esmaspäev, 3. veebruar 2014

Minipuhkus Eestis

Olengi ma oma Eesti minipuhkuselt tagasi! Käik oli edukas ja üsnagi tore.

Võtsin kaasa raamatu, et seda siis lugeda. Kuna laevas midagi teha polnud, alustasin juba seal. Võisin jätta päris koomilise mulje, kui seal omaette naersin ja irvitasin. Raamatuks Juha Vuorineni "Mähkmelööve". Kõik olekski ilus ja tore olnud, kui laev poleks kõikunud ja mulle veidi merehaigust peale toonud, mis lugemisega hullemaks läks. Õnneks sõit möödus päris kiiresti.

Laevalt maas, läksin Kalev Spa'sse kohe. Registreerisin end ära ja läksin tuppa. Tuba oli ilus ja kena.
Esimese asjana vahetasin riided ja läksin jõusaali otsima. Peale pikka ekslemist, selle ka leidsin. Läksin siis jooksutrenažöörile ja alusasin jooksu. Alusasin vaikse sörgiga (8.0km/h) ja otsustasin iga kilomeetri möödudes 0.5km/h võrra tempot tõsta. Lõpuks olingi 10.0km/h peal ja oli päris meeldiv. Talutav tempo ja pulss. Siis aga otsustas trenažöör jooksu katkestada ja cool downi tegema hakata. Mis mõttes nagu?! Jäi seisma ilma mingi käsuta!
Proovisin siis seal ca 3 minutit linti uuesti tööle saada. Loomulikult ei hakka see enne tööle kui vana jooksu andmed on eest kadunud ja nö uus jooksja saab oma jooksu tegema hakata. Mu pulss oli juba selle trenažööri peale vihastamisest laes...
Lõpuks siis sain ta tööle. Siis aga... Mõtlesin alustada sealt, kus ma pooleli jäin, ehk siis 10.0km/h. Loomulikult oli see seismine oma töö teinud ja pulss vihast kõrge, nii et sellise tempoga ja pulsiga oli mõttetu jätkata. Raske ja ebameeldiv. Võtsin siis muudkui tempot maha, kuid pulss seisis ikka laes. Lõpuks oli jälle tempo 8.0km/h, kuid pulss ikka 185PBM. Läksin veel rohkem endast välja ja tahtsin juba pooleli jätta.
Hambad ristis lisasin siis tempot ja tegin uue ringi lõpuni- kui pulss nagunii laes on, siis olgu juba vastav tempo ja saab kiiremini see piin läbi. Ja jälle-nagu tellitult 4.40km juures, hakkas masin cool downi tegema. Muideks, nuppe ma ei puutunud ja ühtegi programmi peal ei olnud...
Nö teise ringi ajaks oli kõrval masinatele ka inimesi tulnud, kes mu õhku röövisid. see tegi omakorda kõik raskemaks. Sain vähemalt kinnitust, kui jube on trenažööril joosta ning ilma veenva põhjuseta sinna enam ei lähe. Olgu seesama sula-pask maas, -20 kraadi või +30, ikka ma jooksen õues.

Kui see terror läbi sai, mõtlesin hotellitoas tükk aega, kas minna veel ujuma ka või mitte. Otsustasin mitte minna, käisin pesemas ja läksin Solarisse, et seal siis Vapianos õhtusöök süüa. Sattusin sama salatipoisi peale, kellelt viimane kord salatit tellisin. No, teeb tema ikka suurepärast salatit! Tellisin sama salati- Insalata mixa (suur), koos lõhe ja krevettidega ning nautisin igat suutäit. Eriti positiivse tunde sain ma Egle Eller-Nabi ja Heiki Nabi enda taga salatit tellimas nägin. Ikkagi väikestmoodi eeskuju ju! Üksi oli seal seltskondade keskel siiski veidi naljakas olla, nii et väga sellist atmosfääri nautimist ei olnud. Sõin 15 minutiga toidu ära ja läksin Kajaga kokku saama.
Jutustasime ca 30 minutit ning kui ta sõbranna (puhtjuhuslikult mu kooliõde põhikoolist) ära läks, jätsime meiegi hüvasti ja läksime omi teid. Edasi läksin ma Coca-Cola Plazasse, et seal siis Walter Mitty salajast elu vaadata.

Jällegi tundsin end natukene kõhedalt kõigi paarikeste seas üksi olla, kuid samas oli kuidagi hea täiesti üksi ja iseendaga olla. Film oli üle pika aja midagi väga head. Pani mind mitmeti mõtlema elu üle ja õhkama selle (hingelise)vabaduse järgi, seda kõike ilusat kogeda. Sai naerda ja sai mõnigi pisar silmanurgast pühitud. Soovita kõigile, kuniks veel näidatakse. Ehk saan ma Gunnarigi seda vaatama viidud. Ise võin vabalt veel teist kordagi seda vaadata.

Siis läksin tuppa magama.
Hommikul hommikusöök. Peale seda, panin asjad kokku, registreerisin end välja ja läksin naistearstile.Seal läks hästi ning kõik on korras.

Edasi läksin Virusse shoppama. Olen muutunud väga suureks JOIK'i fänniks ja istusin lausa 30 minutit toodete leti ääres. Kokku ostsin ma siis öökreemi, kitsepiima ja sheavõiga kehakreemi, sügavpuhastava õli ning Elinale beebikreemi, kuna ta nahk on tohutult kuiv. Lisaks sain oma lemmik shampooni ja palsami Salon+'ist -40%se allahindlusega, sest see toode kaob müügilt. Üsna hea saak!
Elina sai kaks uut DVD'd . Soetasin ka Maca pulbrit koju.

Ja sõitsingi koju. Täna tuleb kodus lihastrenn ja varajane magama minek.

Kommentaare ei ole: