pühapäev, 6. märts 2016

BeFit-kahe kuuga suvevormi: lõpp

Tänase seisuga lõppes siis minu jaoks see konkurss ära. Kui ma hommikul kaaluma läksin, siis tõmbus suu mossi küll ja mõtlesin, et ei hakka äkki üldse pilte ära saatmagi ja annan alla. Annan alla ja tunnistan end läbikukkujaks. Nimelt, kaal oli selle kahe kuuga liikunud minimaalselt: vaid 1.5kg. Ma tean küll, et kaalunumber on vaid mõttetu väike asi kogu projekti raames, aga siiski, vahel tahaks lihtsalt kõik trenni kuramusele saata, toitumise minimaalsena hoida ja kiiresti see unistuste kaal kätte saada. Kuidas on võimalik, et 5-6 kg maha saamine on nii-nii-NII raske?

Siis aga hingasin sisse-välja ning ajasin bikiinid selga. Tegin pildid ära ja hakkasin kehalt sentimeetreid mõõtma. Need numbrid tegid juba oleku rõõmsamaks. Jah, needki numbrid on unistuste numbritest kaugel, aga siiski on need märgatavalt vähenenud. Tähendab, et kommentaaridel mida siit-sealt juba saanud olen, on väike tõepõhi ehk all. Näiteks seda tean ma kindlalt, et kuigi tagumiku ümbermõõt pole eriti vähenenud, on kuju ja vorm hoopis teised kui alustades.

Aga mida ma siin ikka keerutan, panen enda numbrid kirja.

Enne => pärast
Kaal: 65.5 => 64.0
Rind: 90 => 86
Vöö: 78 => 73
Puus: 98 => 91
Reis: 56 => 53.5
Käsivars: 28 => 25.5

Kahe kuuga olen ma kaotanud siis 1.5kg ja 21cm enda kehalt! Rääkimata sellest, et olen enda vormi ja võimekust mitme kordselt parandanud!

Eile käisime me tantsutüdrukutega üht projekti filmimas ja ma ei suutnud ise ka uskuda, et ma juba päris korralik välja näen. Ma suudan enda kehaga võtta poose ja asendeid, mida ma aasta tagasi uneski ei osanud näha. Jah, natukene maad on veel minna, aga selle jaoks see blogi kohe-varsti kinniseks lähebki, et saaksin rahulikult, omas tempos seda kõike teha. Ma loodan, et saan üsma pea end järje peale, asjad korda ning võin uhkusega uksed uuesti lahti teha, et saavutatud töö vilju uhkusega näidata!

Kõik teie, kes te aga hääletama lähete, palun hääletage siiski ausalt ja iga kategooria väärilise võitja poolt!

Ahjaa, loomulikult võrdlupildid ka:


 Ning päris lõppu mõned kaadritagused klõpsud eilsest projektist:

10 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Sul on ju päris hea kaalu nr:) ma ei saa aru miks sa pead veel vähem kaaluma?? tahad olla peenike ja kondine?

Kati ütles ...

Sest just selles ideaal numbris olen ma enda parimas sportlikus vormis ;)

giina1 ütles ...

Mina plaksutan küll käsi kokku :) Tubli Kati! Pohh see kaal, erinevus on ju oluline (Y) Ja mulle väga meeldib see, et kutsud hääletama aga oma lemmiku poolt, mitte ei nuru hääli :) Aga mina annan oma hääle küll sulle. Kõik on korralikku tööd teinud ja lisaks julgenud endast veel bikiinides pildi teha ja selle saata :) Tublid ja julged naised :)

Kati ütles ...

Aitäh Regiina :)!

Ma usun, et nende 150 naise seas on palju tublimaid, kes on seda võitu väärt :). Kuna peavõidu saaja otsustab nagunii zürii, siis rahvalemmik võiks keegi eriti tubli olla :)

Anonüümne ütles ...

Oled väga tubli! Ma tõesti imestan, kuidas Sa suudad teha nii palju trenni kahe väikese lapse ja magamatuse kõrvalt.
Samas arvestades korralikku toitumist ja trennide hulka, on kummaline, et kaal ei lange. Ehk on ikka toitumises midagi Sinu kehale ebasobivat?

Kati ütles ...

Eks ma pean käed üles tõstma ja tõdema, et ega see toitumine väga korralik olnud pole viimasel ajal. ikka ja jälle tuleb ette mingi asi ja kogu päev läheb käest :(

Vaiike ütles ...

Sa vist kunagi seletasid ka, aga miks Kalmuse kavast loobusid? Küsin lihtsalt heatahtlikkust huvist. :)

Kati ütles ...

Ma hakkasin intensiivsemalt jooksutrennidega tegelema ja võistluseks valmistuma ning koostöös jooksutreeneriga, sai uus menüü kokku pandud. Hetkel kasutan ma (kui ma just mingit jamat päeva üle ei ela :D) ikka Mareki kava põhimõtteid ja koguseid :)

minajamuud.blogspot com ütles ...

Sa näed nii vihane välja nendel esimestel piltidel, et lausa näha, et oled kaalu peale pahane :D

Aga igatahes, jalad on ju küll peenikesed justkui jooksjal, nagu oled eelnevalt maininud, et tahad peenemaid jalgu? Mul pole kintsud vist kunagi nii peened olnud, kust sa neid mõõdad? Ma olen mõõt u nn "kõige paksema" koha pealt alati ja alla 56-55 pole kunagi saanud. Ja olen ka jooksnud päris kaua ja päris pikalt. Lihastrenn vist seevastu suurendab jälle reisi, nii et pole lootuski kükkidega jalgu peenemaks saada.

Kati ütles ...

Hahaa, kusjuures mul pole halli aimu ka, miks ma alati neil piltidel nii kuri jään :D :D

Mul on jalad lühikesed ja sp on nad veidi pontsakad praegu veel. Mõõdan neid ikka kõige paksema koha pealt :).

KÜkk ja treeningpulsiga jooks ka kasvatab neid. Vat, mõtled küll, et jooksed jalad saledaks, aga tutkitki :D mina just jooksen nad paraku lihaseliseks :D.

Paraku aga jaa, kehaehitus ja pikkuse jagunemine muudab palju :)