kolmapäev, 11. detsember 2013

Miks? Miks? Miks?

Oh, ma olen natukene (okei, tegelikult päris!) kurb! Ma tõepoolest, väga armastan oma tööd. Panen igasse oma trenni terve oma hinge ja südame ja püüan seda teha kõigile osalejatele toredaks ja meeldivaks. Ma rõõmustan väga, kui näen inimesi saali astumas. Eriti rõõmustan ma loomulikul oma igapäevaste külastajate üle. Kuid... Ma ei mõista, mida ma veel pean tegema, et oma tundi täita? Olen saanud juba kirju kõrgemalt poolt, et muretsetakse minu tunni täituvuse pärast. Kui teised tunnid on alati vaat' et täis broneeritud, siis minu homsesse tundi, on hetkel vaid üks inimene registreerund. Kui ma tavaliselt lähen tööle, on eelmise tunni saal rahvast täis ning mina valan higipisaraid vaid heal juhul 4-5 inimesega. Korra oli üheksa ka!

When twitter won’t verify my brand’s account: Oh, teen ma midagi siis valesti? Milles on see asi, miks keegi proovima ei taha tulla?
Kas ma teen asja liiga raskeks? On ehk trenn ise liiga raske? Olen ma treenerina ehk täielik käpard? Kas trennid on igavad ja jamad? Miks, miks, miks ma küsin!?


Esmaspäevane tund, oleks ääre pealt täielik nali olnud. Läksime siit Evega õnnelikult ära, Revali poole. Käisime veel Kaubamajast läbi, et pakiautomaadist pakk( hurraa, mu imeline lõhn saabud!) kaasa haarata ning sammusime Vanalinna.
Kui hakkasin siis riituma, avastasin, et mul jäi treening pluus koju. Naersin ja ütlesin veel Evele, et thank god, et mul on maika nagunii seljas. Siis aga avastasin, et koos pluusiga jäi koju ka sport-rinnahoidja! Mõtlesime ja arutasime, et mis nüüd siis saab. Oleks vabalt koju jooksnud veel, aga mul olid kõrged, kõrged kingad jalas, millega see tegu mõeldamatu oleks olnud.
Eve pakkus välja, et panen tema tossud jalga ja käin joostes ära. Mõeldud, tehtud! Kappasin kell 20:04 Revalist välja Rimi poole, et sealtkandist siiski takso haarata. Joppas ja takso vedas mu kiiresti kodu juurde. Hüpetega lendasin ülesse, võtsin riided ja sama kiiresti alla taksosse tagasi. Revalisse jõudes, naersin veel Tiinale, et loll unustas rinnahoidjad koju. Too vastas, et teinud siis ilma! Hah, ehk viimases trennis!
Kiiresti ülesse, riided seljast ära ja uuesti selga ning jooksin hingeldades saali. vabandasin, andsin kindad ostjatele kätte ning alustasime. Kokkuvõttes kaotasin ma ehk minuti-paar vaid. Õnn, et ma siin samas elan!

Kuna ma kella peale ei jõudnud panna, siis kalorikulu ega täpset tunni aega ei tea. Eks ta sinna 700-800 kcal vahele jäi, sest pulss oli eelnevast jooksust juba laes.


Täna võtsin end lõpuks kätte ja käisin jooksmas ära. Intervalli päev, 32 minutit ja 4.71 km. No ei ole lindi-jooks mulle!


Igatahes püüan ma uuesti oma jooksmistega algust teha. Selle tarvis on Elinale siiski hoidjat vaja.
Panin Buduaari kuulutuse üles ning soovijaid on omajagu. Kahega sain ma täna kokku ning mõlemad on kutsutud siia Elinaga tutvuma. reedel peaksin saama veel ühe neiuga kokku. Lõpliku valiku teeb siis Elina, kelle järgi ma otsustan, kes kõige paremini temaga klapi leiab. Tänased tüdrukud oli mõlemad imearmsad ja toredad ja mu süda vist murdub, kui pean ühele neid EI ütlema.

Kui nüüd pöörduda natukene töö juurde tagasi, siis 18ndal, kui mul on viimane trenn tulemas ning Kalmuse loosi võitja ja tema kaaslane ka trenni tulemas, plaanin ma teha midagi lõbusat ja toredat. Olen palunud (ja palun ja mainin ka siin) kõigil osalejatel, võtta kaasa ja kanda trennis midagi jõuluteemalist. Päkapikumüts, Jõuluvanahabe, sarved, Jõuluteemalised ehted või riided jne. Lase oma fantaasial lennata. Treeningu muudan ma ka veidi meeleolukamaks, kui see muidu on. Võtame veidi lihtsamalt ning pühade taktis. Seega nimed kirja!

