pühapäev, 16. märts 2014

Trennijutud ja reklaami juttu.

Minu tervis on teinud suurepärase sammu paranemise suunas. Reedel ma puhkasin ja laupäeval käisin jooksmas. Minek oli hoolimata maha sadanud lumest hea ning aeg üsna arvestatav. Pulss ka kenasti normipiires. Kui mu jalad nüüd vastu peavad, siis on üsna tõenäoline end treeningutega heale järjele peagi saada. Loodaks vähemalt eelmise aasta taset siiski kätte saada.
Miks ma aga loodan, et jalad vastu peavad? Eile hakkas jooksma minnes käima valuhoog läbi vaagna ja reie liitumis kohast. Edasi joostes kadus see valu ära, aga tuli tagasi kui tuppa kõndisin.
Mis see on ja millest see tuleb? Mul pole õrna aimu ka!

Tänasesse tundi minnes ma samamoodi longatasin oma jalga. Kuna inimesi oli ka vähem kui muidu (vaid 9), siis andsin kohe teada, et tegeleme täna natukene tehnilise poolega. Nii tegimegi, kuigi trenni saime ikkagi mõnusalt tehtud ja lihased tööle. Ja jällegi- valu kadus trenni tehes ära. See valu oleks nagu siis vaid sees, kui ma kõnnin!
Tegime enda Piloxingu ära ja jäin täna tantsutrenni proovima. Kuna Martat polnud, siis näidati mulle tantsud ette ja prooviti mulle liigutusi selgeks teha. AGA! Kuigi ma arvasin, et olen end Piloxinguga liikuvamaks ja painduvamaks saanud, siis reaalselt on mul puusad ikka nii kinni. Olen nagu puutükk seal. Ei suuda ma spagaati teha ega puusi liikuma saada. Loodan, et nad viitsivad minuga ikka tegeleda ja saan ennast nende naiste tasemele veidikenegi lähedamale viia. Igatahes jah, mulle väga meeldis ja tahaksin väga seda kõike osata!


Natukene räägin ma ilujuttu ka. Ammu on kiidetud seda imekammi Tangle Teezer. Mina olin selle suhtes skeptiline ja oma kammidega rahul. Kuniks Marina Sellest kirjutas ja seda kiitis. Hakkasin siis minagi selle vastu huvi tundma ja kuna mu parema pea poole juuksed on alati peale pasu pusades, siis otsustasin seda proovida. Ja tõepoolest! Pusadest käis see märkamatult läbi ning kammimine oli imelihtne. Lisaks jättis see juuksed pehmeks ja siidiseks ning hommikul olid nad kuivades nii mõnusad. Peale igat kammitõmmet, muutusid juuksed veel mõnusamaks! Boonusena aitab see ka Elina juustest pusad välja saada ning ta hea meelega kammib ise ka sellega oma juukseid. Nii et igati hea investeering. Kiidan!

Randomina tahan ma rääkida aga hoopis teisest asjast. Olen ma ennegi siin maininud, et ma hea meelega toetan Eesti toodangut. Meeldivad mulle Joiki asjad ja on siia poole teel ka Nurme Seebi asju katsetuseks. Minu blogi jälgijad on märganud kindlasti et minu blogrolli on ilmunud üks ilublogi. Ma ilublogijate jälgija ei ole, aga olen Anna Elisabethi blogile erandi teinud, kuna ta kirjutab hästi ja presenteerib asju huvitavalt.
Hiljaaeg andis ta teada, et sai võimaluse disainida kahte EQUA pudelit. On siis kaks linnudisainiga pudelit, mida on vaja saada ette tellimisega 300 tükki, et nad püsivalt müüki läheks.
On rohelise linnukesega pudel, kus linnud istuvad (Anna) ja lendavate roosade linnukestega pudel (Elisabeth). Minu koju on tulemas Elisabeth, kuna lendavad linnud meenutavad mulle endalegi, et ma pean lendama kõrgemalt ja ehk see annab mulle indu ja tuult tiibadesse.
Pudelitest, Anna Elisabethi osalusest ja tellimisinfost saab lugeda SIIT.

Njah, tuli selline reklaampostitus veidi, aga mis Sa teed! Kui asi on seda väärt, siis tuleb seda teha. Ja need pudelid on!

Kuigi mul on suur naeratus tänasest trennist ja naistest siiani näol, siis oleksin ma veel õnnelikum, kui keegi õpetaks, kuidas ma saaks naeratada ja naerda nii, et see mulle ka sobiks. Vaatan kadedusega pilte, kun inimesed naeratavad ja ei taipa, miks minule naeratus ei sobi. Kõik pildid, millel naeratan, on nii koledad ja isegi Gunnar tunnistab, et naeratus lihtsalt ei sobi mulle! Mismõttes nagu?! Kuidas ma saaks naeratuse ilusaks? Appi keegi!

5 kommentaari:

Riina ütles ...

Ma tellisin omale ka selle Tangle Teezeri. Samamoodi ei usu ma igasugustesse ime asjadesse. Ma olen koguaeg oma juustega mega hädas. Mul on need nii pikad ka (peakski mingi 10-20cm maha lõikama) ja pusad on kiired tekkima. Aga kui sina seda juba kiidad, siis peab ikka hea asi olema, niiet ootan silm punnis, millal enda oma kätte saan :)
Hiiumaa naistel on teine hullus peale tulnud. Nimelt tellitakse (minu kaudu) sadade kaupa mingit määdsik nuustikut. Ja oh, kus kiidavad. Kõik asjad pidi puhtaks tegema, mida muidu leota ja kasuta kanget vahendit jne jne. Piisab ainult tilgast veest ja hakka aga puhastama. No ma tegin ka siis katset. (olen neid nüüdseks vist 3000tk tellinud) Ja oh imet! Teebki puhtaks kõik :)

Anonüümne ütles ...

see võib tunduda naljakas aga harjuta peegli ees naeratamist. Ja harjutagi nii palju, kui leiad selle Õige naeratuse. Ma kunagi pubekana õppisin ära ühe kindla muige näo ja nüüd pildistamisel kasutangi seda. Kui juhtun südamest naerma vms siis see mulle ka ei meeldi pildil aga see kätteõpitud naeratusega pilt on ok

Kati Orgmets ütles ...

Peegli ees on mul kõik ilus ja okei, aga nii kui pildil on vaja, on kole :D.

Anonüümne ütles ...

Kulla Kati, võta nüüd kenasti lahti oma facebooki album nimega "Kati" ja sealt pilt nimega "Kallis". See naeratus on ju lihtsalt võrratult kaunis. Rohkem ma eriti seal naeratusi ei näinudki, ülejäänud on pisikesed naeratused ja need on pildi jaoks tehtud. Kui inimene naerab/naeratab südamest, siis ta lihtsalt on kaunis. Kui mõnel pildil tundub sulle, et sa ei ole ilus, siis järelikult ei naera sa südamest. ;)

Kati Orgmets ütles ...

Kusjuures kui ma vastasin eelmisel aastal tehtud pilte, kus Elina juustest mind rebis ja Gunnar süles hoidis, siis neil on ka see naeratus loomulik ja arvestatav :). Ju ma pean siis neid rõõmsaid ja siiraid hetki lihtsalt rohkem looma :)