esmaspäev, 18. jaanuar 2016

Treeningnädal: 4-10.01/ 11-17.01

Mul on tegelikult jäänud juba mitu nädalat tegemata ühed võlad. Tahan küll hirmsalt kirjutada laupäevasest Ideepäevast Morgan Moreauga, aga likvideerin enne kiirelt enda nädala kokkuvõtted ja siis teen ühe korraliku postituse sellest imetoredast koolitusest, eks!

Kuud on juba küll kaheksateist päeva olnud, aga kuna ma BeFit 2016 raames hakkasin treenima alates seitsmendast, siis jätangi ma esimesed neli päeva lihtsalt märkimata praegu ja loen need kuukokkuvõttes sisse.

Vahemikus 4-10 jaanuar nägi mu nädal välja selline:
 • esmaspäev: jooksin 5.16km
 • teisipäev: jalutasin 5.82km
 • kolmapäev: jalutasin 5.5km/ 39min alakehatrenn
 • neljapäev: 39min Piloxingut/ 1h ülakehatrenn
 • reede: 56min Piloxingut
 • laupäev: jooksin 5.16km/ 1h Piloxingut
 • pühapäev: jooksin 11.32km
Vahemikus 11-17. jaanuar nägi mu nädal välja selline:
 • esmaspäev: 1h Piloxingut
 • teisipäev: 1h alakehatrenn
 • kolmapäev: 1h:30min ülakehatrenn/ jalutasin 2.15km
 • neljapäev: jooksin 5.18km
 • reede: 40min venitusi/ jooksin 3.12km/ jalutasin 1.81km
 • laupäev: 1h:46min lihastrenni/ 58min aeroobikat
 • pühapäev: jooksin 10.03km

Nagu näha, siis lihastrennid on teemasse tulnud. Ma ise olen vähemalt enda otsusega rahul, sest tunnen ja näen, et nende vähestegi trennidega, on lihas nähtavamaks muutunud ja enesetunne palju parem. Varsti peab uuesti palli täis pumpama ja kummid välja otsima! Ja suuremad raskused soetama. Praegu teen vaikselt kahe kiloste hantlitega tööd. Ja mõnikord ka ühe ca 8 kgse raskusega!
Laupäevasel ideepäeval sain ma nii mõnegi uue harjutuse ja võimaluse kuidas ja mida teha, aga sellest jällegi teinekord pikemalt.

Joosta mulle meeldib. Isegi selliste jubedate külmadega. Olen vist ennegi öelnud, et ma enne jooksen selliste miinuskraadidega kui vihma, palava või tuulega. Kui libe poleks, oleks päris meeldiv! Ajad on küll aeglased, aga see kõik läheb riietuse ja libeduse arvele.

Piloxingut saab siis vähemalt kaks korda nädalas töö korras tehtud. Vahel ka rohkem, kui on vaja midagi harjutada või muuta. Või kui lihtsalt kellal aktiivsus täis vaja saada. Uus kava mulle väga meeldib ja tunnen trennist väga rõõmu. Eriti heaks tegi mul tuju viimane trenn, kus naised kiitsid mind, et ma kiidan, motiveerin ja pushin neid! Sellist asja on vist igal treeneril ainult rõõm kuulda! Igatahes täna annan endast veel rohkem!

Jalutamas pole ma saanud käia. Lapsed hakkavad nüüd lõpuks terveks saama ja ehk taanduvad külmad ka mõne aja pärast. Eelmisel teisipäeval toimunud lumemöll tegi mu vankrile igatahes üsna 1:0 ja kevade tulles peab Marianna Emmaljungasse ümber istutama. Ja ma kasutasin vankrit vaid bussi peale ja sealt tagasi tulekuks! Heh. Igatahes olid hanged nii suured, et rattad ei tahtnud koostööd teha ja nii ta mul rasida sai. Loodan igatahes nüüd nädalalõpuks ikka mõne tiiru ära teha.

Toitumine on mul siiani olnud üsna korralik. Ja mis ma Eestis olles avastasin: mu keha on selle korraliku ja kodukootud toiduga nii ära harjunud, et igasugu räpstoit teeb kõhule karuteene. Reedel sai laevas friikaid näkida ja pauh, õhtul kehv olla. Laupäeval võtsime Chopstickist süüa ja jälle- õhtul nii kehv olla, et kõik tuli samat teed pidi tagasi.

Ma ei tea kuidas ise ka sellesse nüüd suhtuda, aga olen üsna palju hakanud erinevaid batoone sööma. Mitte mingeid fitness batoone, aga näiteks Roo'Bar, Primal Pantry, Amstükk jne. Kui ikka magusaisu on või pole aega süüa teha, siis hea amps ju. Tean, et siin vahepeal saadeti mõnele blogijale proovimiseks neid Primal Pantry tooteid. Hei, miks mina ei saanud (:D :D)! Ma ausaltöeldes hea meelega testiks ja prooviks ka igasugu spordi-ja tervisesõbrale mõeldud asju. Aga noh, ju siis ma pole lihtsalt hea kirjutaja või nii kuulus. See selleks!

Tahtsin ma veel seda öelda, et jumala eest kellegile ei jääks muljet, et ma söön vaid salatit ja pean dieeti. Ei pea! Ma ikkagi toitun tervislikult ja mitmekülgselt ja nii nagu ma seda enda elu osana teen.

Lõppu aga üks kehvakene selfiekene praegusest seisust. Mina lähen nüüd loodetavasti jooksma, siis söön lõhet riisi ja juurviljadega ning õhtul lähen Piloxingut andma. Mis te täna teete?


19 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kohutav su kõht ikka on

Kati ütles ...

Mis tal siis häda on? Kahe lapse ema kohta päris okei ju teine :)

H * ütles ...

Arvestades kahte last, on kõht täiesti super!

Kati ütles ...

Ma arvan ka, et pole hullu midagi ja sellepärast ju kõike teengi, et kõht ilusaks saada :)

Anonüümne ütles ...

Noo sul kulub siis kaua aega et saada kõht korda😃

Anonüümne ütles ...

Ma täna just sattusin seda vaatama:http://ourcuckoonest.com/2013/11/12/thank-you-hater/

Sa oled endale mingi tõsise nokkija leidnud, kes võiks minna vaatama enda jaoks ideaalsete parameetritega inimeste blogisid.:)

Mul on alati kahju kui kaalublogides käivad mingid provokaatorid, kelle lollused jäävad isegi mulle-lugejale pikaks ajaks meelde, mis siis veel blogi autorist. Ses suhtes on kahju, et see ühe inimese ütlemine võib nullida ära kümnete inimeste positiivsed kommentaarid.

Aga... Sa oled nii innustav ja tubli! Loodan, et uuel (ahvi)aastal leiavad sponsorid tee sinuni või sina nendeni.

Kati ütles ...

Aitäh :)!

Eks see nii on, et püüad küll mööda vaadata ja huumoriga võtta, aga kui Sind on eluaeg kaalu pärast nokitud ja peale häid tulemusi ja edukat minekut ka veel seda õelust saad, teeb meele natuke kurvaks küll :)

Anonüümne ütles ...

Mind sa küll innustad ning olles ise samuti kahe lapse ema siis kadestan su figuuri. Näed super välja

Kati ütles ...

Aitäh! Seda on nii tore kuulda :)!

Kairit ütles ...

Lihtsalt ajavad närvi k6ik 6elad kaasmaalased. Kati sa oled väga tubli ja kaunis noor naine! Ära kuula neid kadedaid inimesi! Pea pysti! Pystyt mihin vaan jos tarpeeks haluat! :)

Kati ütles ...

Kiitos :)!

Netty ütles ...

Sa teed oma trenni ja toitumisega nii paljudele silmad ette. Saaks ma ka oma laste kõrvalt endise figuuri tagasi:D Väga tubli ja jätka ikka samas vaimus :)

Kati ütles ...

Aitäh :)! See kuidagi elu osaks juba saanud :)

Anonüümne ütles ...

Kes see kuri inimene on, kes käib kommenteerimas:)? Ma olen veendunud, et see on üks ja sama inimene. Oled kellelegi varba peale astunud.

Kati ütles ...

Kusjuures juurdleme siin abikaasaga isegi, et kes see olla võiks :) Oma teada pole kellelegi miskit teinud ega öelnud :)

Anonüümne ütles ...

Kas oled kaalunud lahustoitumise proovimist(näiteks et kala ei söö riisiga, vaid salatiga jne)? Väidetavalt pidi see variant olena väga lihtne seedida ja kaal langeb ka mühinal, aga tervislikult.

Anonüümne ütles ...

Kadedus on asja nimi, selle kommenteerija koht ei kannata ilmselt uldse kriitikat! :D
Minu meelest naed super valja ja oled meeletult palju kaalu kaotanud, tubli naine!

Kati ütles ...

Eip. Ma ikka söön täpselt nii nagu isu on ja keha toitu vajab. Ma ei saa endale lubada energia puudust :)

Kati ütles ...

Aitäh :)!