Ning veel- kuna Postimajas oli täna kilomeetrine järjekord, pidin ma paki ümbriste saamiseks läbima kadalipu, nii et homme panen ma Eva ja Merli pakid posti! Teele läheb ka pakk Saksamaale ning Soome!

29 kommentaari:

Kaja ütles ...

Ma arvan, et asi puhtalt kinni reklaamis ehk siis selle väheses reklaamis. FB ja blogi on tegelikult nii väike osa.
Võta ühendust mõne tuntud ilublogija või ajakirjaga vms ja tee reklaami.
Ma arvan, et su blogil pole nii palju jälgijaid, et selle saaks levima + see on nii uus asi ja trenniaeg ka suht hiline.

Kati ütles ...

Trenni aeg on vist jaa, see üks suurimaid konkse praegu.
Mõni blogija oleks jaa, hea idee, aga kus kurjam ma selle leian :d Merjet kutsusin, pole veel tulnud :D

Reklaamiga on ka see teema veel, et näiteks, selleks et meedias mingit reklaami teha, pean ma Piloxingu bosside käest enne saama nõusoleku, mille jaoks pean sooritama videolise ja kirjaliku eksami. Plaanis see uuel aastal ette võtta, et ikka läbi saaksin :D

Kaja ütles ...

Siis selle reklaamiga jah jama.

Aga neid blogijaid küll ja küll. On neid beebiblogijaid ja kõiki teisi, lihtsalt otsida keegi välja ja juttu teha :)

Ja see tuli ka meelde, et äkki asi klubis? Reval äkki pole nii läbi käidav koht?

Kaja ütles ...

+ mitte kutsuda ainult trenni vaid teha taas mingi loosimine vms.

Anonüümne ütles ...

Jah, nende ilu ja trenniblogijatega võiksid ühendust võtta küll ja trenni kutsuda ! Samuti tee foorumites reklaami, paku ennast teistele klubidele ka, ja ära pead norgu lase !

Kati ütles ...

Reval tegelt päris popp. Aga tundub, et see kellaaeg just..

Kati ütles ...

Loosimistega vaata see ka, et need nôuavad raha, mida ma ei teeni kui rahvas ei käi :D

Kati ütles ...

Üldiselt on nii, et käsi peseb kätt. Mul aga pole tôenäoliselt neile midagi vastu pakkuda, mis neid huvitaks. Peale selle, kuidas tervelt elada ja motti hoida jne.

Ma pean hakkama vist lihtsalt koha peal siis käima, sest kirjadele paljud kohad lihtsalt ei vasta :(

Kujutan ette, et My Fitness oleks käidav koht, aga.. Viru ja Kristiine omad ei vastanud isegi EId :(

Leelo R ütles ...

Siin lehel on väga väga palju Eesti blogisid kirjas sh ka ilublogijaid jt (ps olen ise ka üks ilublogijatest). Ega muud ei jäägi üle kui teha rohkem reklaami ning võibolla peaksid tõesti mõtlema ka enda trenni teistele klubidele pakkumises. :)

Leelo R ütles ...

Oleks siis lehe lingi ka jätnud. Link kust Eesti blogijaid leiab on http://eestiblogid.ee/index.php/blogid

Eva ütles ...

Mina tahaks väga käia sinu trennis aga mind takistabki see kell just, õhtune aeg kui last ei ole kuskile hoida anda. Päevasel ajal oleks Carl lasteaias, siis saaks vabalt osaleda. Hetkel olen jäänud küll Spartale truuks kuna seal on 1 korra hind 5 eurot- seega odavam kui mujal. Äkki proovid sinna ka oma trenni pakkuda? :)

Kertu ütles ...

Eks see kella aeg mängib suurt rolli küll. Oleme seda trennis palju arutanud.
Tööinimesele(ehksiis minule) on päevane aeg kehva. Nüüd siin aasta lõpus ei muudeta seda kella aega kuskile poole. Tuleb loota, et uueks aastaks saaks varasema aja, kuskile kuue seitsme vahele, siis saaks otse töölt tulla ja ehk oleks rohkem huvilisi.

Regiina ütles ...

Kellaaeg on suht hiline paraku, lisaks on korra hind päris kõrge või siis peab tegema siduva liitumislepingu. Isiklikult mulle liitumislepingud ei meeldi ja asukoht pole minu seisukohast kõige parem aga see on minu isiklik probleem. Zelluloosis oli varemalt õhtune 20:30 algusega trenn tantsuoma aga külastatavus oli madal ja siis asendati see pumbuga ning nüüd on tund täis.
Sa pead andma aega inimestel asjaga harjuda. Kannatust kannatust...

Kati ütles ...

Suur aitäh, heidan silma peale :) Ja ühtlasi kutsun Sind ka ;)

Kati ütles ...

