esmaspäev, 1. september 2014

Augusti statistika + kingioos

Jäin millegipärast eile õhtul oma asjadega toppama ja ei jõudnud statistika postitust tehtud. Elina on haiglane, mina haiglane ja meil on kodus nii palju praegu mõelda ja otsida ja arutada, et.. noh, ununes.

Siin on aga august numbrites:
  • Jooksin: 131.4km/ 13h.15min:34sek/ 9753kcal
  • Jalutasin: 103.2km/ 22h:38min:26sek/ 5942kcal
  • Fitness walking: 25.4km/ 3h:38min:15sek/ 1849kcal
  • Jalgratta sõit: 5.06km/ 24min:16sek/ 145kcal
  • Piloxing: 47min:57sek/ 759kcal
  • Jõutrenn: 1h:45min:45sek/ 785kcal
  • Tantsimine: 49min:50sek/ 389kcal
  • Jooksuharjutused: 25min:54sek/ 263kcal

Augustis kaotasin ma 19885kcal.
Kui nüüd järele vaadata, siis võib rahule jääda. Jah, kaloreid läks eelmise kuuga vähem, aga joosta sai see-eest kõvasti. Kuni ööjooksuni sai süsteemaatiliselt treenitud ja joostud ning peale seda jooksin nii kuidas süda lustis ja isu oli. Peale seda ei jälginud ma pulssi, jooksin täpselt nii kuidas endale meeldis ja nautisin täiel rinnal igat sammu. Ja noh, kui ma ei tahtnud jooksma minna, siis ei läinud ka.
Kuigi nendin, et sellised jooksud meelitavad veel tihedamalt jooksma. Tunnistan, et ma olen viimaste nädalate jooksul pulsikella vaid korra-kaks kasutanud.

Üldiselt võib kõigi näitajatega ikkagi rahule jääda. Jah, võib-olla oleks pidanud ma muid harjutusi ja asju rohkem tegema, aga ma ei armasta midagi muud nii palju kui jooksmist, nii et...
Samas ei jõua ma ära oodata, et neljapäeval Piloxingut andma saaks minna.
Augusti kuused Piloxingu trennid on läinud nii tantsus kui jõutrenni alla ka, sellest ka nii väike Piloxingu aeg.


Mis saab aga septembris edasi?
Saab see, et jooksen ma täpselt nii nagu ma ise tahan, käin võimalikult palju Elinaga jalutamas, teha veidi rohkem jõutrenni ning muidugi algavad Piloxingu ja tantsutrennid. Ausaltöeldes ei kujuta ma ette, kust ma need kaks puhkepäeva välja mõtlen, aga eks ma teen kõike tunde järgi. Praegu on küll vähemalt tunne, et ma iga päev teeks ja liiguks ja oleks. Samas Elinaga jalutamine ei kvalifitseeru trenni alla. Samas tahaks ma veidi rohkem teha kiirkõndi.
Oeh, ma ei hakka midagi parem ennustama ja teen täpselt nii nagu meeldib!


Elinaga jalutamised on meil muutunud ka ajaviitmiseks. Kui enne sai ca 10km vabalt temaga ära jalutada üsna kiires tempos, siis nüüd peab arvestama sellega, et üle 45 minuti tema vankris ei istu ja tahab ise kõndida. Nii juhtubki, et viimased 2km kõnnime me alati väga rahulikus ja uimerdavad taktis. Mitte, et ta aeglane oleks, aga ta avastab koguaeg tee pealt midagi, millega tegeleda ja mille pärast tagasi minna.  Iseenesest nii tore ja armas! Eile just ütlesin Gunnarile, et seda aega me just ootasime ja sellest unistasime.


Et aga september niisama igav ei oleks ja kõik mu sõbrad ja lugejad end motiveerida saaks, lükkan ma käima selle aasta esimese kingiloosi. Tegelikult polegi see nii väga kingiloos kui võistlus.

