pühapäev, 29. juuni 2014

Tervislik kuulõpp / 7. päev

Ma ei tea miks see nii on, aga nendel nö puhkepäevadel tekib vajadus või tahtmine midagi raskemat ja isegi magusat süüa.
Kuna mu jalg on ikka veel omadega läbi, teadsin ma juba eile, et menüü tuleb hästi kerge ja lihtne teha, sest liikuma ei pääse. Ostsingi eile kapsast ja porgandit.

Hommikusöök:
Kaks viilu leiba, millele panin avokaadot peale ning kaks muna juustuga. Veidi maasikaid ja pool kohvitassi. Õnneks ei taha juba teist päeva eriti kohvi juua. Ühe kringli tüki sõin ka.


Lõunasöök:
Üks suurem kartul ja mõnuga värskekapsa hautist, kus on sees kalkunihakkliha. Maasikaid loomulikult.


Lõunasnäkk:
Kuna ma reaalselt tundsin, et kehas on magusa isu ja rasvade puudus, tegin kiireks snäkiks rohke avokaadoga leiva viilu.


Õhtusöök:
Sama, mis lõunal: suurem kartul, hakklihaga kapsahautis. Maasikaid ja mis seal salata, ühe müslibatooni sõin ka ära.

Õhtusnäkk:
Maasikad,melon ja banaan 150ml keefiriga.Kuna mu jalg on tõepoolest tuksis, siis oma ettenähtud kiirkõndi ja jooksuharjutusi teha ei saanud. Püüan ma aga teda liikumises hoida ja noh, see toas passimine muudab nii minu kui jala veel tuimemaks. Niisiis käisin ma väikesel tunnisel jalutusel ikka ära. Ma pole eluseea nii aeglaselt liikunud! Ei tulnud viite kilomeetritki täis tunniga!

Tulin siis koju tagasi ja tegin kõhulihaseid ka 20 minutit. Neid ju haige jalg ei mõjuta.

Pean tunnistama ka, et terve päeva ma nutsin (reaalselt nutsin) oma jala pärast. Mu süda ei ihka praegu mitte midagi muud kui jooksma minna. Isegi kui mitte treeningu eesmärgil ja tempoga, vaid et saaks lihtsalt joosta! Oeh...

Hommikul helistan ma siiski arstile ja küsin temalt nõu. Kui ta seda näha tahab, tuleb ca 3,5h sõit Märjamaale ja sama tee tagasi ettevõtta.

Paneme nüüd kõik head mõtted ja soovid mu jala poole teele, et see kolmapäevaks täiesti korras oleks!4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kas see on Kalmuse kava?

Kati ütles ...

Baasiks on vôetud jah, Mareki kava, aga see on mitmeti kohandatud.

Anonüümne ütles ...

Palju kaloraaž on?

Kati ütles ...

Peaks tulema sinna 1800kcal kanti.