esmaspäev, 30. juuni 2014

Tervislik kuulõpp/ viimane, 8.päev

Täna on siis ametlikult viimane päev, kus ma detailset menüüd kirja panen. See aga ei tähenda, et nüüd shokolaad ühes ja õline lihapirukas teises käes ringi hakkan käima.

Tänane menüü nägi välja selline:

Hommikusöök:
Kolm väiksemat seemnetega leiba ja kolm pisemat muna. Või asemel avokaado leivale ja viil juustu kahele munale peale. Kohvi ei joonud, võtsin rohelist teed


Lõunasöök:
Üks keskmine kartul ja kalkunihakklihaga kapsahautis (tegin eilset toitu soojaks). Võtsin ühe saiaviilu ka-paha, paha! Lõpuks pistsin  pooliku banaani ka suhu. Ning punkt sai pandud kahe kookoshelvestest ja munavalgest tehtud küpsisega- vahel on hea ka, et "Päta" lähedal on.


Õhtusöök:
Pool kartulit ja ca 100g kapsahautist. Juurde 4 täisterajahust pelmeeni ja pool viineripirukat.

Viimane snäkk:
Veidi süga külmutatud banaani ja viinamarju. Juustuga sai.


Täna jalutasime Elinaga 5km, maailma aeglaseimas tempos. Hiljem läksime Moonaküla vahele tipa-tapa jalutama. Usun, et ca 2km jalutasime küll ära... tunniga!

Käisin ka EMOs ära ( eraldi aplaus  EMO personaalile, kes võttis mind ilusti vastu ja tegelesid põhkalult ja sõbralikult mu murega). Rõntken oli korras ja öeldi, et tõenäoliselt on jalg saanud kuskil põrutada, väänata vms ning siis pikk jooks (juba ju haige jalaga) ning see terve päev jalal kükitamine ja istumine lihtsalt süvendasid seda. Soovitati geeli määrida, külma peale panna ja veidi rahulikumalt võtta. Jooksma võin minna kui jalg funktsioneerib ilusti alles, aga kõndida soovitati. Ja ujuda.

Noh, vähemalt on süda rahul ja saan ikkagi liikida. Näia kui kiiresti tossud jalga panna saan.


Tänaseks kõik. Homme teen kuu kokkuvõtte ka ära. Tänast juttu ei hakka pikaks venitama.

Kommentaare ei ole: