reede, 16. mai 2014

Treeningud+retsept

Esmaspäeval jooksin ma kokkuvõttes 12.02 km ära. Kokku läks 1h:08min:28sek ja keskmine kiirus 5:42 min/km. Läksin ma taastavat ja rahulikku jooksu tegema ning aega ja kiirust taga ei ajanud. Pulssi ka ei jälginud vaid kulgesin tunde järgi. Üllatavalt mõnus ja hea oli! Nautisin väga.

Teisipäeval tegin kõhulihaste kava, mida ma tantsutüdrukutele tegema hakkan, läbi ning harutasin tangot veidi. Puhkasin.

Kolmapäeval 11.0 km ja 1h:02min:40sek. Keskmine kiirus jälle 5:42 min/km. Tunne aga oli jama. kuigi keha oli okei, ei tahtnud vaim koostööd teha ja oli väsinud.

Eile lõpuks Piloxing! Üle pika aja oli trenn kohe eriliselt mõnus ja tore. Keegi ei nurisenud, hädaldanud vaid kõik olid rõõmsad ja heas tujus! Just seda ma oma trennidest ootangi. Huvitaval kombel oli enamiku arvates trenn aga kuidagi eriti karm. Lõpetades sain ise ka aru, et olin päris suure intensiivsusega seda jälle teinud-mis on just hea! Seda enam, et kõik olid ju rahul..
Mul on hea meel, et vähemalt 90% inimestest suudab end lõpuks vabaks lasta ja isegi teevad hõikeid kaasa. Asendid paranevad koguaeg! Super!
Tegime tangot, teisi tantse ning lõppu mu kõhulihaseid, mis polnudki nii lihtsad, kui ma arvasin! Aga tüdrukud on tublid!
Venitasime ja läksime laiali.

Täna on eilsest trennist lihased haiged. Konkreetselt kõik lihased mu kehas!
Täna siis ka ettenähtud puhkepäev. Laupäeval loodan pikemat ringi teha. vaevalt, et päris poolmaratoni mõtteid mõlgutan, aga veidi pikemat ikka.

Söögiga on üsna kenasti  läinud. Eesti minekud ja seal olekud on alati sellised seinast seina söömised, et ma isegi ei hakka enam neid kiruma või planeerima.
Kodus olles, oleme me olnud ilusti supi, salati ja puuviljade peal.

Täna alles tegin veidi tugevamat toitu, mis viis mul endal keele alla. Loodan, et ka ülejäänud söövad- mis neil üle jääb!

Feta juustu-läätse wok (neljale)
200g läätsi
100g fetajuustu
1 suurem porgand
pool punast paprikat
pool punast sibulat
peoga kirss tomateid
pool sidrunit
2tl sojakastet

Vokkisin õrnalt võis peened porgandi ribad, lisasin sibula viilud ning vokkisin neid õrnal tulel. Lisasin paprika viilud ning varsti ka tomatid. Vaikselt hakkasin lisama eelnevalt keedetud läätsi. Pigistasin sisse poole sidruni mahla ning 2tl sojakastet. Raputasin natukene sidruni-pipart peale.
Viimasena lisasin feta juustu ning segasin kuni enamik juustust oli sulandunud. Mõned üksikud tükid jätsin meelega terveks.

Kõrvale tegin veel jääsalati-kurgi-paprika ja jõhvikatega värske salati ja kõht on mõnusalt täis!

Edit: minu kõige suurem toidukriitik EM, kiitis voki heaks, nii et head isu! Meil on õhtusöök smuuti katsetamise vaimus!

2 kommentaari:

giina1 ütles ...

Aga kus on selle maitsva retsepti pilt?

Kati ütles ...

Ega ta just kõige esinduslikum välja ei näinud :D