kolmapäev, 11. detsember 2013

Mis see PILOXING siis on?

PILOXING on non-stop kardio-treening, mis koosneb seisvast pilatesest, poksist ja tantsust, mis paneb Sind oma piire ületama, et saavutada nõtkem, seksikam ja võimsam SINA!

PILOXING® koondab endas tipptasemel teadus-ja fitness tehnikaid, et põletada maksimaalselt kaloreid, vormida lihaseid ning suurendada vastupidavust!

Programm ühendab endas unikaalselt poksi jõu ja kiiruse ning pilatese paindlikuse. Seda meetodit aitavad täiendada raskusega kindad, mis aitavad lihast toniseerida ning toetavad veresoonkonna tervist.
Lisa sellele kõigele veel meeliülendavad ning nakatavad tantsusammud ning Sa avastad lihast vormiva, rasva põletava treeningu, mis paneb Sind ennast nii füüsiliselt kui vaimselt võimsana tundma!

Piloxing kogub jõudsasti maailmas populaarsust ning seda treeningut armastavad näiteks Hillary ja Haylie Duff, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens ja Alexis Bidel


Treening on vaheldusrikas ja põnev ning võidab kindlasti osaleja südame. Treening kestab ühe tunni ning selle tunni sees on võimalik kaotada kuni 900 kcal ( olen ise kandnud pulsikella treeningu ajal ning minu pikkuse-168 cm, ja kaalu-58 kg, kaotasin ma 700kcal).

Treeningu lööklauseks, mida ka iga trenni lõpus terve saalitäis osalejaid ütleb, on SLEEK, SEXY AND POWERFUL, mis maakeeli kõlaks siis nõtke, seksikas ja jõuline.


Enda kogemustest... Avastasin enda jaoks Piloxingu eelmise aasta talvel ja armusin esimesest korrast.  Käisin ka teistes rühmatrennides, aga siiani pole sellele vastast leidnud. Olen läinud sinna täiesti halvas tujus ja väsinuna ja tulen välja alati rõõmsama ja energilisemana. Kunagi ei jälgi seal kella ja aeg kaob linnutiivul.
Liigutused on piisavalt lihtsad, et kiiresti neid järgi teha. Piisab ühest vaatamistes ja juba suudad seda sama liigutust jäljendada.

Kaasa aitas see suuresti ka mu jooksmisele. Ajad paranesid tunduvalt, jõudu tuli juurde, vastupanu oli suurem ja pulss langes. Lisaks aitas see kaasa suuresti hingamisele. Õigele hingamisele siis.

Suuresti on aidanud see kaasa minu keha vormimisele ning olen asendanud selle jõusaalis igavalt kangide tõstmisele.
Loomulikult pean ma siiski suuresti tänama alla võtmises Marek Kalmust, kellega koos ma selle tee läbi käisin ning kes tegi mulle selgeks toitumise põhitõed ning treeningute õpetused!
 
  Piloxingust sain aga piisavalt koormust lihase arenguks ning rasvapolstri vähendamiseks!

Kohtume igal esmaspäeval ja kolmapäeval, kell 20:20 Reval-Spordis! 
 
 

 5 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Natuke vale on panna neid pilte endast, et oled nii palju allavõtnud piloxingu jutu kõrvale, sest see ei ole sul saavutatud läbi selle trenni vaid enne seda.

Kati ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Kati ütles ...

:)
ma pole kuskil maininudki, et see vaid Piloxinguga saavutatud on. Trenne, sh Piloxingut tegin ma ju pea algusest peale. :)
Lisaks olen välja toonud fakti, Marek Kalmuse abi kohta.

Ma olen Piloxingut ikka pikalt juba teinud ;)

Anonüümne ütles ...

Kui jutt korralikult läbi lugeda, on absoluutselt arusaadav, et autor ei pea ainult Piloxingut oma hea vormi saladuseks, mainitud on nii Marek Kalmust kui jooksutreeninguid ! Toitumine loomulikult ka. Pildimaterjali lisamine on igati õigustatud, kuna nii mõnigi tunneb esimest pilti vaadates ära iseenda ehkki sooviks end ära tunda teises pildis, nii leiabki ta end loodetavasti treeningsaalis ja miks mitte just Piloxingus :)

Kati ütles ...

Just :)