esmaspäev, 7. aprill 2014

Käisin Eesti tripil

Neljapäevane tund oli täis. Inimesed ägisesid ja nautisid! Jess! See mu eesmärk ongi. Reedel puhkasin ja laupäeval 10km. Tuul oli meeletult tugev ja lihased pikemast puhkusest kinni. Või noh, mis lihased- jalad olid kinni. Kui lõpuks ring täis hakkas saama, läksid jalad lahti, kuid tuulele vastu ei hakanud panema ja läksin koju ära. Pühapäeval oli inimesi võrreldes tavapärase täituvusega vähe. Aga sainigi veidi jälle rohkem pisiasjadele tähelepanu personaalsemalt juhtida. Lõppu veel Stretching ja pool tundi tantsu. Hakkan juba veidi vist asjale pihta saama ning keha muutub liikuvamaks.Õhtul sõitsin Eesti.
Ööbisin jällegi Kalev Spa's. Tuba oli seekord suurem ja ilusam. Heas asukohas ka, sest nägin mõlemast aknast Vanalinna. Ainsaks miinuseks oli ventilatsiooni mürin, mis mul magada ei lasknud, aga selle tarbeks jätsin ma ööseks televiisori mängima. Imelikul kombel oli uni siiski lünklik ja miski nagu oli puudu (raske arvata, kes eks?). Igatahes mäletasin, et panin omale äratuse kella 8:00ks, kuid kui poole silmaga neljandat korda öö jooksul teleka kella piilusin, oli see veidi üle kaheksa juba. Ajasin end üles, lülitasin kella 8:30ks pandud äratuse välja ja hakkasin end hommikusöögile sättima.
Kalevis on õnneks minu jaoks suhteliselt meeldiv hommikusöögi valik: peekonit, muna, munapuder(mida ma ei suuda süüa, sest see on nagu vee käkerdis), erinevad kartuli salatid/vormid, kolm singi valikut, kaks juustu valikut, erinevad leivad-saiad ja isegi galette.Kurgid, tomatid jms loomulikult ka. Lisaks igasugu saiakesed, pirukad, puder ja helbed jne. Ühesõnaga, minusugune mitte väga pirts sööja, kes mingisugusi ettekirjutusi järgib, saab kõhu ilusti ja tervislikult täis.

Kui söödud, panin ma asjad kokku ja läksin omi asju ajama. Tegelikult läksin ma spetsiaalselt tantsuvarustust ja meigividinaid-kehahooldustooteid Tallinasse ostma, aga ma kirjutan sellest pikemalt mõni teine kord. Ostsin ma siis Kaubamajast endale laeva söömiseks kaasa magussaid tsilli juurvilju ja lõhe tüki.

Koju jõudes tegin ma täistera pelmeene ja kõrvale sõin natukene salatit. Mainin veel selle ära, et õhtul Tallinna jõudes, olin ma nii näljane, et lubasin endale Statoilist ühe vürtsika kana wrapi.
Ja nüüd on mu kõht pahupidi! Ma ei kujuta ette ka, milline nendest toidukordadest sellega hakkama sai, kuid miski kuskil oli valesti... Õppetund-tee alati ise kodus söögid kaasa, hahahahaa (:D).

Mu  INSTAGRAMI sõbrakesed juba nägid ära ka mu uue soengu. Jah, mina, kes ma alles pühalikult tõotasin, et kasvatan ja hooldan oma juuksed pikaks, käis jälle Kati juures. No ma ei saa, mulle meeldib vaadata ja imetleda pikki juukseid, aga ma lausa jumaldan enda peas mõnusat, kohevat ja kerget bobi. Ma ei tea kui tõesed need nüüd on, aga pühapäeval kiitsid naised ka trennis. Tõenäoliselt jään ma siiski sellise stiili juurde pikemaks ajaks. Sest noh, ma armastan seda kerget, kohevat ja tervet tunnet oma juustes!

Tallinnas käisin ma muidugi kontsadega. Kui ma läksin tosse proovima, küsisin esiti suurema numbri, sest suur varvas tundus väga vastas olema ning toss kitsas. Müüja soovitas siiski ka teist proovida ja veidi aega kõndida nendega, sest suureks ei tohi tantsu toss jääda. Kui ma teise jalga sain, taipasin ma kohe, et varvas on lihtsalt kontsast hell ja suurus paras. Täna tänu sellele jooksma ka ei läinud. Las need jalad puhkavad, lähen homme.

Elina sai issiga ilusti hakkama ja oh imet- issiga tuli isegi häda potti! Aplaus! Siiski täna enam potti ei tunnistata. Küll on ta olnud väike nunnukas ja kallistab-musitab mind igal võinalusel. Ju siis ikka tundis puudust ka veidi.


Olen ma mõelnud siin, et veidi oma blogi värskemaks ja huvitavamaks teha, siis teeksin ühe nö soovi nädala. Et pange teie siia kirja, millest lugeda täpsemalt tahaksite ja ma püüan siis adekvaatse postituse teha.

:)

11 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Tahaks lugeda su tulevikuplaanidest- ja soovidest. Mis eesmärgid trenniga jne, mis eesmärgid eraelus.

Kati ütles ...

Mul tiksus sarnase postituse mõte peas küll :). Läheb loosi :)

Anonüümne ütles ...

Oma igapäevastest ilurituaalidest? Keha hooldamisest? Kui iga päev sporti teha, pole see päris samasugune vast kui enamikel naistel?

Kati ütles ...

Ma ei tea, kas just väga erinev, aga võtan arvesse :)

Anonüümne ütles ...

Nii äge ,et insta avalik on:) Sul ikka ilus pere :)
Ja olin just sama kirjutamas,et tahaks tulevikuplaane:D
Great minds think alike:D

Kati ütles ...

Okei, ma loodan et see polnud iroonia :D. Perest mul vähe pilte :). Aga vastu ei hakka väitma :).

Anonüümne ütles ...

Oh ei misasja :D
See oli nagu päriselt öeldud ja pidasin silmas üldsust.Tütrest mõni pilt,mehega söömas, pole palju vaja nägemaks,et pere on ilus.

Kati ütles ...

Sel juhul pere kummardab ja tänab :).


Kõik on viimasel ajal anonüümsed, paneb skeptitsema :). Tahaks ikka "tutvuda" ka enda lugejatega :)

Kaja ütles ...

Võiksid tihedamini postitada ;)

Kati ütles ...

Hehehee, oleks millest, siis postitaks ka ;)

Liana ütles ...

Ma olen riidefänn, nii et kõiksugu uute hilpude postitused on meeldivad. :)