kolmapäev, 25. mai 2016

EBA2016- kellele andsin oma hääled mina

Kuna minu puhul, erinevalt enamike hääletajate probleemist, et nad ei saa üldse enda hääli anda, saan mina siiani oma mobiilist hääletada (kuigi olen oma hääli tegelikult vahepeal juba muutnud) ning ma arvutist pole üldse veel hääletanud, mõtlesin ma seda olukorda ära kasutada ja anda enda lõplikud hääled ja teilegi need ette sööta.


Sujuvalt jätsin ma vahele kategooriad, milles mul õrna aimugi pole.Minu hääled jagunesid nii:

Arvamusblogid: Ma ausaltöeldes imestan, et selles kategoorias on nii vähe selliseid blogisid, mida ma loen. Või noh, needki on sellised, et avan postitused siis, kui öösel und ei tule või aega on vaja surnuks lüüa. Seekord sai aga minu hääle Ebaparlikarp (LINK). Puhtalt sellepärast, et postitused on üsna meelelahutusliku sisuga.

Elulised blogid:
Ma olin juba enda hääle Ailile ära andnud, aga nägin siis, et kõige magusam on eelviimaseks jäetud. Marina (LINK) on kuidagi aastate jooksul südamelähedaseks saanud ja tema tegemistele elan kaasa nagu sõbranna omadele. Pluss: kas te ta Instagrami olete näinud?


Ilublogid:
Minu bloggeri listis on neid vaid üks: Liisa (LINK),kes võiks tihedamalt ikka postitada.


Kokandusblogid:
Ma olen juba ammu hoidnud silma peal Sandra Vungi (LINK) FB fännilehel. Lisaks on mul pikemat aega lihast kopp ees.


Moeblogid:
Siin olin ma kahevahel. Kas anda hääl Merylile (LINK) või tema lahutamatule kaaslalsele Katriinile (LINK). Valik langes esimese kasuks, sest Meryl on täpselt selline rusikas-silmaauku stiiliga minu jaoks.


Pere-ja beebiblogid:
Olin jällegi kahevahel. Lipsuke (LINK) või Britt (LINK). Pika kaalumise peale sai kliki ikkagi Britt, sest tänu Ella ja Marianna üheaegse ootuse ja sünni ajale, samastun temaga rohkem.


Spordiblogid:
Hääle sai see blogi siin (LINK)! Okei, nali, nali! Tegelikult ma nii nahhaal ei ole. Spordiblogiga olid mul rasked lood, sest paljud on mu lemmikud ju. Hääle andsin ma lõpuks Karmenile (LINK), sest ma olen Margiti võidus nagunii kindel. Lisaks samastun ma Karmeniga üsna palju.

Tervise- ja kaalulangetusblogid:
Jällegi kategooria, kus ma oma häält mitu korda muutnud olen. Raske on paljude lemmikute seast seda ühte hääletada. Lõpuliku hääle sai Mariliiis (LINK). Mariliiis on mu viimase aja suurim avastus ja nii äge on lugeda ühe pakseneva saleneja jutustusi. Brings back memories!


Neid viimast kolme kasti ma ei täitnud. Ma lihtsalt pole nii agar lugeja ja jälgija.

Tegelikult oli see valiku tegemine tõepoolest raske. On väga nõme, kui ühes kategoorias on viis lemmikut blogi, kellest pead ühe valima.


Siin-seal on ka läbi käinud teemad, et mida auhindade jagamisele selga panna. Minul oli esialgu plaanis kanda sügisel ostetud ja üli naiseliku-piduliku lõheroosat kleiti. Siis aga tuli Mari-Leen jälle oma smart casual'iga*. Koheselt tundsin, et minu kleit oleks sellise ürituse jaoks liiga, liiga, liiga pidulik ja uhke. Nii ma siis kavandasingi endale peas veidi teistsugusema ja lihtsama outfiti. Käisime eile Jumbos seda ainuõigemat kleiti otsimas. Ja mis oli juhtunud? Kõik sellised kelidid olid riidepuudelt kadunud! Õnneks ma siiski ühe leidsin. Müüja vaatas mind hindavalt ja küsis: "Suurus 36, jah?" Nõustusin. Läksin proovima ja.. see oli natukene suur. Väikemat suurust enam polnud. Õnneks ei ole see kleit nii suur, et ta paistab suur välja. Ei, ta vist tegelikult peabki olema selline... kergem. Mitte täiesti ümber. Igatahes ma ise olen rahul. Rahul sellega, et ideaalse kleidi sain ja rahul sellega, et olen suurusesse S (34-36) tagasi jõudnud! Halleluuja!
Kaalul ma pole juba umbes kaks kuud käinud, muideks!

Vat nii, sellised lood. Teie aga ka ikka minge ja hääletage, kui ei ole seda veel teinud. Ja kui olete, siis kutsuge sõpru ka hääletama! Hääli saab anda SIIN (LINK).

Kohtume juba 11. juunil, Tallinnas!


*Võtke lauset ikka humoriga. Tegelikult mulle hirmsalt meeldib selline lahendus. 

4 kommentaari:

Mariliis Saar ütles ...

Ohsa, ma väga tänan sind hääle eest :)
P.S. sina said minu hääle ka, aga juba enne seda, kui mina sinu hääle sain. Just sayin'. :)
Kohtume siis pidus.
Ma pole siiani riietuse kohapealt ühtegi otsust suutnud langetada. Oeh. Peab ikka poodlema minema.

Kati ütles ...

Nii et fair kaup :)!

Mul on jälle nii hea meel, et Su avastasin :)! Ootan väga kohtuda!

Karmen Lepp ütles ...

Aitäh! Au on saada sinusuguse tegija heakskiit. :D

Kati ütles ...

Ahh, mis tegija :D