kolmapäev, 20. juuli 2016

Jutte jõusaalist

Vahepeal peaks ikka endast märku andma ja midagigi rääkima, eks! Lihtsalt aga pole miskit huvitavat rääkida. Kõik päevad on üsna ühesugused ja eeldan, et ühest täiesti tavalisest päevast pole kellelgi huvitav lugeda.

Trenni olen teinud. Iga päev olen ikka end välja ajanud. Esmaspäeval püüdsin teha ühe madala pulsiga jooksu. Madal on minu jaoks siis 150-160bpm. Päris hea oli ja kui nüüd aeglane kiirurus välja arvata, siis kurta ei saa. Pidasin päris hästi vastu. Mõtteis oli kohe teisipäeval sama pulsisagedusega üks poolmaraton ära proovida, aga jäin enda treeningplaanile kindlaks ja läksin hoopis jõusaali.
Tegin 10min mäkkeronimist soojenduseks ja hakkasin aga lihaseid töötlema. Alustan ma alati kõhust ja seljast. Kuna mulle meeldib kõhtu teha selle asjanduse peal, kus jalgu tuleb täisnurga alt üles tõsta (teate küll, see atribuut, kus toetad küünarnukkidega ning tõstad jalgu üles), siis see väsitab käsi hirmsalt ja mõtekam on see enne käteharjutusi ära teha. Peale seljatõsted ja kõhulihas. Kõiki harjutusi 4x15 seerias.
Siis tulevad mu lemmikud: käed, õlad ja rind. Praegu tõmban rinnale ja seljale raskust 25kg. Pole palju, aga asi seegi. Lisaks vehin hantlitega liblikaid ja muid toredaid asju. Hantlid on praegu veel 3kg. Jällegi, seeriaid 4x15.
Kui need valmis, lähen jalapressile. Jalapressil lükkan oma keharaskust ja lisan sinna juurde veel 35kg. Ehk siis peaaegu, et 100kg tõukan ära! Lisaks teen väljaaste kükke, kus abiks võtan stepilaua ja hantlid. Panen tagumise jala stepilauale ja kummalegi jalale teen 4x15 astet/kükki. Stepperiga on väljaasted ikka uus level! Lõpetan ma jalaseeria kükkidega, kus ma 8kg sangpommiga tõsteid teen.

Koos puhkustega võtab see kõik ca tunnike aega. Vahel olen sportlikust huvist mõnd masinat veel näppinud, aga vanad-head tuttavad on ikka kindel valik ja minule toimivad.

Lõpetuseks väntan ma 15-20 min velotrenažööril ja kõmbin koju. Ühe jõusaali korra kalorite kadu: peaaegu 800kcal.


Jõusaalis mulle meeldib! Ma saan olla seal täiesti omas elemendis, rahus ja teha kõike täpselt nii nagu mulle meeldib. Keegi ei vaata, arvusta ega kortsuta kulmu.

Nonäed- tulin murega, et pole midagi kirjutada ja sain päris kenasti jõusaalikava üles kirjutatud!

Täna lähen ma aga intervalli jooksma ja peale seda teen jooksuharjutusi. Plaanisin ka vähe Piloxingut harjutada Marianna une ajal, aga mida ma siis homme teeks!

Ühest küljest on hea, kui on selline kindel treeningplaan, aga teisalt ei jõua ma ära oodata, et Ööjooks läbi oleks ja saaksin kasvõi iga päev joosta kui tahan. Tegutseda enda isude ja tahtmiste järgi... Kõigest kolm nädalat veel!

Kui juba jookmisest ja võistlustest rääkida, siis homme toimub 24tunni jooks, kus minu hea kaasblogija Karmen osaleb. Nii põnev väljakutse ja kunagi tahaks ka ennast proovile panna. Seekord aga hoian ma Karmenile pöialt ja ootan tema emotsioone ja muljeid!

Nüüd lähen ja teen ma endale aga ühe smuutikese, sest Marianna ärkas ja saan lõpuks blenderi käima panna. Teie aga saate nautida Dancesti viimast, toolitantsu videot. Andke siis teada, kas meeldis ja kas minu ära märkisite!


2 kommentaari:

Karmen Lepp ütles ...

Nii armas sinust, et mainisid mind.
Appi kui tugev sa oled, et 100kg ja 25 suudad lükata. Tants oli päris tore jälgida, sellist jalahoidmispoosi võis keeruline hoida olla. Jaksu treenimisel!

Kati ütles ...

Jalad on mul jaa, tugevad. Erinevalt näit. kätest, mis ei jõua tuhkagu hoida :D.

Liivas oli kõike omamoodi ooper teha :). Aitäh :)! Ja edu homme!