reede, 5. mai 2017

EBA 2017

Ma olen rongist täiesti maha jäänud, aga tahaksin ka panna siiski mõne mõtte Eesti Blogiauhindadega seoses kirja..

Kui siin aasta alguses läks see EBA trall lahti, mõtlesin ma pikalt, kas ma sel aastal osalen või ei. Eelmise aasta teine koht on ilus küll ja iseenesest ma mingit tunnustust ei oota. Pika vaagimise peale ma siiski kirja end panin, ise teades, et nagu Margitki, olen ma päevasel ajal hoopis Narvas poolmaratoni jooksmas. Nojah, küll kuidagi ikka jõuab!

Tunnistan ausalt, kui ma eelneval aastal teadsin, et küll ma esikolmikusse ikka pääsen, siis sel aastal seda lootust ma ei hellita. See oleks loomulikult tore, sest selle aastased blogiauhinnad jäävad mulle ja Katjonokile viimaseks, aga minu ja Margiti kõrvale on kerkinud nii-nii palju tublisid ja toredaid sportijaid-blogijaid, kes on tunduvalt jäjepidevamad ja tublimad oma ettevõtmistes kui mina.

Nagu eelmiselgi aastal, ei kutsu ma kedagi hääletama enda poolt. Ma palun Sul hääletada minu poolt, kui Sa tõesti tunned, et ma olen Su häält väärt. Mina kutsun hääletama õiglaselt ja südame järgi. Ära hääleta kellegi poolt, sest tema nimi on tuntum. Hääleta selle inimese poolt, kes tõepoolest on oma kategoorias võitu väärt!

Ja kui Sa ei suuda kahe-kolme blogi vahel valida, siis ole aus ja anna kõigile kolmele hääl. Nimelt saab sel aastal hääletada ühelt IP-aadressilt lausa viis korda 😉!


Kellele aga andsin mina enda hääled?

Arvamusblogid: Ma olen neist vaid kaht aeg-ajalt sirvinud. Aga minu kliki sai seekord Ebapärlikarp. 

Pere-ja beebiblogid: minu vaieldamatu lemmik nii eelmisel kui sel aastal on Janeli.

Ilu-ja moeblogid: Mulle meeldivad, ja ma jälgin sealt paljusid, kuid eriliselt silma, just oma vaimse poole pealt, on mulle jäänud Iti.

Elulised blogid: ja hääle sai oma sooja oleku eest Triinu-Liis.

Toidublogid: hääle sai Sandra. Ma lihtsalt tahan enda menüüst veidi liha vähemaks jätta ja retseptid on nii-nii head!

Ning siis need kõige raskemad blogid, minu jaoks.

Tervise-ja trenniblogid: ma ei suutnud siin otsustada. Päriselt ei suutnud, sest minu jaoks on kolm favoriiti. Kuigi ma jälgin aeg-ajalt ka neid tuntumaid nimesid seal listis, siis pean tunnistama, et veidi väiksemad tegijad on palju tublimad. Päriselt ka! Minu hääle sai aga seekord Mariliis ja seda seetõttu, et ta on peale lapse sündi nii ülitubli olnud ja on tõeliseks eeskujuks!

Spordiblogid: kuigi ma olen Margiti andunud fänn, siis hääle andsin ma sel aastal Karmenile. Kas te olete tema saavutusi näinud? Parim nais ultrajooksja Eestis. Ja kas te teate kedagi, kes oleks 24H jooksul osalenud? Valik on ilmselge!

Videoblogid: ma avastasin mingiaeg Liisa ning olen peale seda kõik tema videod järgi vaadanud. Sümpatiseerub millegipärast väga.


Sellised said sel aastal minu hääled. Nagu ma mainisin, siis hääleta südame ja õigluse järgi! Mina omaltpoolt olen muidugi iga Katjonokile jäetud hääle eest südamest tänulik ja õnnelik.

Hääli saab jagada aadressil http://eba.marimell.eu/ ning Katjonoki leiad spordiblogide kategoorias.6 kommentaari:

Laura Kask ütles ...

Ma olen selle tervise-ja trenniblogide kategooria mõttega nõus. Kuigi ma arvan, et need suured tegijad panevad asja kinni, siis minu meelest need väiksemad blogijad on tõesti palju tublimad, siiramad ja neid on minul ka näiteks palju huvitavam jälgida. :)

Kati ütles ...

Jaa, ka mina kardan, et Paljas Porgand nt paneb esikoha kindlasti kinni, aga loodan, et nii Sinul, Marisel kui Mariliisil on vähemalt esikolmikus koht olemas!

Karmen Lepp ütles ...

Nii armas on leida oma blogi siit tublide nimekirjast. Aitäh! Usun, et sina ja Margit hoiate taas lippu kõrgel :)

Kati ütles ...

Margiti edus olen mina ka kindel :). Enda omas seekord, mitte nii väga, paljud, kaasaarvqtid Sina, väärivad seda rohkem :)

Mariliis Saar ütles ...

Saab tõesti ühe IP pealt 5 korda hääletada. Minu peres hääletasid laps ja mees ka, et ikka kõik emme lemmikud hääle saaksid ;)
Ma usun ka, et meie kategooria paneb porgand kinni, aga mina rohkem vaatan ta pilte Instagramis, kui loen ta blogi. Liiga palju on seda va reklaami asja ja ei ole mõnus lugeda. Muidu ju tubli ja tegus neiu.
Aga minu jaoks on oma punt ikka need soojad ja armsad inimesed, kelle blogi ikka ja jälle piilud, sest äkki nad on juba midagi uut kirjutanud :)

Kati ütles ...

Ma paari blogi puhul kasutasin sama tehnikat, et andsin lihtsalt ühes kategoorias mitmele hääle :D

Ma jälgisin ka Porgandit IG-s, aga mingiaeg tuli sealt ka piir ette. Ma saan aru, et inimene on suurt vaeva näinud ja rahul endaga, aga ma lõpuks enam ei suutnud neid mitmeid näitamisi vaadata :(
Blogi jaa, on tal vaid ja vaid turundus ja reklaam, kahjuks. Ennevanasti oli ikka inspireeriv jälgida..

Jaa, minu jaoks ka. Kuigi ma kommenteerimisega olen viimasel ajal väga kitsi olnud, siis lugemas ikka käin. Alati mõtlen, et hiljem ütlen sõna sekka, aga jah.. elu lastega ja jooksus :D