esmaspäev, 28. aprill 2014

Korda läinud õhtu ja pitsapohmakas

Eilne trenn oli tõesti väga hea. Inimesed ägisesid, naeratasid ja olid (enamasti) heas tujus. Lõpetasime trenni ära ja Heleri hakkas mu läbimärgadesse juustesse näidispatsi punuma. See tehtud, hakkasime poose läbi arutama ja proovima. Siiani imestan, kui palju ma paindun! Eks näitan siingi õige pea.

Peale trenni suundusime Vuoasaarile grillima. Pean nentima, et nii toredas seltskonnas pole ma ammu olnud! Meil on väga armsad ja toredad naised ikka kokku sattunud, kes muudavad iga tööpäeva naudinguks.

Kuigi õhtu oli meeletult tore ja äge, suundusime me peale paari tundi juba koju. Kuna mul oli Elina kaasas, kes muudkui merre tahtis joosta ja lõpuks kivi otsa oma suu katki kukkus. Loodan väga, et selliseid üritusi tuleb veel ja veel ning siis saan end täiesti vabaks lasta ja nautida!

Igatahes, päev söögi mõttes oli aga katastroof. Sõin kodus viimati kella 13:00 ajal veidi salatit ja õuna. Siis tegime 2.5h trenni ja saime grilli paika kella 18:30 ajal ning esimesed söögid veidi hiljem. Mina sain süüa lõpuks alles kella 19:30 paiku. Siiski nokkisin vaid mõned tiivad ja veidi salatit. Võtsin küll endale trenni smuuti ka kaasa, aga andsin selle hea südamlikult teisele näljasele, kes juhuslikult meil rase on- prioriteedid!
Nii siis, kui me ca 21:00 paiku koju hakkasime jõudma, lasin endale ühe pitsa tuua. Sõime Elinaga seda imehead pitsat poole ööni sisse, kuniks ma enam ei suutnud.

Täna aga on mul selline tunne nagu oleks ma terve selle aja hoopis joonud. Keha lausa karjub värske kraami järgi. Õnneks paar õuna ja banaani kodus veel on. Tunne on küll, et nüüd peaks mõnda aega veidi värskema ja kergema toidu peale olema. Frooshi smuutid isutavad juba neile mõeldes. Siin on ka imehead Innoncens smuutid, mis on sarnaselt Frooshile naturaalsed, suhkruta ja samal põhimõttel tehtud. Need on samuti imemaitsvad!
Mõte liigub vaikselt arbuusile, ploomidele ja apelsinidele ja jälle hakkavad mu süljenäärmed tööle. Oh!

Veidi kergem nädal kuluks just sel nädalal ära küll, sest laupäeval on meil suur pildistamine ja filmimine, kus võiks ikka väga heas vormis olla.

Olen siin juba mitu päeva mõelnud, et ehk peaks sihtpärase jooksutrenni ära jätma. Kogu see mõte, et pean minema ja just nii kaua ja nii palju jooksma, võtab kogu rõõmu jooksust ära. tean küll, et ma ju harjutan Rakvere Ööjooksuks, aga kes käsib mul seal veel paremat aega teha, kui eelmisel aastal? Oh, ma ei tea... Vajaksin ikka seda puhkust. Tunnen, kuidas keha muudkui väsib ja väsib. Äkki siis on sellest värskest kraamist veidi kasu...

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ajasid värskete puuviljade isu peale-käisin poes ja tõin endalegi :D
Nii vähe on isu tekitamiseks vaja :D
Aitäh! :)
Ja uus lahendus blogil on et isegi etem :)

Miks aski kinni panid?Mitte et see mõistlik otsus polnud :D

Keep it going with the blog though!^^

Kati ütles ...

Ojaa, olen mitu päeva värskeid asju söönud ja nii hea on :).

Ask.fm seisis nagunii enamik aja ilma küsimusteta. Jälgisin vaid enda huviorbiite :).

Näis jah, mis sellest blogist saab ;)