neljapäev, 12. mai 2016

Vlog: Blogger swap

Tegin täna hommikupoolikul oma elu teise-kolmanda video bloggisse. Meil siin ühes blogijate grupis tehti tükk aega tagasi selline üleskutse, et blogijad võiks üksteisele oma lemmikuid asju saata. Minu rõõmuks, tahtis minuga vahetust teha Laura, kelle saadetud pakikene jõudis minuni esmaspäeval.

Andke andeks mulle minu sättimata olek, sest ma tõepoolest ei viitsi enam meiki näkku panna ega end väga sättida. Eriti kui tean, et pean õhtul trenni tegema.

Samuti ei olnud mul mahti videoga vaeva näha ja seda korrektseks lõigata, nii et kõik apsakad ja sassi minekud on sees.

Mis ma aga paki seest leidsin, seda saate näha allolevast videost:


PS: Laura, anna siis ikka teada, mis herned need on?!

4 kommentaari:

Laura Kask ütles ...

ISSAND! Ma olen nii loll! :D Ma ei tea, millele ma mõtlesin, kui kirjutasin Kreeka pähkel. :D :D Muidugi India pähjlid. :D
Herneste näol oli tegemist kikerhernestega. :D Minu lemmik nosimine. Kõigepealt leotad külmas vees u 12 tundi, ja siis keedad madalal kuumusel 30-45 minutit ja siis ahjus meelepäraste maitseainetega röstida. Nii head on! Ma olin kirja juba ära pannu kasti, kui mul meelde tuli, mis kõik kirjutamata jäi. Ja šokolaad oligi selline nalja asi. :D Ma teadsin, et sa ise ilmselt ei söö seda, aga mina ei suuda šokolaadile ei öelda.
Ma pole postkasti mitu päeva vaadanud, kohe ajan püksid jalga ja uurin, kas pakk ehk ikka ootab mind postkontoris! :D
Tore, et paki sisu kasutust ka leiab. :)

Kati ütles ...

Hahaa, nüüd tunnen mina end lollina :D. Ma armastan kikerherneid ja nüüd ei tunne neid ära :D

usun, et saad paki lähipäevil kätte :).

minajamuud.blogspot com ütles ...

Minu kahene poiss nimetab India pähkleid "banaanipähkliteks" ja Kreeka pähkleid "liblikapähkliteks" :D väga loogiline kuju poolest.

Kati ütles ...

Hihii, aga ongi ju :)