kolmapäev, 23. aprill 2014

15 asja enne kolmekümmet

Ma üldiselt olen selline inimene, kes seab endale üsna pisikesed eesmärgid ning siis ajapikku suurendab neid vastavalt tulemusele. Siiski, abikaasa 30nda juubeli tuleku varjus, olen ma hakanud enda vanusele mõtlema. On see ju mingi nö murdepunkt. Kus Sa oled päriselt naine. Tihti loen ma ennast veel tüdrukuks, mis siis et 25-aastane.
Kuna ajal on aga komme meeletu kiirusega ja märkamatult mööduda, siis olen ma valmis mõelnud enda jaoks asjad, mida kindlasti sooviks enne 30ndat eluaastat ära teha.
Kuskilt ma lugesin, et oma soovide ja unistuste kirja panemine aitab neil reaalsemaks saada. Nii siis, lootuses, et ma kõik asjad selle 4.5 aasta jooksul tehtud saan, panen ma 15 asja kirja:

 1. Läbida maraton- kindlasti tahan (ja tõenäoliselt suudan) ma selle 42.2 km mingitmoodi ikka ära teha. Iseasi, kuidas ja millal. Kuid kindlasti järgneva nelja aasta jooksul.
 2. Ära käia Jamaikal- Jamaika on ja jääb alatiseks minu unelmate sihtkohaks. Nui neljaks, aga sinna pean ma varsti saama!
 3. Soetada oma kodu- märgid näitavad (ja oleks ka aeg), et lähitulevikus kindlasti.
 4. Osaleda mõnel väga ägedal festivalil- selle aasta augustis on tulemas Soome Deadmau5 Weekend Festivali raames, aga otsustasime vaatamata kiusatusest ikkagi Rakvere ööjooksu kasuks. Siiani vahel vahime live show'sid ja mõtleme, et võiks ju.. Samas tehti DancEsti tüdrukutele ettepanek minna osalema Party Drive 2014-le, kuid ilmselgelt veel sellisele asjale minna ei saaks. Ehk kui Elina suurem on.
 5.  Võtta endale lemmikloom- me juba ammu mõtleme et tahaks, aga ikka oma koju. Siia korterisse looma ei võta. Kindlasti tuleks meie majja kass.
 6. Õppida selgeks ratsutamine- ma olen hull hobuste järgi ja samamoodi Elina. Kui ta õiges vanuses on, oleks tore koos see asi ette võtta.
 7. Õppida ära vähemalt veel üks treening- mõte kaldub pilatese suunda. Ikka veel.
 8. Saada Piloxingus kõrgem tase- sellega on üsna palju kadalippe, mida läbima peab, aga mu suurim lootus oleks lõpuks ikka MT staatus kätte saada.
 9. Osaleda Piloxing Barre üritusel koos Viveca Jenseniga- esiteks on see maailma kõige ägedam üritus ja teiseks on Viveca ja Courtney nii positiivsed ja ilusad inimesed (nii seest kui väljast), et nendega peab kohtuma.
 10. Sooviks saada ka koolitatud toitumisnõustajaks- ja seda siis ka enda ja oma pere peal rakendada.
 11. Lülituda mitmeks ajaks tervest tsivilisatsioonist välja
 12.  Ujuda delfiinidega- pole midagi muud, mida hing mõnel reisil ihkaks teha.
 13. Leida endas rahu ja leppida endaga- ma imetlen ja kadestan inimesi, kes on enda minaga rahul ja õnnelikud. Püüdlen südames väga sinna poole.
 14. Õppida autoga sõitma- Gunnar õpetab mulle küll võimalusel autosõitu, kuid iseenesest lubade vastu ma huvi ei tunne. Loogiliselt võttes neid siiski millalgi vaja on.
 15. Pidada maha üks suur ja vägev pidu koos heade sõpradega- vot seda pole ammu teinud!

Sellised tagasihoidlikud plaanid. Eks neid ole veel, kuid kõik ei tule ette ja pole vast nii suured. Aega on veel 4,5 aastat ning ainus, mis mul teepeal ees seisab, on mina ise!

2 kommentaari:

Kaja ütles ...

Aa, Gunnar ei tulegi kontserdile. Mõtlesin, et me ikka kolmekesi, ta ju nii suur fänn!

Kati ütles ...

Ei. Gunnar suht kohe ütles, et jätab minemata ja tuleb ka Rakverre.