esmaspäev, 8. mai 2017

Treeningnädal: 1-7.05

Lõpuks, üle ma ei tea mis aja, saan ma panna kirja korraliku ja eeskujuliku treeningnädala. Peale esmaspäeva, kui Elinaga jooksmas  käisime, olen ma motiveeritum ja kindlameelsem kui terve möödunud poolaasta jooksul olnud olen. Ma olen hoidnud ennast terve nädala liikvel ning teinud ära kõik ettenähtud trennid. Lisaks olen ma lõpuks saanud toitumise kontrolli alla ning kui välja arvata mõningased tujukõikumised ja väsimus, on kõik hästi.

Aga ilma keerutamata, treeningnädal.

Esmaspäev:
Oli püha ja meie ka puhkasime. Käisin saalis, et aidata Martal reisiks valmistuda ja õhtul käisime Elinaga jooksmas ja jalutamas.

Teisipäev:
Fatburn: 58min:15sek- Võtsin üle Marta hommikused Fatburni tunnid.
Jooks: 44min:03sek/ 6.09km
  • 4km rahulikus tempos jooksu
  • 10sek+20sek+30sek+40sek+30sek+20sek+10sek kiirendusi+45sek lõdvestusjooksu vahel
  • 1km lõdvestusjooks
 Pulsid mängisid ilusti nii kuidas pidid. Esialgu oli peale pikka pausi raske alustada, aga peale kolmandat kilomeetril läks juba kergemaks. Veidi on paus tempolangust sisse toonud, aga ei midagi hullu.
Kolmapäev:
Fatburn (kela): 1h:00min:40sek. Pidin Marianna kaasa võtma ning temaga alguses mässamine tõi pulsi alla ning kalorikulu väiksemaks.
Fatburn (Dancest): 59min:57sek- sama teema, alguses oli veidi Marianna raskuseks aga ei midagi hullu.

Neljapäev:
Fatburn: 48min:56sek- Hommikune, tegime veidi rahulikumalt.
Jooks: 41min:18sek/ 5.54km- ette oli nähtud vist küll 6km, aga ma olin nii kohutavalt väsinud tervest nädalast, et pidin väe võimuga end välja vedama. Pulss oli pidevalt üleval ja pidin palju, palju kõnnisamme vahele tegema.Reede:
Fatburn: 58min:07sek- kolmapäevased Fatburnid siirduvad mai kuus reedesele päevale. Viies Fatburn sel nädalal järjest! Võtsin üsna rahulikult.
YOGAFUNC: 58min:33sek- pühapäevane YOGAFUNC tõsteti ka reede peale. Teeme lite versiooni, sest keha sai eelnevas Fatburnis parajalt piitsa.

Laupäev:
Ette oli kirjutatud küll jooks, aga lükkasin selle edasi ja puhkasin. Käisime lastega loomaias (rongi ja praamiga kolmekesi seiklesime!) ning õhtul käisin Aleksandra sünnipäeval.Pühapäev:
Tinze twerk workshop: 2h:34min:04sek- kaua oodatud twerki workshop. Soome parima twerkija juhendatud õppetund, kus õppisime twerki põhielemente, asendeid ja panime maha ühe hingetuks viiva koreograafia. Tegemist oli muideks, Soome kõige suurema osalejate arvuga workshopiga. Sinna soovis tulla kõvasti üle saja inimese ning mina olin üks viiekümnest, kes osalema pääses!

Jooks: 45min:32sek/ 6.98km
  • 5km jooks kuni 160bpm pulsiga
  • 5x100m kiirendust+100m lõdvestusjooksu
  • 1km lõdvestusjooks
Tegelikult pidin kava järgi küll 6km ette jooksma, aga vast väga hullu ei ole selle ühe kilomeetri pärast! Jõudsin eelnevalt workshopilt alles pool kaheksa koju ja mu kõht oli kella kuue ajal hiinaka buffees söödud salatitest punnis täis. Kuigi pulsid mängisid ilusti ja joosta oli nii-nii mõnus, siis lõpuks oli see salatihunnik mul kurgus. Kuid üllatavalt kerge ja hea oli joosta. Väga, väga nautisin!Vat selline nädal. Nagu  ma mainisin, siis tegelikult olin ma koguaeg lennus ka. Pooltel hommikutel läksin Elina lasteaiast otse saali, tulin lõunaks lapsele järgi ja panime uuesti linna poole teele. Nii hea ikka kui on ilusad ilmad, siis on seda tahtmist ja viitsimist väljas liikuda ja olla. Ja ega mul tegelikult praegusel hetkel eriti valiku võimalust pole!

Sel nädalal ma:
  • treenisin 10h:48min:43sek
  • jooksin 18.6km
  • kulutasin 18654 kcal

Nädala lõpetan ilusal noodil ning mul on hea meel, et pühapäevane workshop ja jooks nii ideaalseks kujunesid. Ilusa nädala eest premeerisin end...  ei, mitte söögiga, vaid imeilusa uue spordikotiga.

Ibizani on jäänud tänase seisuga 43 päeva. Nelikümmend kolm päeva! Selle ajaga suudan ma kindlasti palju endaga peale hakata!

 Ärge laske korraks veel külla tuleval külmal end heidutada!

PS: ootan Sinu häält EBA raames. Hääletada saab SIIN. Asun spordiblogide kategoorias. Aitäh Sulle!

2 kommentaari:

Mariliis Saar ütles ...

See twerking tundub ilgelt lahe. Mina olen paraku selline õnnetu, et keha väga liigutada ei oska :)

Aga su nädal tundub ikka maru hull. Ma väsisin juba lugemisest ära.

Kati ütles ...

See ongi :) ma tundsin esmaspäeval lihaseid, mille olemasolust mul aimugi polnud 😀.

See nädal oli veel okei. Käesolev nädal on topelt lõbus :D