neljapäev, 26. detsember 2013

Jõulukingid ja trennid

Ja mööda need Jõulud saamas ongi. Jõululaupäeval käisime Gunnari vanemate juures õhtusöögil ja veetsime seal veidi aega. Elina sai oma esimese kingituse kätte- joonistustahvli.
Õhtul tulime koju ja hakkasime endi kinke lahti tegema. Jõuluvana tõi Einale naerva nuku, My little Pony hobuse ning Saksamaa pakist leidis ta ilusa kleidikese ja pliiatsid, mis kõigist kingist enim rõõmu valmistasid.
Gunnar sai Hugo Bossi lõhna, näokreemi ja tegelikult juba kuu alguses ka Deadmau5'i kujukese ja pluusi.
Mina aga, keda ootas kuni üleeilseni üks pakike kuuse all, leidsin sealt pakke avades ka endale lisa paki, mille sees olid kõrvarõngad. Teise paki sisu ma ei avada!
Küll aga võin öelda, et lisaks sain ma siis saapad, Burberry lõhna ja uue tattoo!

Eilne päev läks suhteliselt uimerdades ja niisama olles. Õhtul vaatasime "Kertut", mille käigus ma armusin Mari Pokineni häälde ja muusikasse ning kavatsen Eestisse minnes kindlasti ka plaadi endale soetada.

Täna siis võtsin end lõpuks kokku ja käisin jooksmas. Ei, ärge mind valesti mõistke- trenni olen ma terve nädala teinud, kuid jooksma pole jõudnud. Täna sai siis see ka ära tehtud!
Otsustasin, et ma ei mõtle ei pulsile, ei tempole, ei distantsile vaid lihtsalt naudin! Ja oh, kui mõnus see oli! Mõtlesin omi mõtteid, nautisin ehitud maju ja tunnet, mis iga sammuga sisse tuli.
Ja tulemus: 11.02km/ 1h.08min. 40sek/ 935kcal! Suurepärane algus! Ometi aga on tunne sees kõige parem!
Olen teinud lisaks ka Piloxingut ja karmi lihastrenni. Söömisega üle ei pingutanud aga väga ka minimaalselt asja ei võtnud. Sai ikka oma tehtud piparkooke sisse vitsutatud ja ahjuliha-verivorstid koos kapsaga, olid ka imemaitsvad.

Oleme siin nüüd kodus rääkinud ja arutanud, mis meist saab. Mitte nii väga paarina vaid tervikuna. Ja kuigi palju on veel vaja arutada ja läbi rääkida, siis oleme hakkanud saama oma tuleviku plaane kindlamaks. Ma usun ja loodan, et uuest aastast saab natukene jälle elu stabiilsemaks ja rahuldavamaks.
Kuid asi on siiski veel arutamisel ja kaalumisel. Eks näis, mis nahka siin saama hakkab.


6 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

See Burberry lõhn on super hea. Tädi kinkis selle ka mu vanaemale ja ma nuusutasin pudeli peaaegu et tühjaks :)

Kati ütles ...

Jätsin täpsustamata, et Burberry The Beat siis :). Neid ju erinevaid. Aga jah, ma esialgu olin skeptiline,aga lôpuks soetasin komplekti, kus oli lisaks veel lôhnapulk ja kehakreem ka :)

Anonüümne ütles ...

Ma ei osanud seda kuskilt välja lugeda, mis konkreetne nimi on. Selline beežikas pakend oli :)

Kati ütles ...

http://www.amatterofgifts.com/product_images/g/821/Burberry_beat_3__20121_zoom.jpg

Anonüümne ütles ...

http://buduaar.ru/files/Upload/marketItem2/MarketItem/0000000/0976/976738/image-709.jpg
See :)

Kati ütles ...

See jah, pole see, aga kujutan ette, et super hea ikkagi :) Burberry on selline klassikaliselt hea lõhna tegija üldiselt :)