Niisiis asjast. Sul on võimalus võita endale kingikott, mis sisaldab VS ihupiima ning väikest üllatust. Selleks ei pea Sa tegema muud kui:

  • Jäta kindlasti endast maha kommentaar, kus Sa blogi jälgid ning võid ka kirja panna, kuidas siia jõudsid.
Arvesse lähevad kõik liikumised ning auhind läheb loosi esimese viie seas, kes on septembris kõige rohkem kaloreid kaotanud. Loos toimub 1.oktoober ja liituda saab igal ajal (kui Sa näiteks liitud alles poolest septembrist, läheb ka septembri algus arvesse).

Nii et kõik liituma ka liikuma!

18 kommentaari:

Liinu ütles ...

Ma imestan, et ta üldse 45 minutitki kärus vastu peab! Me kasutame ratast, aga siiski see ei tähenda, et tempokat jalutamist teha saaks. Eile näiteks kõndisime tunniga vaevalt üle kilomeetri, sest Eleanoril oli vaja kive jõkke loopida, liiva kaevata, ümbrust uurida jne. Aga eks ma olen juba ammu arvestanud, et temaga jalutamine on lihtsalt värske õhu nautimine!

Kati ütles ...

Ta on väga hea vankrilaps ptaegu veel. Kui veel Rakveres olime, ronis ise lambist vankrisse ja nõudis, et jalutama läheksime :).

giina1 ütles ...

feedlys jälgin su blogi ja juba ammu ammu st bonsuna emmede aegadest :)

Anonüümne ütles ...

Selle aasta esimene kingiloos see küll ei ole :P
Või sa mõtled uut aastat nagu alates sügisest? :D

Airika ütles ...

Jälgin bloggeris ja kellegi blogi kaudu jõudin sinu blogini :)

Kati ütles ...

Ahjaa, läks täitsa meelest, et veebruaris oli ka :D

Viigi Kipper ütles ...

Meenutan ja meenutan aga näed, ei tule meeldegi kuidas Su blogi juurde jõudsin

SK ütles ...

Hei! Mina leidsin blogi siis, kui veel olid Mareku esinumber, sel ajal oli blogi vist kinnine, aga hiljem, kui avatud, hakkasin lugema. Ise olen salasportlane. Miks endomondo challenge puhul käsitsi sisestatud trennid arvesse ei lähe? Ma võtan aega pulsikellaga ja hiljem sisestan endomondosse. Või sain valesti aru?

Kati ütles ...

Tere :)!
Kuna neid juhuseid kus pannakse ilma midagi tegemata andmeid sisse, on küll ja veel, siis leidsin, et selline süsteem on ausam :).

SK ütles ...

Eks ausus on igaühe enda teha tõesti kahjuks. Aga pean siis suvalistel aegadel endomondos weight trainingut jooksutama, sest muidu ta mul arvesse ei lähe. Aus olen ikka, eelkõige enda vastu, petan ju ainult iseennast olematute trennide üles märkimisega :) Aga olgu siis nii, astun sul kandadel :D :D :D :D :D ehk motiveerib veel rohkem liigutama ;)

Anonüümne ütles ...

Jälgin fb, siin kontot pole :) leidsin ka kunagi fbst su blogi. Katsun nüüd angiinist paraneda ja ka liigutama hakata ennast jälle :D

Anonüümne ütles ...

Olen Sinu tegemisi juba 1,5 aastat jälginud. Olen nagu fänn.Kui ära kadusid, leidsin Su hiljem fb kaudu uuesti. Käisin ja otsisin Sind. Ja leidsin :)

Kati ütles ...

Nii tore :), aga jäta oma nimi ka ikka kuskile :)

Anonüümne ütles ...

Kahju,et instas enam pilte ei näe. Nii armas oli jälgida:)
Oled ikka meeletult tubli olnud! Igatahes edu ja jaksu ning palju unistuste täitumisi! :)

Kati ütles ...

Näeb ikka kui follow vajutada ;)

Reelika Abroi ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Killu ütles ...

Seda, kuidas blogini jõudsin ei teagi kohe... Nüüd aga loen huviga :)


Jälgin uursi FB-postitusi :)

Kati ütles ...

Armas, Reelika, aga kus lehel Sa seda blogi siis jälgid?