pühapäev, 1. mai 2016

Aprilli statistika

Mõtlesin siin, et oleks aeg end kokku võtta ja hakata ikkagi igakuiselt kuu kokkuvõtteid ka tegema. Päris igal nädalal ma neid vast teha ei jaksa ja vaevalt need väga paljusid huvitavadki.

Kuna aga tänasega, jap just tänasega, hakkab minu treeningperiood peale, on hea vähemalt kuu lõikes asjadel silm peal hoida.

Kui ma aprilli Endomondost eile vaatasin, oli korraks kurb tunne- kilomeetreid oli nii-nii väha kogunenud. Kui aga vaadata ajalist treeningut, on numbrid ilusad. Pole midagi teha, ma olin ju pea kaks nädalat põlvega rajalt maas.

Aga statistika:
 • jooksin: 30.88km/ 3h:03min:03sek
 • kepikõndisin: 37.88km/ 6h:33min:22sek
 • jalutasin: 43.60km/ 8h:13min:48sek
 • Piloxing: 4h:34min:14sek
 • tantsisin: 5h:08min:43sek
 • lihastreenisin: 1h:59min:41sek
 • YOGAFUNC: 23h:20min:55sek

Kogu aprilli jooksul läbisin ma siis 113km, aktiivset aega kulus 52h:53m:48s ning ma kulutasin 21996kcal.
Ma olen väga üllatunud YOGAFUNCile kulutatud aja üle. Ma olen seda pea ööpäeva harjutanud ja teinud. Uskumatu!


Möödunud kuu eredamad hetked?
 1. YOGAFUNCi instruktori kursus. Unustamatu kogemus ja ma olen äärmiselt õnnelik, et ma selle teekonna ette võtsin! Peale õiguse funci juhendada, andis see mulle hingeliselt ja vaimselt palju-palju rohkem! Füüsiliselt ka. Avastasin, et olen suuteline igapäevaselt oma piire ületama.
 2. Põlvevigastus. Küll negatiivne kogemus, aga oskasin seekord ennast kuulata ja andsin jalale rahu. Tänaseks päevask on see juba mitu aega valuvaba olnud ja usun et olen valmis uuesti jooksurajale astuma.
 3. Dancehall'i video filmimine. Minu esimene tõsine projekt tantsutüdrukutega. Sai kõvasti tööd tehtud, aga usun, et video ilmudes, on seda suurt tööd ka näha. Loodan, et mu tagumik vaid kedagi pimedake ei löö!
 4. Dancest trennimaraton. Tegime seda juba neljandat korda! Tõeline hitt. Minu jaoks oli seekordne maraton eriline, sest sain esimest korda YOGAFUNCi tutvustada. Üritus oli retro-stiilis ning nägi igatepidi väga kihvt välja!
 5. YOGAFUNCi tutvustav trenn. Reedel toimus tasuta YOGAFUNCi tund, kus ma valmistasin ette 1.5h treeningu, mille algselt ma tutvustasin trenni ennast ning siis juhendasin 70min täis tunni. Annan endale au, et ma terve programmi kolme nädalaga selgeks sain. Isegi need rasked lihasosad. Rahvast oli kohal küll täpselt neli, aga tõttöelda oligi nii parem. Tulevast reedest on terve mai kuu kavas lite tunnid ning kui huvi on, siis suvel täis YOGAFUNC tunnid. Kui ei, siis puhkan ja keskendun ainult jooksudele.
 Aprill oli üks üsna kurb kuu. Kurb selles mõttes, et vigastus ja Gunnari pidev tööl olek muutsid treeningud üsna kehvapoolseteks. Õnneks muutusid nüüd ilmad ilusamaks. Loodame, et sellised soojad ja pikad päevad jäävadki kestma, et saaksin võimalikult palju lastega õues liikuda ja õhtuti Gunnari tulles enda jooksud ära teha. Eile õhtul paningi mai kuu treeningplaanid paika. Tuleb üsna tihe kuu, aga nii ongi hea. Mulle meeldib olla tegevuses ja liikumises. Muutun muidu kurvaks ja masendunuks. Homsest saab jälle Piloxingut teha ja tantsida. Neljapäeval on ka tantsutrenn ja reede hommikut alustab YOGAFUNC lite. Reede saab veel olema intervalli-päev. Kolmapäev ja pühapäev on pikad jooksud ning teisipäev tempo-kõnd. Laupäev jääb puhkepäevaks. Neid on ka vaja.

Selline oleks vähemalt ideaal. Seda kuidas kõik päriselt läheb, näitab vaid aeg.

Lõppu natukene nalja ka. Millal Sa tead, et pead ennast päriselt kokku võtma ja kehakaalu vähendama?
Siis kui Su abikaasa tõmbab Su skinny jeans'id jalga!

Ehket ma käskisin Gunnaril eile enda teksasi proovida ja ta sai need jalga. Ma ei teagi nüüd, kas on mu mehel saledad jalad või minul jube paksud?! Igatahes tegi ta need jalgevahelt lõhki, nii et nüüd on ta mulle ühed teksad võlgu!

6 kommentaari:

Karmen Lepp ütles ...

Nii hea postitus, 23 tundi YOGAFUNCi on ikka julmalt palju. Teen sinu eeskujul ka kokkuvõtte kuust. Minu silmis näed sa juba praegu vähemalt piltidel päris hea välja ja kiidan mehe huumorisoont, et julges katsetada. :D

Kati ütles ...

Aitäh Karmen :)!

Ütleme nii, et ma ei tunne ennast paksu ega suurena, aga pehmena :).

Gunnar on mul jaa, kihvt :). Ise veel käis peale, et pildi üles paneks :D

minajamuud.blogspot com ütles ...

Ootame siis seda videot :)

Kati ütles ...

Hehee, jäin korraks mõtlema, et mis videot :D :D. Aga jaa, ma ise ootan ka väga :)

kristel ütles ...

Meie peres oleme peikaga päris ühte mõõtu, pigem on minu reied veidi jämedamad - aga ma olen leidnud selles plussi, kuna saan tema (hästi värvilisi ja lahedaid) trenniretuuse kanda pidevalt :D
Aktiivne kuu, väga vinge :)

Kati ütles ...

Hihii, mul sellist boonust pole :D kahjuks :D. Tema õnneks avastasime aga, et talle minu püksid isegi sobivad :P