10 või lausa 20 aasta pärast need postitused võivad jälle päevakorda tulla. Võib ju Kati tütar tulla koju ja rääkida, mis talle koolis mingi laps rääkis ta isa-ema kohta, kuna klassikaaslase vanem oli kunagi seda blogi lugenud ning pannud nime ja pildi kokku vms. Üldiselt eestlane ütleb võimalusel negatiivselt, kui talle selleks võimalus antakse.

Kaja ütles ...

Minu soovitus oli puhtalt ainult enda kasu pärast, kuna ma võin väita, et me siiski oleme nn ühes perekonnas, siis mulle meeldib teada ka kuidas nende (loe Kati) perekonnal läheb. Ja mul tuli sellega seoses meelde lihtsalt see, et saaksid mugavalt kolida oma blogi ju ümber wordpressi, kus saab kirjutada kaitstud poste jne.

Teistest asjadest, ma näen, et siin on ühel õigus ja samal ka teistel õigus.

Eks see avalikult kirjutamine võib jah mõjuda kehvalt kunagi, aga samas ei pruugi see kunagi mõjutada mitte kui midagi. Ennekõike sai ju see avalikuks tehtud minu arvates Piloxingu pärast. Inimene oli/on siiani väga elevil sellest, mis ta teeb.

Miks üldse tulla laimama kirjavigade pärast, meil kõigil juhtub neid, kas rohkem või vähem, samas see ei tähenda seda, et inimene kohe halb oleks ja vääriks halvasti kohtlemist.

Pealegi, on blogisi, kus kirjutatakse oma eraelust ikka väga täpselt.

Pea vastu Kati!

Kati ütles ...

Kui keegi nüüd peale postituse ka blogi jälgib, sios on pere sisesed draamad kadunud :). Ja tead mis? Neid ei ole enam. ;)

Kahju on vaid sellest, et kuskil 30 aasta pärast, pole lugeda ja meenutada midagi :(

Pildid.. Aga kas Sa näiteks käid rannas teksadega? Kui mul on hea keha, pärast pikki pingutusi, siis miks mitte seda näidata? See on see igavesti nämmutatud pesupildi teema! Kamoon, kui mu OMA mees lubas pildi üles panna, muks peaks see häirima kedagi, kes ei julge isegi ennast mulle tutvustada?

Lôputu vaidlus-kokkuvôttes minu blogi, minu arvamus ja ma ei ole sundinud kedagi seda lugema!

Kaja, eks ma saada siis rohkem kirju välja ;). Wordpressist olen môeönud, aga tundub liiga suur ettevôtmine äkki?

Kaja ütles ...

Nojaa, vahel ikka tore teada kaa, et kõik okei :)

Ja wordpressist olen kuulnud ainult head ja seal on ikka tohutult palju rohkem võimalusi. Saab blogi kohe automaatselt edasi kanda. Raha eest saab endale teha meeldiva aadressi.
Samuti need perepostitused, oleksid võinud ju alles jätta. Saab ju need failid arvutisse panna, kahju, et pole. Oled seal ju ikkagi kirjutanud ilusatest asjadest nagu Elina sünd ja abiellumine ning teie tutvumine :)

Kati ütles ...

Jaa, ma nii nean maapôhja, et ma kuradi emotsionaalne olen ja kôike tunnete ajel teen. Kahjuks neid vist taastada ka ei saa? :(. Elina sünni kaotamine on kôige kurvem jah :(

Kaja ütles ...

Kui ära kustutasid, siis minu meelest ei saa. Ainult siis saab kui oleksid kogufailina ära salvestanud :(

Kati ütles ...

Siis jama. Noh, praegu veel meeles, panen kuskile omale kirja uuesti :)

Anonüümne ütles ...

wordpressis saab näiteks ühe postituse jätta avalikuks ja teise panna parooli alla. Nii saad oma perele lugemiseks mõeldud postitused parooli alla panna ja teised neid ei näe :)

Kati ütles ...

Tean jaa, mis moodi seal käib. Môtlen lihtsalt, et kas see kolimine nii mulle kui jägijatele tülikaks ei lähe?

Ja noh, iseenesest ma siiski olen juba ammu öelnud selle välja ka, et suhtest jne räägin vähem. Edaspidi lihtsalt vaatan negatiivsetest kommentaaridest mööda :)

Kaja ütles ...

ei see ei tohiks üldse keeruline olla seda kolimist teha ja ma arvan, et võiksid ikka muudest asjadest ka kirjutada lihtsalt blogger on oma aja ära elanud oma kahe variandiga kas lihtsalt kinni või kõigile avalik :)

Kati ütles ...