Kui ma ôigesti mäletan, olen Spartale pakkunud. Lubati kiri peatreenerile anda, aga kas seda tehti, ei tea ju. Peab uuesti ehk proovima :)

Kell jaa, päris paljudele nutukoht :(

Kati ütles ...

Ära kellegile räägi, aga vaatasin minuga ühel ajal olevate combati ja pumpi aegu ja seal ka vaid 4-5 inimest reganud. Nii et aeg ikka kellas kinni jap.

Kati ütles ...

Minul kannatust jätkub, aga paraku, kui asi tööle ei hakka, olen ma veebruaris ise tööst ilma :(
Mulle endale väga, väga Reval meeldib ja ei tahaks teda "petta", aga poole silmaga tuleb ehk teistesse kohtadesse proovida.

Kaja ütles ...

See kui sa teistesse pakud ei ole petmine vaid see on ära elamine ;)

Keegi mainis siin, et hind kallis ja see siduv leping. Kahjuks jah eestis väga kallid ikka spordiklubid.

Ja tasub käia koha peal. Meilid lähevad üldiselt rämpsu alla ja kui otsitakse tööd siis oleneb väga sellest, missugune inimene meili loeb ja üldiselt kustutatakse need töö-otsimise meilid koheselt ära kaa!

Proovi Kalev Spasse äkki?

Kati ütles ...

Kalevisse olen kirjutanud. Olid huvitatud, aga neil vaid üks saal ja praegu see täis. Jaanuaris mingisugusele üritusele pidid mu kutsuma :)

Regiina ütles ...

Näiteks alternatiivina võid vaadata kohalikke koolide/lasteaedade saale näiteks. Meil Peetri koolis on lasteaia saalid kogu aeg trenne täis. Jaanuarist algab uus trenn (mingi jooga liik) ja treener kurtis, et tund pole veel toimudki aga huvi on nii suur, et peab vist samal päeval kaks trenni tegema kuna ühe korraga ei mahu rahvas saali. Ning korra hind on ka madalam

Kati ütles ...

Tallinnas saalide hinnad väga kôrged ja paljud normaalsed ajad ära vôetud. Ajasin seda saali asja, kui proovitrenni teha tahtsin..

Anonüümne ütles ...

Endla 59 toimuvad mingid trennid, mul üks tuttav töötab seal ja ikka räägib, mis neil majas on. Jooga ja Zumba vist oli ja mingid sellised. Võid uurida, see on muidu mingi Puuetega inimeste organisatsiooni maja vist, aga seal saab saali üürida tunduvalt odavamalt kui mujal. Aga seal pole saalis peegleid, juhuks kui see oluline peaks olema.

Kati ütles ...

Peeglid on jap, olulised..

Anonüümne ütles ...

Selline Les Millsi mahategemine küll nüüd väga treenerieetikaga kokku ei lähe. Vaevalt Sullegi meeldiks, kui keegi hakkaks Piloxingut avalikult maha tegema.

Aga huvi pärast vaatasin Piloxingu videot netist ja paistis välja küll väga kaootilise kargamisena. Ei tasu ikka ühte trenni igasusuguseid erinevaid stiile toppida.

See on kõigest minu arvamus ja ma pole treener ka, kes enda lapsukest kaitseks :)

Kati ütles ...

Ma pole ju midagi maha teinud. Ütlesin, et see pole minu jaoks. Täpselt nagu Piloxing pole Sinu jaoks.
Eks iga üks nopib täpselt seda välja, mida tahab noppida tekstist ;)

Mis see laps siia praegu üldse puutub?

Anonüümne ütles ...

Lapsuke ehk Piloxing ;)

Kati ütles ...

Ja jaa, môtlesingi, et mismôttes nagu?

Anonüümne ütles ...

Sa pole, jah, otseselt LesMillsi maha teinud, aga head Sa nende kahe postitusega, mis sel teemal oled kirjutanud, ka endale kindlasti ei tee. Võiksid mõelda, et trenniandmine on nüüd Sinu eriala ja peaksid minu arvates olema ettevaatlikum eelmainitud väljaütlemistega. Ütleme, et ma koolitan end shapingutreeneriks ja siis kirjutan blogis, kuidas ma leian, et bodypump on igav ja üksluine, aga shaping ikka nii tore, lahe ja tõhus. No ei ole ilus! Kui oled restorani peakokk, siis pead kliente ikka sellega saama, et inimestele Su söök maitseb, mitte kordama, et naaberrestorani toit pole Sinu arvates ikka päris see, mis sest, et lauad on kogu aeg inimesi täis. Mõistad?

Kati ütles ...

Saan aru küll. Eelnevad postitused on eemaldatud ka.

Ma ses suhtes olen veidi naiivne ja roheline, et ma enda arust rääkisin, kuidas ma asja näen ja MIKS ma enda treeninguid eelistan. :)

Nüüd olen targem :)