reede, 15. august 2014

Laadimis-menüü

Täna kirjutan ja näitan ma teile pilte minu Ööjooksu eelsest laadimisest. Need kaks päeva-poolmaratoni eelsed päevad, on need päevad, kus on lubatud peaaegu kõik, mis on tavaliselt keelatud või minimaalne. Söögid on kooskõlastatud Marek Kalmusega ning need kaks päeva on sellised, millal kaalu pärast muretseda pole mõtet. Ühesõnaga laadimise menüü:

Hommikusöök: Tegin mandlijahust, piimast, munast ja meest pannkooke. Kõrvale marju. Koguseid ei mõõtnud, aga jahu läks ca 100g ja kaks muna. Piima panin vajaduse järgi ja sellest kogusest sai söödud ka Elina, kes mõned vanaisalegi viis. Ühesõnaga, minu kogus on siin, aga neid oli tunduvalt rohkem.

   


Edasi tuli vahepala. Sõin õuest ühe mahlase valge klaari ja peale peotäis maapähkleid.Lõunasöögiks tegin ma täna täistera pennesi tuunikala ja riivjuustuga. Tegin ahjus nagu lasagnet. Kõik sõid ja kiitsid ning õhtuks oli see südameke juba otsas. Ise sõin mõistagi mõistlikult ja ei õginud üle.Vahepalaks võtsin ma jalutamas olles ühe Pai vaarika-mustika smuuti.

Õhtusöögiks otsustasin ma teha ise pitsat. Ostsin täistera pitsapõhjasid, panin peale tomatipastat, shampinjone, marineeritud kurki, punast sibulat, kanaliha kuubikuid, veidi salaamit ja riivjuustu. Maitses sada korda paremini, kui poe oma. Võtsin vaid kaks viilu ja kõht oli täis...Viimaseks snäkiks plaanin ma ka mõne smuuti või puuvilja ära süüa. Tõenäoliselt apelsini.


Trenni ma teinud ei ole. Tegin vaid kolmapäeva hommikul intervalli, kus hõõrusin oma kanna nii katki, et seal on konkreetselt auk sees. Lähen Põhjakeskuse ostuööd nagunii kaema, eks siis uurin apteegist, mis sinna peale sobiks homseks jooksuks panna.

Olen teinud vaid nii palju, et jalutasime Elinaga nii eile kui täna. Eile 7+ 2.5km ja täna 5+2.5 km.

Täna käisime ühtlasi võistlus materjalidel järgi. Suur oli minu üllatus, kui avastasin, et olen endale pea aastake tagasi XS suuruses pluusi tellinud. (Sel aastal peavad kõik Ööjooksu särgis osalema) Ma nii kartsin, et see on mulle väike. Plaanisin juba koduteel, et panen selle kodus kohe selga ja venitan homseks välja. Tegelikult seda õnneks vaja ei olnud ja särk on paras. Vaid lühike, aga see-eest peaks mul olema püksid kõrge värvliga ja päris paljalt vast jooksma ei pea. Elina sai enda võistlusnumbri ka kätte ja ootab oma jooksu väga. Juba mitu päeva korrutab, et tema läheb titadega jooksma. Noh, loodame, et ta oma maa ikka ära jookseb!

Enesetunne on mul hea. Lõpuks on see oodatud elevus ka sisse tulnud. Ma mitte ei närveeri vaid olen mõnusalt elevil. Noh, et kohe tahaks juba joosta!

Täna olid Olybet'i tüdrukud ka Ööjooksu keskuses olemas ja palusid mul enda aega ennustada. Ma ennustan, et mu aeg tuleb ca 2h:06min ja sekundid võivad mängida. See on selline üsna rahulik tempo ja ma ei tõmba ennast läbi.

Homne menüü tuleb üsna sarnane.

Kuidas teised oma menüü paika panid? Mida sõite?
Kuidas end enne jooksu tunnete?

Hoidke mulle siis ikka pöialt ja kes vähegi saab, tulge raja äärde kaasaelama!Kommentaare ei ole: