laupäev, 22. august 2015

Uuesti trenne andma? Jah!

Ma ei suuda ise ka seda veel uskuda ja ei kujuta ette ka, mismoodi asi välja nägema hakkab, aga eile andsin ma siis teate välja, et alates septembri esimesest esmaspäevast hakkan ma uuesti trenne andma.

Selleks on kaks väga head põhjust:
  1. et kodunt välja saada
  2. et ennast motiveerida ja kaalu kaotada
Mis saaks veel rohkem motiveerida ja õigel teel hoida, kui mitte kohustus* treenerina vormis olla, eeskujuks olla? Kui ma juba seltskonna ees treenerina olen, pean ma suutma endast maksimumi välja pigistada. Kes see ikka tahab paksukese järgi trenni teha, kes ei suuda enda välja öeldud põhimõtete järgi toimida. Jah, kodus olles läheb ka see kaal liikuma ja saan liigutada, aga kui ma mõtlen sellele, et pean päriselt hakkama jälle trenne andma, siis suudan end rohkem kontrollida ja kindlalt teel püsida. Loodetavasti läheb ka kaal kiiremini liikuma ning olen kuu-kahega juba raseduseelses kaalus.

Sellest suurem põhjusuuesti alustamiseks oli aga kodunt välja pääsemine. Kuigi otsus saada uuesti emaks, oli mu enda soov ja valik, siis see kahe lapsega kodus olemine on kohati väga raske. Ma vajan seda, et ma saaksin inimestega vahetult suhelda, olla kasvõi see tunnikene täiesti omas elemendis. Jah, mul on selleks küll jooksmine, aga see pole päris see. Ma tahan näha endale juba armsaks saanud inimesi, tahan olla jälle enda treeneri rollis.

Pealegi oli minu meelest äärmiselt armas see, kui meie naabri-tädi, kes on eesti keele õpetaja, uuris Gunnarilt, millal ma uuesti trenne andma hakkan. Temalt olevat kaks neiut seda juba uurinud. See tegi südame nii soojaks- mind oodatakse tagasi! Ma olin tegelikult üpris kindel, et peale seda ähvarduse realiseerimist (LINK), on mu koht täiesti ära kaaperdatud ning mind pole enam vaja. Õnneks ma eksisin!

Ning nii ma siis kirjutasingi uuesti Tanssibuumi omanikele, et kas neil on veel aeg pakkuda- teadsin, et hiljaks olen ma selle uurimise nagunii jätnud. Aga ei, õnneks olid ka nemad endi sõna pidanud ning sain oma endise päeva, küll veidi hilisema ajaga, tagasi! Kui ma kevadel nö rasedust nautima jäin, siis lubati mulle sügisest uuesti kohta ning mul on hea meel, et selle ma ka sain.

Ja nüüd ongi siis asi ametlik ning ma avan enda uue hooaja esmaspäeval, 7. septembril, kell 20:00!

Kuigi ma tahan hirmsalt moodi hakata lõpuks asja korralikult ja ametlikult ajama, siis esialgu saame me kõik kokku selleks, et koos treenida. Kuna ma ise ka vormis veel pole, ei saa ma nõuda tasu selle eest, et mööndustega** trenni annan. Nii ma siis klapitangi lihtsalt saalirendiks mineva summa kokku ning sellest piisab. Esialgu.
Kindlasti on mul plaan panna lähitulevikus asi töötama ning päriselt tööd tegema hakata, aga nagu Gunnargi ütles, siis praegu on mul veel kolme kuune beebi kodus ning pole mõtet hakata rabelema.
Nii me siis saamegi kokku selleks, et koos üks mõnus tund läbi viia.

Hea meel on mul ka selle üle, et aasta tagused erimeelsused ja pahameeled Dancesti Martaga on läbi ning lahendatud ning olles ühe katuse all, toetame me üksteise ettevõtmisi.


Tegelikult olen ma aga natukene närvis. Uusi huvilisi on äärmiselt palju ning mul on aega napid kaks nädalat, et kava selgeks saada ja end valmis treenida. Kuidas ma teen seda kahe lapse kõrvalt? Sellepärast ei saagi ma mingit raha võtta trennide eest ja ma loodan, et naised mulle veidi aega annavad, et sisse elada ja kohaneda.

Ekstra hea meel on mul selle üle, et lisaks uutele huvilistele ja vanadele käijatele, on nii mõnigi enda tuttav ja sõbranna tulemas!

Esialgu viib ja toob mind Gunnar, kes trenni aja Mariannaga on, sest enne ja pärast trenni vajab see väike inimene mind. Edaspidi, kui beebi juba suurem, saan ma vast mindud juba ise. Aga see on tuleviku jutt!

Ühesõnaga ma olen hetkel rõõmus, õnnelik, ärevil ja veidi hirmul! Nii et tulge trenni!

Dancest Piloxing promopildistamine 2014. Foto: A. Jorits. Ja ma arvasin, et olen PAKS :(!
* Kohustus sellesmõttes, et ma ei saa enda lubadustest taganeda. Aga selline heas mõttes kohustus.
**Mööndustega, et ma esialgu 100% anda ei jõua ning juhtme veidi kokku jooksutan.


PS: Kui paljud minu eesti lugejatest oleks huvitatud ühest Piloxingu tunnist Eesti pinnal? 
Mul on peas keerlemas üks mõte ja projekt, aga see vajaks palju läbirääkimisi ning huvilisi :)! 

5 kommentaari:

Liana ütles ...

Ma nii tahaks ka :(

Kati ütles ...

Aga tule ;)

www.minajakutid.eu ütles ...

Mina tahaks ka Eestis :P

Kaidi K ütles ...

Kui ma alguses su blogi lugema hakkasin, siis mind huvitas ka hullult, et mis loom see piloxing on :D Eestis seda ju ei tehta või? See tundub nii põnev.
Ise olen käinud zumbas ja see on ka tore, aga samas võiks midagi teistsugust ka teha :)
Sulle aga tuult tiibadesse!

Kati ütles ...

Tegelikult peaks Tartus treener täitsa olemas olema, aga ma ei anna pead, et ta veel litsentsi pikendanud on.
Ja üks minu trennitajatest on ka paberid teinud ja pesitseb nendega nüüd Lõuna-Eestis :).

Spordiklubides seda tõepoolest pole ja 95% pole huvitatud ka :(