reede, 27. juuni 2014

Tervislik kuulõpp/4-5. päev

Ma ei jõudnud eile oma menüüd kirja panna, sest me liikusime ja mässasime terve aja kuskil ringi. Aga sellest all pool.
Kohe näete ka muidugi, et eilne menüü ei kannata mitte mingisugust kriitikat ka mitte. Eks ise olen süüdi. Nüüd aga asja juurde:

Neljas päev:
Hommikusöök;
Kolm väikest muna ja kaks peekoni viilu rukkileival. Kohv piimaga

Lõunaoode/vahepala:
1õun ja teradega rukkileib kalkunisingi ja juustuga.

Lõuna:
100g tatart, roomasalati-tomati-kurgi salat türgijogurtiga 100g kalkunihakklikast kotlett ja ampsasin pooliku kringli tüki. (Böö!)

Vahepala:
Väike lihapirukas (böö!)

Õhtusöök:
100g tatart, 100g kalkunihakklihast kotlett ja eelmainitud salat.
Ja siis ampsasin tüki kinglit, siis lihapirukat, siis veel tükikese magusat ja ampsu pirukast. Jube ja häbi!


Endal on mul muidugi seletus olemas, miks need ampsud tulid (kuigi buliimik neid ei vaja).
Nimelt oli meil eile plaanis minna ujuma. Aga kuna Elinat minu söögi ja ajagraafik ei huvita, otsustas ta lõunaunega veidi streikida ja siis kui lõpuks magama jäi, seda hästi pikalt teha.
Nii läkski nii, et kui ta lõpuks ärkas ja me Aqva poole monema hakkasime, oli oodata tunni pärast õhtusööki. Kuna me sel ajal aga alles ujusime, otsustasin ma tee peal selle piruka ära süüa, mis vankrisse oli jäänud.
Kui me lõpuks koju jõudsime, oli õhtusöögi aeg (nii see algne kui edasilükatud) ammu möödas. Keha aga nõudis ja nõudis ja mõistus ei kuulanud. Lõpuks kui mõistus peale tuli, käis küll oksendamise mõte peast läbi, aga lõin käega- eks siis jooksen homme rohkem vms.

Ja loomulikult on süü mul endal, sest kohe kindlasti oli mil vaja minna Pätsi sahvrist (mis on  muide siinsamas), minna leiba ostma. Või noh, leib on hea, sest kohapeal tehtud ja tervislikum  kui poest võetud, aga et siis oli vaja neid lihapirukaid ja kringlit osta?!

Eile kõndisime Elinaga ca 7km maha ja sulistasime 2h Aqvas. Kiidan Aqvqt taevani! Ma pole kuskil nii abivalmit, sõbraliku ja naeratavat personaali näinud. Saate aru, kõik töötajad päriselt naeratasidki koguaeg! Aidati vankriga ja lapsega. Kindlasti läheme sel suvel sinna väga palju veel.
Elina aga nautis kogut seal oldud aega. Kuigi ma ise just palju ujuda ei saanud, tegin vees ikka mõned harjutuse moodi asjad. Käisime ka suuremates basseinides ja seal sai Elinat palju kätel kantud ja hüpitatud. Lapsele väga meeldis ja hiljem tuli sõnakuulelikult ära ka.


Siin aga tänane päev:
Hommikusöök:
Kaks Pätsi teradega rukkileiba või, nelja kalkunisingiviilu, kahe juustuviilu ja tomatiga. Õuna sõin ka ja kohvi jõin ka piimaga

Lõunasöök:
100g tatart ikka selle sama salatiga, 30g kalkunikotleti ja 50g kirsi-rummi marinaadis lihaga.


Õhtusöök:
100g tatart, 50g kotlete ja 50g liha. Lisaks 1 õun.Õhtusnäkk (peale trenni):
200ml keefiri + pool banaani ja 5 maasikat. Segasin kõik supiks.

Täna olin terve päeva aktiivne: koristasin maja, rohisin peenraid, mängisin Elinaga, käisin poes. Trenni tegin aga ka ikkagi. Tahtsin täna veidi kergemalt võtta. Läksingi kergemal sammu ja tuli 13.35km/1h:18min. Pulss ka palju madalam kui muidu. Vaid Tõusu teel oleval tõusul (irooniline nimi eks :D) läks pulss kõrgeks. Enamik aega, eriti alguses, oli see alla 170 bpm. Seega jah, kena päev võrreldes eilsega!

8 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Issand, mu pooleteisene kutt sööb rohkem kui sina. ;)

Kati ütles ...

Mul on kaloraaz üsna paigas :). Ei usu, et asi nii hull on :D.

Riina ütles ...

Kas kohvi on tõesti piin? :D (tean, et telefoniga trükid ja tähe vead, aga naljakas)

Kati ütles ...

Kurjam, ega see pika teksti korrektne kirja panek moblaga just nali pole jah :D

Anonüümne ütles ...

ma naersin ka seda, et kas tõesti kohvi joomine on piin :D

Anonüümne ütles ...

Mind hammastab sinu blogi liugedes, et kuidas sa kull nii suure lapsega nii palju kilomeetreid maha kaia saad? Ausalt, ma olen kade, minu 1a9k ei oleks elusees nous nii kaua vankris istuma voi minu korval kondima. Tahaks ka! :D

Kati ütles ...

Elina on jah, väga hea vankri laps. Vahel küll protesteerib sisse istumise osas, aga kui juba istub, siis muret pole. :)
Muidugi me jutustame ja laulame ka koguaeg :D

Riina ütles ...

Nii kaua kui meil käru sõidab on ok, siis on poiss rahul. Kui peaksin vahepeal korraks seisma jääma, nt ajan juttu kellegiga vms, siis on kisa taevani ja hakatakse kärust välja ennast punnitama :/