esmaspäev, 16. juuni 2014

DancEsti ja PILOXINGu hooaja lõpetamine

Mul oli eile, üle pika aja päris kiire ja tihe päev. Kui vastu lõunat lõpuks Elinaga ärkasime, siis sõime ning ma hakkasin end juba õue sättima. Õnneks oli eile ilm väga mõnus ning sain minna oma treeningutele lühikestes riietes. Eile oli siis ette nähtud 60-90 minutit kiirkõndi. Tuligi vast ca 1h:36min ja sekundid peale. Kokku 10,50 km. Lõpetasin oma ringi Ankka lampi juures ära, et seal siis jooksuharjutusi teha-kokku 20 minutit nagu ikka.

Sealt edasi suundusin ma koju pesema, et siis kohe tantsu ja Piloxingu trenni minna. Minu suureks üllatuseks tõid tantsutüdrukud kohale suure ja imemaitsva tordi ning hiljem Piloxingu naised ka koogi.
Tantsutrenni me erilist ei teinudki. Istusime ja jutustasime, sest meid ilmus lõpuks nii vähe kohale. Tegime tantsud mõned korrad läbi koos soojenduste ja jalatõstetega ning kõik.
Piloxing seevastu oli üle pika aja väga energiat täis. Tegin ise kõik asjad täie poweriga kaasa ning nautisin tervet tundi. Loomulikult tegin ma hooaja lõpu ja viimase trenni puhul läbi kõik harjutused, mis ma aja jooksul olen teinud. Igati mõnus ja äge tund oli kokkuvõtteks.

Õhtul läksime Raissa ja Erlega shampust jooma ja jutustama. Nii, nii mõnus oli üle ma-ei-tea-mis-aja lihtsalt naistega istuda, jutustada ja vaikselt märjukest libistada. Kindlasti teinekordki, kui kutse saadatekse! Olen sealt DancEstits ikka väga toredaid sõbrannasid ja tuttavaid leidnud! Loodan, et suvelgi veel näeme...

Mul on veidi hinges ikka kahju ka, et see nüüd läbi sai ja paar kuud ilma trenne andmata olen, kuid mul olid tõepoolest ka väga mõjuvad põhjused nende ära jätmiseks.
Esiteks pean ma tõepoolest enda energia ja jõu panema praegu jooksutreeningutele ning ma ei saa end Piloxingu tundidega koormata liigselt.
Teiseks muutus suve tulekuga meie elukorraldus nii palju, et Gunnari vanemad lähevad Eesti puhkama ning Gunnar hakkab nüüd sõitma Soome-Rootsi vahet, mis tähendab, et ta ei ole koguaeg kodus nagu siiani. Sellega langeb mul kohe lapsehoidmis võimalus ära nii Piloxingusse minnes kui ka jooksutreeningutel. Seega leidsime me, et kõige lihtsam on ka ise puhata ja meil Elinaga Eestis suvel resideeruda.

Homme sõidamegi me Eesti ära, veedame päeva Tallinnas ning saame imetoreda Britti ja tema tütrega kokku. Edasi sõidame minu vanemate juurde ning siis oleme juba Gunnari isaga puhkamas.
Ma võtan küll oma arvuti ja muu kraami kaasa, kuid ilmselgelt jäävad postitused nüüdsest veel harvemaks.

Enne homset sõitu on mul aga vaja veel asjad ära pakkida ning tänane 60min jooks ootab ka veel ees. Millal, seda ma küll ei oska öelda, sest juba pikemat aega sajab siin mõnusalt vihma. Rumaluke oleks pidanud ikka hommikul ära käima, kui veel kuivem oli. Sõrmed risti, et ikka õhtuks vihm lakkab.

Lõppu mõned pildid ühest Piloxingu kampaania pildistamiselt:

Ja pilt meie DancEst tüdrukutest ka:


Kommentaare ei ole: