teisipäev, 7. oktoober 2014

Mure Piloxinguga

Tegelikult ei ole see mure, aga... Eilses Piloxingu trennis oli 24 inimest! KAKSKÜMMEND NELI! Seda on sellise väikese saali jaoks nagu meil on, päris palju. Lisaks olid seekurd lisaks minule nii mitmelgi matt puudu. Saalis pole nii palju matte lihtsalt. Oli seal vist ca 19 neid. Ja eile oli mõnel oma matt kaasas ja paar inimest kasutasid rätikut või dressipluusi.

Ühesõnaga, kuigi mul on super hea meel, et üha rohkem inimesi trennis käia tahab ja käib, siis reaalsus on see, et sellele suurele grupile jääb saal väikeseks.
Nüüd on mul kaks võimalust: kas ma
a) otsin ja rendin kuskilt suurema ruumi
b) hakkan inimesi enne ära registreerima ja trenni saaavad vaid teatud hulk inimesi

Esimese variandiga on see asi, et praegune koht on hea. Hind on soodne, omanikud meeldiad mulle ja me saame nendega imehästi läbi. Kahjuks rääkis eile Sanna, et praegu on neid suur saal vaid ühel ajal vaba, aga et muutusi tuleb uuest aastast ja ehk siis. Kuskile mujale on aga üsna keeruline hea hinnaga kohta leida. See tähendaks seda, et peaksin trenni hinda tõstma, mis võib inimesed ära peletada ja siis olen ma selle suure saali ja hinnaga üksi.
Tegelikult olen ma ise praegu nagunii arvamusel, et kõik see suur mass, mis praegu trennitamas käib, vajub mõne trenni jooksul väiksemaks. Hetkel on kõigis trennides olnud vähemalt 50% käijatest on praegu uued näod, ja suuremat osa ma eelmises trennis käinutest näinud ei ole. Samuti saadavad enne trenni paljud huvilised kirju, et seekord ei saa jne.

Teise variandi puhul jääb mind kummitama see, et pean hakkama praakima inimesi välja, kes sel korral saavad trenni ja kes mitte. Mulle jätab see halva maigu ja ma ei taha seda teha.

Nii ma siis olengi hädas, et mida edasi teha. Ma olen nii meeletult õnnelik, et inimesi muudkui tuleb ja tuleb ja huvi on jätkuvalt suur, aga saal on paraku pisike ja lõpuks hakkavad nad üksteist segama. Meeletult kahju!


Iseenesest oli eilne trenn aga okei. Okei sellepärast, et olin saanud nii vähe öösel magada ja terve päev oli linnas rahmeldamist ja käimist. Tundsin, et ei suutnud endast nii palju anda, kui oleksin võinud, aga trenn tehtud sai ja harjutused olid korralikud.

Eile saabus ka uus kava. Pole seda veel lahti teinud, aga ootan väga seda aega, kui plaati vaadata saan. Samuti pean minema uurima, kas uus muusika juba üleval on. Uus kava on alati see, mis annab uut indu ja ärevust trenni ettevalmistada ja teha.

Eelmisel nädalal käisin ma vaid ühel korral jooksmas. Häbiväärselt vähe! See-eest tegin ma küll jõuharjutusi ja tantsuharjutusi kahel korral, kuid jooksma ikka rohkem ei läinud... Natukene kahju, aga mis teha, ehk sel nädalal.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Tee kaks trenni järjest, ühed esimeses ja teised teises vahetuses.

Kati ütles ...

Seal on kaks väikest aga... esiteks ei suuda ma vist puht füüsiliselt kaht trenni järjest anda, sest see on väga energiat võttev trenn. Ja teiseks ei ole saal vaba.