reede, 21. märts 2014

Loba- ja pildipostitus

Käisin kolmapäeval jooksmas. Esmaspäevasest intervallist ja harjutustest oli keha nii lukus, et ei liikunud üldse edasi. Või noh, liikus ja ilusa pulsiga, aga veidi aeglasem kui muidu ja keha valutas. Tegelikult valutas ta terve kolmapäevase päeva... Aga kümme kilomeetrit alla tunni. Napilt, aga siiski! Ega maha jäätunud 5-s talv ka just kaasa ei aidanud. Külmaga pean ma veel mütsiga jooksma, mis minu enda jaoks teed jooksu raskemaks. Pea on kuidagi kinni.

Eile läksin siis Piloxingusse. Hea uudis on see, et kuigi ma tegin eelmise nädala lõpus tellimuse alles, olid kolmapäeval juba sokid kohal!
Saal oli erakordselt täis. Esimest korda oli meid nii palju, et ma ise olin suht peegli ees ning kutsusin naised enda kõrvale peaaegu seisma. Noh, lisaks veel see, et lisan vaikselt uusi asju kavasse ning praeguse uue liigutusega peale me tahapoole liikuma, mis tähendab et pean ruumiga arvestama.
Eilse suure rahva arvu pärast tundsin esimest korda, et ma ei jõua enam rääkida. Lihtsalt tänu sellele, et saal läks päris kiiresti umbseks ja kui ma veel täistambiga ees õpetan ja siis veel koguaeg rääkima pean ning ise seal juures oma hingamist ka korras hoidma siis... Jahm, eile ma ei suutnud lõpuks enam korralikult rääkida ja pooled läksid koguaeg sassi. Mõte jooksis kokku. (:D)
Aga mulle meeldib. Iga korraga ma suudan üha enam jälgida, mida inimesed teevad ja neid parandada, õpetada. Kuigi jah, eilse hulgaga on veidi keerulisem midagi kellelegi öelda, sest ma ei tea nimesi, inimesed kipuvad mind mitte kuulama jne.
Jah, tõepoolest, ma armastan oma tööd!

Peale minu tundi oli siis tantsu trenn. Ma nii imetlen neid nö vanu olijaid, kes liiguvad nii nõtkelt, naiselikult ja hästi. Imetlen ja kadestan!
Õnneks tuli ka tantsutrenni uus tüdruk, nii et esialgu ma ainus saamatu enam pole, kes midagi veel ei oska.
Mida ma aga eile esimest uut tantsu õppides taipasin on see, et ma olen end meheks söönud (:D)! Või noh, ma olen natukene liiga suur. Mu kehas ei ole grammigi mingit naiselikku peensust ja graatsiat. Pigem olen ma nagu jõusaalihunt seal naiste keskel.
Kuid alla ma ei anna! Käin ja käin ja käin ja õpin ja õpin ja õpin, kuniks ma uuesti naine olen.

Koju tulles hakkasin ise mõtlema, et ma sobiksin sinna palju paremini, kui ma oleks oma eelmise aasta kaalus. Üldse olen ma siin pilte ja asju vaadanud ja... Ükskõik mida keegi ütleb või arvab, siis kurat, kui ma ikka 55 kilone olin, nägin ma super hea välja!
Ahjaa, pilt kus mulle naeratus sobib-isegi


  
No vaadake seda vöökohta!




57-58 kilo,väike punu, kuid siiski naine

Oeh...

Mis ma aga siis tegema pean? Noh mis mul muud üle jääb, kui 100% oma toidu kavast kinni hoida ja usinalt trenne teha. Kaks puhkepäeva ikka ka sisse jätta.

Ma veidi seda uue kuu kaalumist kardan jälle. Kuna ma pool kuud angiinis olin, oli see toitumine, kuidas ta oli. Ma usun, et midagi ei tõusnus, aga kardan, et sel kuul midagi langenud ka ei ole. Vähemalt kintsu ümbermõõt oli küll üleeile (peale jooksu) sama, mis eelmisel kuul.
Pean siiski näo päikese poole pöörama ja endale kinnitama, et ma suudan seda ja varsti näen uuesti hea välja. Muus võimalust lihtsalt pole!
Siiski, kuna ma Piloxingus annan oma lihastele piisavalt koormust, siis jõuharjutusi hoian ma miinimumi peal. Just tänu sellele, et vältida suuri lihaseid.
Kõige tähtsam on aga ikkagi toitumine ja mul on hea meel, et Kalmus mind ikka igal sammul aitab kui vaja.


Ahjaa, siis oli jälle see kaalusaade. Ma ei tea, kas mu enda suur soov veidi rohkem kaalu kaotada, kui esialgu plaanis oli või mis, aga olen nende osalejate vastu veidi leebemaks muutunud. Kuigi viimase saate muutus oli peaaegu olematu (aastaga vaid 7kilogrammi), siis... ma ei teagi. Ma ei taha ega viitsi teda maha materdama hakata.
Selles suhtes muidugi, et kui Sa ikka treeneri ette kirjutatud menüüd ei jälgi, siis treeni end kasvõi haiglasse, aga kaal ei lange (note to yourself, Kati ;) ).