Okei. Eks kaalun seda :)

Anonüümne ütles ...

*variant
*success

Kati ütles ...

No, ehk aitab sellest nokkimisest juba? :D Inglis keelega on veel eriti tore keksida inimese ees, kes pole seda öppinud, eks :D Krt, ma juba naeran köva häälega :D

Kati ütles ...

Sorry! Inglise keelega :D

Kaja ütles ...

Seekord nokid minu kallal juba? :D

Kati ütles ...

Kes?

Riina ütles ...

Ma ikka pean ka oma sõna sekka jätma :D
Väga äge on ennast lõvina tunda ja anonüümselt kommenteerida. Kati teeb nii ja Kati teeb naa halvasti.
Kirjavead...No who cares? Näpukaid tuleb igal ühel sisse ja kiiruga kirjutades ja mitte mõttega juures olles, ei pane lihtsalt tähelegi, kui kirjutad nii nagu kuuled. Milleks sellest nii suurt paanikat tekitada? Ja kui ei meeldi...No kurat...Ära loe siis.
Mulle meeldib hoida silma peal Kati toimetustel ja kuidas tal läheb. Pole küll bestikad, aga sina tuttavad siiski :) Ja tore, kui mul on eeskuju ja eesmärk, mille poole püüelda. Sooviksin, et mul oleks seda tahtejõudu ja peale hakkamist, et näha varsti ka hea välja nagu Kati.
Niiet...Kati...Pea püsti ja kriitikat söö hommikuks ;)

brittkolismetsa ütles ...

Perekool või :D:D
Igatahes mina soovitan sulle ka wordpressi. Minu meelest tunduvalt kasutajasõbralikum kui blogger. Kui uus aadress loodud, siis jätad lihtsalt praegusesse lingi koos uue aadressiga. Kõik vanad postitused võid ju siit ära kustutada. Wordpressi impordid nad ümber ja saad kõigele mis vaja parooli peale panna ilusasti.

Teemasse minnes, siis ma pean ausalt öeldes tunnistama, et enne kui ma su blogi igapäevaselt jälgima hakkasin olin ma sellele ka varem mitu korda otsa komistanud. Põhjus miks ma siis tavaliselt ruttu edasi vaatasin oligi see, et minu jaoks oli kirjastiil natukene liiga ligadi-logadi + need mõned grammatikavead siis.
Ükskord võtsin aga kätte ja lugesin su blogi natukene põhjalikumalt ja hakkasid mulle sümpaatse inimesene tunduma ja sellest ajast saati, siis käingi siin piilumas. Ja vähemalt minu jaoks on kirjapilt tunduvalt paranenud. Vahel ikka juhtub apsakaid ju.

Mina küll enamik sõnu enda arvates kirjutan õigesti aga no komad... Seda illustreerib hästi see kuidas keskkooli alguses eesti keele õpetaja ütles mulle, et ma ei pea ju iga sõna taha koma panema ja keskkooli lõpus, et lausesse ju ühe võiks ikka panna. Ühesõnaga kuidas kunagi :D

Oma pika möla lõpuks ütlen, et hoia pea püsti. Sul on vahva blogi ja tundud ise ka tore inimene olevat, kes on hingega oma tegemiste juures. Las need anonüümsed näägutajad olla pealegi :)

Kati ütles ...

Aitäh :)! Ma olen hirmus komade armastaja ;)

Hakkasin juba Wordpressi tegema ja olid juba postid ka kopitud, aga môtlesin viimaseö hetkel ümber. Praeguse lehega kôvasti aega ja tööd tehtid ja tunnen siin end koduselt. Lasen nii edasi kuidas MULLE MINU BLOGIS meeldib ja keskendun iseendale :)

Kati ütles ...

Ahjaa, ja trükin telefoniga-sellest ka vead ;)

Anonüümne ütles ...

Asi pole selles üldsegi. Ega muidu ei panekski neid kirjavigu tähele, aga inimene ise kirjutab ja kirub, et kuidas teised ei oska ikka õigekirja. Ometi on enda kirjutised nii vigased. Ja mis see telefoniga trükkimine siia puutub? Kas siis ei saa teksti üle lugeda?

Kati ütles ...

Mõtlesin siin all kommentaaride vigu, kus tähed vahetuses on.