neljapäev, 6. veebruar 2014

Head uudised ja lootused

Mäletate ma rääkisin, et mul oli kokku lepitud eelmiseks pühapäevaks nii öelda tööintervjuu? Noh, kahjuks jäi see ära... Leppisime uue kohtumise tänaseks kokku, kuid ka see jäi ära. Nii palju me siiski oleme mõlemad selle tüdrukuga aktiivsed ja hakkajad, et rääkisime enamus asju neti teel ära.

Teema on siis selles, et üks Eesti neiu annab Helsinkis aeroobika tunde. Kuna ta ise on rase ja tunnid hakkavad ära vajuma, tahaks ta oma klientuurile Piloxinguga uut hingamist sisse puhuda.
Asja hästi positiivne külg on see, et reklaami tuleb sajas erinevast uksest ja aknas. Nad reklaamivad seda enda Facebooki lehel, FinEst raadios (jah, selline asi eksisteerib Soomes) ja igal pool mujal kodulehekülgedel.
Esilagu on plaanis tunde anda vaid eestlastele ja siis pühapäeviti, kell 14:30-15:30. Treeningud peaks pihta hakkama märtsist, kuid esimene nö proovi- ja tutvustrenn on juba sel pühapäeval, kell 14:30, Arinatie 4D, 2.korrusel, Helsinkis.

Nii et kui mu blogi on Soomes elavaid Eesti tüdrukuid lugemas, olete sinna oodatud. Andke mulle vaid kindlasti teada, et saaksin teid kirja panna.

Kuigi praegu tehakse seda vaid eestlastele, siis Martal käis mõte peast läbi ka asja soomlastele laiendada.

Kuigi ma tavaliselt sellistest asjadest ette ei räägi, siis loodan seekord, et saadate oma positiivsed mõtted mu poole teele ja Martale trenn meeldib ja ta selle siis märtsist käima lükkab. Ja et see siis käima läheks! Ma ise olen küll väga positiivselt meelestatud ja loodan parimat!


Jagan oma väikest (tegelikult üpris suurt) rõõmu. Eile käisin oma väikesest ringi jooksmas. Alustasin päris julge sammuga ning peagi avastasin, et olen Endomondol hääle peale pannud. Tavaliselt ma jooksen ilma selle online treenerita, kes kilomeetreid ja aegu ette ütleb. Igatahes, eile oli ta peal ja suur oli minu üllatus kui see ütles, et mu esimese kilomeetri ajaks tuli 5:30. Mõtlesin siis kohe, et prooviks siis turbojooksu esmakordselt. Kuid siis teine kilomeeter tuli Leppäkorpist ülesmäge ja võttis tempo alla ja pulsi üles. Siiski aeg alla kuue minuti. Läksin siis üpriski tempokal sammul edasi ja muudkui kuulasin oma kilomeetri aegu. Lõpuks saigi viis täis ja mida ma kuulen- ajaks 27:48! Uskumatu, ma tegin sombuse maa, ära tallatud lume, külma, pimeda ja ülesmägedega selle aja parima 5km aja! Viimati jooksin nii kiiresti aasta tagasi. Peale viiendat võtsin hoo maha ja sörkisin rahustuseks koju. Kodus asju üle vaadates, nägin, et see viis kilomeetrit on siiski neli sekundit kiiremini tehtud, kui proua telefonis mulle väitis.
Jään oma rekordile alla küll pea nelja minuti võrra, kuid eks ka tingimused olid teised- lauge Rakvere maastik, soe ja sume suveõhtu, pikk treening periood seljataga.


Õhtul 50 ülakehatõstet, seljatõstet, 4kg raskusega kükki ja 50 sek. planku ka.

Täna puhkasin, või noh, vähemalt ei jooksnud. Käisin Elinaga jalutamas ja teen õhtul lihasharjutusi. Tubli tüdruk käib juba ise päris pika maa ja kui lumi ära sulab, hakkame ka vaikselt jooksusamme katsetama.

Vot sellised toredad ja positiivsed uudised. Endal on mul igatahes lootused, ootused ja positiivsus laes.

10 kommentaari:

Kaja ütles ...

Tubli oled!
Ma ootan ka juba seda aega, millal saaks trenni lainele taas. Paar nädalat läheb veel kindlasti aega :(

Kati ütles ...

Kõige tähtsam on jalg terveks saada :). See veel hullem, kui liiga vara alustad ja täitsa pekki keerad...

Kaja ütles ...

Seda küll, siiski kisub juba tagasi... äkki ujuma ikkagi millalgi võib, vesi ju :)

Anonüümne ütles ...

Mis see kord maksab piloxingus?

Kati ütles ...

Kujutan ette :D

ma ei taha uskuda, kloori vesi nii hea nüüd on :D. Aga äkki saad kuskil allikavees- see peaks paranemisele ka kaasa aitama :D

Kati ütles ...

Kui ma õigesti mäletan, siia 6€ oli kord :)

Kaja ütles ...

Nii muuseas mainin, et IE ei ole kõige turvalisem ja mugavam ja kiirem browser! Soovitaks firefoxi või chrome vastu ära vahetada!

Kati ütles ...

Ma suht harjund sellega :). Arvuti on veidi kiirem :). Milles see kajastub, et IE kasutan?

Kaja ütles ...

Pildi pealt ;)

Kati ütles ...

Aaaa :D screenshot :D. No panin igatahes rebase peale ;)