neljapäev, 24. aprill 2014

Meem: 6 küsimust

Nonii, järjekord on siis minuni jõudnud. Tänud selle eest Brittile :)!
Siin on siis aga minu kuus vastust.

 1. Kui Sul oleks võimalik endale võtta ükskõik milline loom, siis kelle Sa võtaksid?
  Hobuse. Kui oleks piisavalt suur talu, siis kindlasti. Reaalseks variandiks jääks aga siiski kass ja/või koer. Kassidest ihaldame me ragdolli ja koertest meeldivad meile akita ja kuldsed retriiverid.
 2. Kelle blogi lugedes tekib Sul tunne, et Sa tahaksid minna ja temaga paar drinki teha?
  Enamikega mu kõrval olevas tabelist... Aga kui ma peaks selle ühe välja valima, siis Merje, sest ta lubas just, et ei joo kuu aega midagi alkohoolset ja kuna mina nagunii ei joo, ei oleks kummalgi ebamugav. Aga näha tahaks paljusid: Britti ja Marinat jne.
 3. Mis oli Su viimane heategu?
  Ma ei ole eriti suur heategija, sest umbusaldan kõike ja kõiki, aga hiljuti kandsin siiski üsna suure summa ühe kiisu raviks. Väikeseid asju on ka ikka ette tulnud, näiteks üleeile aitasin ühel memmel poes õigeid asju kaaluda.
 4. Mis asjad Sind närvi ajavad?
  Ma lähen kiiresti ja väga paljude asjade peale närvi. Mind ajab närvi, kui mu ajakavast kinni ei peeta, kui ma pean pikalt ootama. Siis ajavad mind närvi inimesed, kes sotsiaalvõrgustikes näitavad pidevalt kui ilus, lilleline ja õnnelik elu neil on. KOGUAEG!
  Ajavad närvi inimesed, kes lähevad liftiga, kui saaks trepist, samas kui mina näiteks pean vankriga nende järgi lifti ootama.
  Sellest tuleks lõpmatu jutt, kui ma edasi laseks (:D)
 5. Mis oli viimane uus asi, mida Sa sõid ja mida enne mekkinud polnud?
  Rannakarbid. Enam ei taha ka!
 6. Millal viimati nutsid? Miks?
  Ma olen ülimalt emotsionaalne inimene. Tõenäoliselt nutsin ma reaalselt viimati mingi filmi ajal. Ahjaa, siis nutsin ma ka, kui Gunnaril tööl palju kauem läks, Elina vaid jonnis ja kiusas mind ja emotsioonid lõid lõpuks peakohal kokku. 

Selline oli siis minu vastuste jada. Omakorda annan ülesande Marinale (ikka ja jälle, kuniks ta ära selle teeb), Liisile, Triinule ja Kertule, sest teistel on kas blogid kinnised või on nad juba mainitud.
Edu!

2 kommentaari:

Marina ütles ...

Ma luban täna asja ära teha:D

Kuid mul on lausa plaani võetud, et sel suvel ma tulen nädalavahetuseks Helsingisse ja siis teeme midagi toredat koos.
Muide mina ei joo ka alkoholi-vbl aastas korra annab klaasi veini kokku.

Kati ütles ...

No näed, muudan oma vastust: Marinaga, sest ta päriselt tuleb varsti :)