Vaatasin ma siis aga FBs pildi all olevaid kommentaare ja jäi silma kui keegi ütles, et öösel tööl olles ei langegi kaal. Jah, muidugi langeb kaal hästi, kui Sa end öösel välja puhkad ja keha taastuda saad. Nii palju saan ma aga vastu vaielda, et kui toitumine on korras, siis võtab alla ikka väga hästi öösel ka tööl olles. Mu enda mees, kes eelmisel aastal öösel tööl käis, võttis kena koguse kilosid alla.
Seega kättevõtmise asi.


Täna registreerisin end 10.mail toimuvale rakvere kevadjooksule ära. Kõigest viis kilomeetrit, kuid hea proovile panek juba seegi.
Üldse oleks mul vaja tegelikult minna millalgi Eesti. Kui minna Elinaga, poleks probleemi ja saaks kasvõi täna ära käia, kuid ma tahaks üksi minna. Kuna meil Gunnri ja minu enda tööga seoses pole võimalik enam autoga ja niisama nädalavahetuseks minna, tahakski ma ise päevakruiisiga ära käia ja oma toimetused kiiresti ära Tallinnas teha.

Eile käisin ja soetasin selle imeripsmedušši ka ära. Ja oh imet, ma ei olnudki peale trenni pandakaru. Jõudsin koju ja ripsmed olid sama ilusad nagu väljudes. Suurimad tänud Kristile ja Lailile!
Ja kui Lindexi esindaja on sel hooajal Kate Hudson, siis H&M-i nägu on praegu Miranda Kerr. Soetasin tema kollektsioonist endale eile imeilusa seeliku. Tahtsin pluusi ka, aga Jumbo omas olid need veel välja panemata ning netipoes otsas. Ehk ikka leiab ka kuskilt, kuigi ära ei sure kui ei saagi käppa peale.

Sai väga palju pilte ja palju juttu, aga jah, mis Sa teed...

7 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Minu meelest see 55kg Kati küll nüüd ei jäta muljet sportlikust naisest.

Miks üldse karta jõutrenni ja raskusi? Oleks siis naistel nii kerge, et paar korda nädalas jõusaalis rassides kohe metsik muskel paisuks. Selle loogika järgi võiks naiste kulturism olla kõige popim spordiala :D

Palju ilusam vaatepilt oleks, kui sellele 55kg lisada 5kg lihaseid. Pole vaja seda aeroobset nii palju teha, kaotad oma niigi vähese lihase ära ja pilt ei muutu sellest ilusamaks.

Kati ütles ...

Millest Sa kulla anonüümne räägid? :D

Punkt 1: ma treenin siiski jooksuüritusteks, mismoodi muidu nende jaoks treenida, kui mitte aerobselt?

Punkt 2: ma polegi väitnud, et ma jõusaalis ennast lihamäeks treeniks. Mulle ei meeldi jõusaalis käia ja saan oma lihastöö väga hästi enda trennides ja koduseid harjutusi tehes kätte.

Punkt 3: Ilu on vaataja silmades. Minule meeldivad veidi saledamad kehad. Meeldib see, mida ma nägin just sel ajal peeglist.

Punkt 4: mu treeningud ja eesmärgid on targematega läbi arutatud ;).

Ma ju pole väitnud, et ma kardan jõutenni või raskusi. Ütlesin, et saan piisava koormuse oma trennidega kätte. Proovi kunagi mu trenn ära ja räägime siis edasi ;)

Liana ütles ...

Kuidas selle imeripsmetuši nimi on? Aitäh :)

Kati ütles ...

Kanebo Sensei 38* :) Sain selle Sokose Emotion kauplusest :)

Kati ütles ...

http://www.sokos.fi/fi/sokos/sensai-mascara-38-c-volumising-tuuheuttava-ripsivari-8-ml?cm_vc=SOKOS%3a+prod1


See siis :)

Marina ütles ...

Selle " selle öösel ei võta kaalust alla" jutu lükkaks mina ka ümber.
Kunagi Soome tulles, pidime me ka öövahetusi tegema. Päevases vahetuses töötades olin ma koguaeg stabiilses kaalus, aga nii kui ma pidin vahepeal 3 kuud järjest öövahetuses töötama, kaotasin ma 7 kilo. Ma kaalusin siis oma 178 cm juures 54 kilo. Töö oli koguaeg sama, mõjus just see, et ma pidin töötama siis kui keha oli harjunud puhkama.

Väga ilus oled piltidel ja ma ei usu, et sul nüüd ka midagi häda on. Kuid kui sul on enda silmis eesmärk, siis tööta selle nimel....vähemalt on midagi teha:D

Kati ütles ...

Ma käisin eelmisel suvel öösel, kella 12 ajal jooksmas (sest siis ei olnud nii meeletult palav) Peale seda passisin üleval mõned tunnid ja ei juhtunud ka selle kaaluga midagi. Kui veel päeval magada ka saab, harjub keha suhteliselt kiiresti ümber. Nii et jah, suhteliselt vale väide :)

Jah, igav ei hakka :D Ma ikka tänan vahel saatust, et mulle sellise liikuva töö on andnud, mitte kuskil toidupoes sooja leti taga olla :D Jälle :D :D

Minu meelest on inimene siis õnnelik ja ilus, kui ta rahul endaga on. Ja see oleks selline olek, kus rahul oleksin.