kolmapäev, 9. november 2016

Veel elan

Long time no see! Kuidagi on juhtunud nii, et viimasest sissekandest on aega pea kolm nädalat möödas. Tunnistan ausalt, mul:
  • ei ole aega ega mahti arvutit lahti võtta
  • on nii suur väsimus ja rammestus juba pikemad kuu aega peal, et ma lihtsalt ei jaksa
  • mul pole millestki kirjutada
Siiski tahtsin ma natukene elumärki endast anda.

Mis siis toimunud on? Peale Maltat juhtus kuidagi nii, et ma olen 95% ajast lastega üksi kodus olnud. Kaasal on pikas otsad olnud ja need vähesed hetked, mil ta kodus on, olen ma saalis olnud. Viimased nädalad oligi üsna tüüpiline, et Gunnar tuli koju, et mind saali viia ja lapsi hoida ja koju tulles, pani uuesti kohe tööle.
Lisaks sellele on Mariannal käimas mingi öökulli periood, kus ma passin pisikese hingega pea kella kolmeni välja üleval. Peale seda on lasteaia äratus ja nii need päevad möödunud on.

See kõik on viinud aga selleni, et mu keha ja meel keelduvad minuga koostööst. Ma ei mäletagi, millal ma viimati haige olin või köhas vaevlesin. Nüüd olen aga juba pikemad poolteist nädalat maailma suurimas köhas. Asi on juba nii hull, et mu kerelihased ja kopsud valutavad iga köhahooga ja need vähesedki unetunni saavad iga 20minuti tagant köhase lõpu.

Ja ma süüdistan selles haiguses jooksmist. Mitte et ma oleks ennast haigeks jooksnud vaid vastupidi, ma olen Maltalt saabumise järgselt jooksma saanud vaid kolmel korral! Varasemalt on saanud keha jooksudega hea karastuse ja nüüd on see täiesti rivist väljas, nii et jah, süüdistan enda haiguses jooksude puudumist!
Tunnistan, et ma olen kurb, väga-väga kurb! Aga nagu ma ütlesin, siis seda aega mul lihtsalt pole.
Kuidagi on juhtunud nüüd nii, et viimasel ajal olen ma saali vahet pidevalt käinud ning Dancesti ei satu ma vaid kahel päeval nädalas. Mis te arvate, kas mul on nendel kahel päeval võimalik jooksmas käia? Ei! Sest pere vajab elamist ja tihti juhtub nii, et kaasa, kui üldse, tuleb koju, et suurem poetiir teha.

Ja nüüd ma olen haige. See hoiab mind jooksmast maas. Lisaks olen ma kuskilt saanud oma jalalabadele haavandid, mis valmistasid mulle pea nädala jagu isegi kõndides piina.

Aga see ei tähenda, et ma kodus laiskvorsti mängiks, oh ei! Ma olen käinud saalis enda trenne andmas, olen käinud asendamas, olen võtnud lisaks endale hulganisti tantsutrenne, workshope. Kui olen kodus, siis teen N+TC kavasi. Tõmbasin juba Maltale endale selle appi ning nüüd kohandasin 8-nädalase programmi enda trennidega klappima, et saan nö vabadel päevadel ka midagigi teha.
Nädalasse olen ma jätnud ühe päeva, kus ma päriselt puhkan ka.

Dancestis on ka päris palju juhtunud ning tulemas. Näiteks üleelmisel laupäeval toimus meil Vouge stiili workshop, eelmisel reedel Go-go workshop. Ma tahan pidevalt end tantsijana arendada. Ma ei tea, mis või kust see pisik nüüd sisse on tulnud, aga kuidagi on juhtunud nii, et ma annan endast 200% kavade selgeks saamiseks, õpin koguaeg, tunnen ise liigutuste vastu huvi. Ma palusin tegelikult isegi Martalt eratunde, et end veel rohkem arendada.

Novembri viimasel nädalal on meil plaanitud suur video filmimine, kus ma tahan päriselt näidata, milleks ma võimeline olen.

Peale selle on meil laupäeval tulemas traditsiooniks saanud trennimaraton, millele järgneb Dancesti neljas sünnipäevapidu.

Dancesti trennides läheb mul hästi. Ma olen hakanud ennast üha rohkem ja rohkem avama ning treenerina tundma õppima ning pean tunnistama, et saalid hakkavad ühes sellega täituma. Mul on selle üle vaid puhas hea meel! See annab mulle usku iseendasse ja jõudu edasi minemiseks juurde. Motivatsioon missugune!

Kui motivatsioonist rääkida, siis selle olen ma kuskilt nüüd üle leidnud. Just kaalu kohe pealt. Jällegi, ma toonitan, et ma ei pea ennast kuskilt otsast paksuks, aga mu ilusa lihaselise vormi peal on veel soe talvepolster. Aga lõpuks! olen ma selle motivatsiooninatukese kuskilt leidnud ja mu toitumine on viimased kaks nädalat olnud väga puhas, tervislik ja regulaarne. Ma tean, et see kaks nädalat on veel lühike aeg hõiskamiseks, aga siiski, ma ei taha ega plaani nüüd rajalt maha kalduda.

Nüüd loodan ma kiiresti end terveks saada, uuesti jookmisega algust tegema hakata ning loodetavasti ka teile rohkem positusi tuua!

Loodan, et teil on kõik hästi ja tunnete suurest lumest rõõmu!

Kommentaare ei ole: