esmaspäev, 5. mai 2014

Positiivsuse laeng

Minu nädalalõpp oli üsna hea. Võin väita, et kui väikesed kokkuvarisemised väljaarvata, vägagi õnnestunud.

Alustuseks läksin ma reede õhtul jooksma. Kuna laupäeval oli varajane äratus ja peale seda pildistamine ja muu DancEsti asjadega tegelemine,  plaanisin ma rahulikult võtta ja pikema sörgi teha. Ilm oli ilus, oli just vihma ja rahe järgne õhk ning mõnus oli seda värsket õhku sisse hingata. Alles siis kui ma oma kella ja Endomondo kinni sain, vaatasin imestusega, et sörgist polnud küll juttu!
Minek oli tõepoolest kerge ja mul polnud sellisest tempost aimugi: 5:44min/km ja pulsiks vaid 167 BPM! Tundub, et puhkus tuli tõepoolest kasuks... Distantsiks 11.19km.

Laupäeva hommikul oli äratus juba kell 7:30 ja peale kiiret hommikusööki ja pesu, hakkasime Tanssibuumi juurde sõitma. Panime saali valmis, sättisime end valmis ja hakkasime järgepidi soja tegema, venitama ja pildistama. Kogu õhkkond ja olek oli nii tore ja lõbus kogu protsessi vältel. Heleri tegi meile kõigile imeilusad patsid ning me nägime oma kostüümides välja nagu nukukesed.

Kui lõpuks kõik pildistatud sai, alustasid tüdrukud filmimisega. Nii kahju on, et ma veel ei saanud koos nendega tantsida, aga varsti...

See tehtud, hakkasin ma kodupoole minema. Rongiga. Läksin ilusti raudteejaama, et sealt siis automaadist pilet osta. Seal seda aga polnud. Läksin siis rongi ja liikuma hakates avastasin, et seal kirjas, et pileteid ei müüda. Mingiaeg siiski konduktor mööda kõndis, aga ise ligi ei tulnud ja läks ime kiiresti minema ka. Mõtlesin siis, et noh, tuleb uuesti, siis ostan pileti. Nagu saatuse kiuste, tuli järgmises peatuses peale... üllatus, üllatus-kontroll! Õnneks kõndisid ka nemad minust niisama mööda ja ei teinud väljagi. Lõpuks Pasilasse jõudes, läksin ma siis seda "keerulist" jaama avastama. reaalsuses see nii keeruline polegi, kui ma ettekujutasin. Suurt vaeva ja pisaravalamist nägin ma vaid piletiautomaadi otsimisega. Lõpuks sain ikka selle ka ostetud ja sain koju ära.

Õhtul käisime Gunnariga sushit ja vokki söömas ja pidime kinno ka minema, aga piletid olid kõik väljamüüdud.

Pühapäeval läksin ma hommikul jälle sörkima. Sörgist aga polnud aga jällegi haisu ka mitte Pulss oli tänu tuulele ja varasele ajale kõrgem, kuid tempo üsna normaalne.
Käisin kiirelt pesus ja kohe Piloxingusse. Kuigi ma energiast nii tühi olin, sain ma uue süsti muusika mängides sisse ja tundi saatis edu. Naised on ka nii tubliks hakanud ja annavad endast kõik. Selle üle on mul vaid hea meel!
Peale seda venitasime end Stretchinus lahti. Lõppu teime tantsutrenni ka. Nüüd, peale pikka ettevalmistus perioodi, hakkame me uusi tantse õppima, alustades tangost.
Kõik oli ilus ja tore, kuniks ma millegi pärast murdusin. Ma ei teagi miks. Ehk olin ma kehaliselt ja vaimselt trennidest nii kurnatud, et mingist väiksest asjast ennast segada lasin...
Kui meil trenn läbi sai, läksin ma igatahes autosse ja hakkasin Gunnarile nuttes halama, mis kõik närvi ja endast välja mind ajas.

Õnneks õhtu oli rahulikum ja ilusam.

Täna käisin ma jälle jooksmas- intervall. Algul oli keha kinni, aga lõpp tuli ilus. Pulss oli määratud vahemikes.
Homme saab puhata, siis pikk jooks, Piloxing, tants ja peale reedest puhkust, läheme me Rakvere kevadjooksule.
Kuigi distantsiks on vaid 5km, kuulsin ma Pamelalt, et kohe alguses on suur tõus. Ma ei kujuta ette ka, kas seda annab siinsete tõusudega võrrelda. Praegu olen ma ju igapäevaseid jookse tehes ilusti vähemalt enda jaoks raskete tõusudega hakkama saanud. Ja ma tõepoolest ei kujuta ette, kas see Rakvere tõus on väiksem või suurem. Usun siiski, et hullu pole ja kui ta ongi suurem, siis saan hakkama. Teen ma ju igapäevaselt väga suurte tõusudega jookse, seega ei tohiks hullu olla.

Toitumise kohapealt olen ma ikka veel värske lainel. Eile alles nutsin Gunnarile, et ma tahaks midagi väga head ja värsket süüa. Tahaks näiteks oma aiast õunu süüa, ploome, kreeke, maaisikaid, vaarikaid. Ma ei jõua seda suve lõppu ära oodata! Enne tuleb siiski poe kraamiga hakkama saada.
Püüan siiski ka liha enda menüüs veidi sees hoida. Tänagi tegin ikka ca 100g kanaliha juurviljade kõrvale.
Hea asi on vist muidugi see, et Elina tahab vaid suppe süüa, seega pole muret, et pean perele midagi toekamat söögiks tegema.

Nii ta läheb, vaikselt aga hästi.
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/10461849/?claim=utzhzdgeqqd">Follow my blog with Bloglovin</a>

2 kommentaari:

Kaja ütles ...

Nii muuseas, et teaksid, kui teise pildi peale vajutada, pakub see allalaadimist :)

Kati ütles ...

Ma tean jaa. Ei oska midagi teha ka :D