kolmapäev, 23. juuli 2014

Kas tahaksid minuga kaasa tulla?

Tänast kuupäeva vaadates, jõudis mulle kohale, et järjekordne sünnipäev on lähenemas. Kuna ma tänu Aleksandri poolmaratonile tõenäoliselt veel Eestis olen, siis vast ma mingit sünnipäeva pidama ei hakka. Ehk siis pärast Soomes, kui kellelgi sealtmaalt huvi on.

Sel aastal aga on mul üheks sünnipäeva sooviks üks üsna eripärane soov. Nimelt, kõik ju teavad kuidas Mallukas, ja Marina koos Brittiga veaalust pildistamist käisid tegemas. Edev nagu ma olen,  käis see mõte, ise ka minna, juba peale Malluka käiku peast läbi, aga siis oli nii palju teisi asju vahel, et soiku ta jäi.
Nüüd, kui ma Eestis olen, tahaksin ma augusti kuus siiski minna. Hea meelega läheks juba sel kuul (kuna seal on jõhker soodustus kuu lõpuni), aga tõenäoliselt ma ei jõua sel kuul.
Augustis ma selle tahaks ära igatahes proovida. Siit aga minu väikene mõte: kas keegi minu headest sõpradest/lugejatest poleks huvitatud sellest samast sessioonist? Ühesõnaga, kuna hind on päris krõbe, siis ma hea meelega jagaks enda kogemust kellegiga (ja hinda ka :D!).

Kui Sa arvad, et tahaksid ka sellise ägeda asja ära proovida ja endale mälestuseks imeilusaid pilte saada, siis kirjuta mulle kas Facebooki või meilile: katzzy@hotmail.com.

Kuupäeva pole ma veel välja mõelnud, sest paneksin selle paike koos kaaslasega, kes kaasa sooviks tulla.

Lihtsalt selline mõte siis täna.

Eile käisin veidi rattaga sõitmas ja tegin Piloxingut. Päris raske ja kordinatsiooni vajav on ikka uus kava. Kõvasti peab veel harjutama enne kui trenne andma saab hakata.

Kaks päeva veel ja siis on härra abikaasa siin! Ma nii ootan juba. Mis siis, et ma ise laupäeval kohe Pärnusse tõttan. Kui aus olla, siis ma vajan kasvõi seda ühte päeva, et end maha laadida. Loodaks nüüd väga mõnusale ilmale ka.

3 kommentaari:

Liinu ütles ...

no nädalavahetuseks lubas Pärnusse 30 kraadist suvesooja, laupäeval vist lausa 32 kraadi.. kui ma nüüd õigesti mäletan!

Kati ütles ...

Oh, siis vist rannast kaugemale ei saagi :)

Liinu ütles ...

hehh.. ise elan Pärnus, aga randa olen see suvi jõudnud 3 korral. Küll aga käime õhtuti peale kella 18 rannas, kui Henri võrkpalli mängib!