laupäev, 4. veebruar 2017

Üks tihe kevad

Märkamatult on juba veebruar kätte jõudnud. Kuu algas minu jaoks väga positiivsel noodil ja loodetavasti läheb nii ka edasi.

Mäletate, ma olen mitmel korral kirjutanud ühest suurest koolitusest. Tegemist on siis FAF-is peetava Peak Pilates Basic Mat kursusega. Tegin ma lõpuks kolmapäeva hommikul taotluse ära ja nagu mu Instagrami jälgijad näha said, siis sain ma kursusele sisse! Peak Pilates on siis reformeritel tehtav pilatese liik. Kogu kursus koosneb kolmest osast ja mina lähen siis sinna kõige esimesele, kus veel masinad ei puututa ja õpitakse matil tehtavat pilatest. Sealt edasi on juba hea minna mõnele teisele koolitusele (nt Eva Pettineni kursustele). Eriti uhke olen ma aga selle üle, et minust saab koolitatud FAF-i õpilane! Seda muidugi juhul, kui ma kursuse läbin! Saab olema väga-väga tihe veebruar ja märts, sest eeltöö ja järeltöö saavad olema pikad ja põhjalikud.

Lisaks sellele võtan ma tõsisemalt käsile oma tantsuoskuste laiendamise ja arendamise. Panime end Martaga kirja 10-ks nädalaks twerk-tantsu tundidesse. Sinna otsa veel sama teemaline workshop. Alates sellest teisipäevast hakkavad ka edasijõudnute tunnid, millele järgnevad 2h hip-hopi tunnid. Terve mu nädal on lisaks enda tundidele täis erinevaid tantsutunde. Kokku lausa kuus tantsutundi! Ja sinna otsa kindlasti ka veel iseseisvad harjutamised. Uh, väga mõnus!

Siia saame veel lisada neli rühmatreeningut ka. Lisaks Piloxingule ja YOGAFUNCile, annan ma kolmapäeviti lausa kahte Fatburni: nii Dancestis kui Kelas. Ma vist juba mainisin, et sain eelmisel kuul Kelast hea tagasiside ja võtsin Marta tehtavad trennid seal endale. Sellega koos saingi Danceteami nö jala vahele ja möödunud neljapäeva hommikul asendasin ma juba pilatese tundi. Mu süda värises juba teisipäeva õhtust saati, kui hakkasin tundi kokku panema. Kuigi ma armastan pilatest ja tean sellest palju, siis pole ma ju kunagi seda tunnina andnud ja juhendanud. Õnneks kohale jõudes värin seest kadus. Ja kuigi tagasisides toodi välja paar negatiivset asja, siis treener ütles, et vajadusel kutsub ta mind edaspidigi asendama!
Negatiivne kommentaar tuli aga selle kohta, et trenn oli natukene liiga kiire ja keskendus palju core'i ja tagumiku tööle. Aga sellised tagasided on just need, läbi mille ma õpin. Näiteks tean ma järgmine kord täpselt, kuidas tund ülesehitada ja millist tempot valida. Kogemused!

Ja kui te nüüd mõtlete, et kuhu ma nende kümne tunni vahele oma jooksud ära mahutan siis.... Tõttöelda polegi praegu mahutanud... Veebruarist pidin küll juba alustama oma maratoniks treenimisega, aga-aga. Ma ei ole siiani saanud Viljarilt mingit vastust. Tähendab, ma sain ühe kirja, kus ta uuris kas ma soovin jaanuari keskel või veebruaris alustada, aga selle viis mu gmail rämpsposti ja avastasin selle alles pärast seda, kui olin nädal-kaks tagasi ise uuesti Viljarile kirjutanud. Aga nüüd on kuu aega vaikus olnud.
Ise mõtlen ma nii, et kõik on millegi jaoks hea. Lootust ma ei heida ja ehk ikka kevade jooksul saame üksteisega uuesti ühenduse. Kui aga ei saa, siis ei saa. Minu kõige esimeseks prioriteediks on siiski praegu tantsimine ja enesearendamine ja jooksutreeningud on vaid boonuseks. Oma kirjapandud Linnajooksud läbin ma niiehknaa ning küll sügisel ka selle SEB läbitud* saab! Praegu ma veel väga ei muretse.

Mis veel? Ahjaa, üks suur koolitus on veel kuhu ma saatsin enda ankeedi ära. Ootangi (ja niisamuti terve Dancest) sealt praegu vastust, et kas saan minna või ei. Pöidlad muidugi pihus, et uuel nädalal positiivse vastuse saan!

Üleüldiselt ongi elu ilusal ja positiivsel noodil läinud. Ma tunnen ennast hästi ja olen siit-sealt kuulnud, et seda on ka väljaspoolt näha.

Ning nüüd on kindel ka selline "väike" asi, et lähme suvel Ibizale. Perega. Tähendab, et mina lähen lastega peale Dancesti laagrit ees ära ja nii kuu-pooleteise pärast, mil toimub ka tantsulaager, tuleb kaasa järgi, et ise ka veidi puhata ja päikest nautida. Saab olema üks kihvt kogemus, sest sel aastal teeb Marta koostööd Teele Alasega ning eeldatavasti hakkame me seal trenne ka andma! Ekstra toredaks teeb asja see, et terve selle aja, mil ma lastega Ibizal olen, resideeruvad seal kõige armsamad ja toredamad inimesed!

Aga eks kõigest saab järgemööda pikemalt rääkida!

Aga tulevik paistab helge ja ilus ning mul on mida oodata ja mille nimel tööd teha.

Kaalult kadunud 1kg!
*õnneks pole ma kuskil lubanud seda 42.2km läbi joosta. Olin seadnud endale juba algusest peale see kilometraaž läbida. Mis tähendab, et kui ma ei peakski koostööd saama, siis oma jõududega olen ma seda distantsi läbimas ikka. Kasvõi kõnni-jooksu seguga!

2 kommentaari:

Mariliis Saar ütles ...

Sa näed väga hea ja särav välja. Kohe näha, et asjad liiguvad ülesmäge. Väga tihe graafik on sul. Mina, kui värske kahe lapse ema vaatan ja imestan silmad peast :)
Kes palju teeb, see palju jõuab. Ja need suveplaanid teevad kadedaks küll

Kati ütles ...

Mul on väga hea tugivõrgustik ja laps ju suurem ka. Kuigi ikka rinnasõltlane :D.

Ma ise ka veidi värisen sellise suure plaani ees,aga minu õnneks, loksusid kõik plaanid ja ajad ilusti paika ja mitte miski ei hoia tagasi :)