pühapäev, 21. mai 2017

Treeningnädal 15-21.05

Järjekordne nädal on möödunud. Pean tunnistama, et see oli üks raskemaid nädalaid üldse, sest olin Dancestis päris üksi ning trenne, mida asendada, oli rohkem kui vaja. Käisin Kelas kahel korral asendamas, andsin Aleksandra asemel rühmatrenne ja olin laste judo trennides ka jälgija ning abiline.

Jooksmisega läks sel nädalal kuidas läks. Nii väga kui ma ka ei proovinud, siis peale ühe korra ma jooksurajale ei jõudnud. Reedeses trennis tundsin järjekordselt valu enda paremas põlves ja ei julgenud jooksuga katsetama minna.

Aga ilma keerutamata, möödunud nädal on teie ees:

Esmaspäev:
RVP (Kela): 59min:34sek- käisin järjekordselt Kelas Reisi-vatsa-Pakarat tundi asendamas.
Piloxing: 52min:13sek- Pulsi järgi vaatan, et kuidagi liiga rahulikult sai tehtud. Või siis on pulsid langenud.
Hip Hop: 1h:02min:18sek- Oh, ma nii nautisin seda tundi. Mõnus flow ja koreo!

Teisipäev:
Fatburn: 55min:29sek- Marianna tõmbas mul kõbasti tempot alguses maha. Samas lihastreeningu ajal tuli lisaraskuseks peale.
FitBox: 1h:04min:45sek- järjekordne Aleksandra tunni asendus. Pean tunnistama, et vahelduseks väga mõnus!
Jooks: 43min:59min/ 6km- madala pulsiga jooks. Mulle väga meeldis. Pulsid sain ilusti paika ja keskmiseks tuligi 155bpm. Tõusis pulss vaid tõusudel.Kolmapäev:
Latinissimo+Reggeaton: 1h:34min:07sek- lapsed ajasid mind hulluks ning pidin pidevalt nendega tegelema selle asemel et korralikult tundi teha. Millegi pärast oli keha väsinud ka ja motivatsioon puudus täielikult.
Showtants: 39min:11sek- kuna ma rühmatrennis end hästi ei tundnud, kolisin lastega taharuumi ja harjutasin enda go-go'd. Asi, mida ma peaks tihedamalt tegema.

Neljapäev:
Pilates (Kela): 45min:16sek- jäime Mariannaga stuudiosse ööseks, et ma saaks hommikul kell pool kaheksa minna Kelasse Pilates asendama. Sain öösel alles kell viis magama, aga trenn läks hästi. Kasutasin enda sügisel õpitavat materjali ning armusin ülepea-kaela uuesti enda Pilatesesse.
Fatburn: 46min:20sek- ja muidugi hommikune Fatburn kohe otsa. Ausaltöeldes on juba siis keha magamata ööst väsinud.
FitBox: 58min:30sek- kuigi ma olin päevast mee-ee-letult väsinud, oli selles trennis energia laes!

Reede: 
Pilates: 50min:38sek- saabunud suvi tegi enda töö ja saal oli tühi. Olemasolevatega otsustasime teha hoopis Pilatest.
YOGAFUNC: 1h:2min:18sek- Tegime lihasosa sisse ja jätsime mediteerimise ära.

Laupäev:
PUHKUS

Pühapäev:
PUHKUS

Tegelikult oli mul ettenähtud nii neljapäeval, laupäeval kui pühapäeval jooks, aga peale neljapäevast ööd ning trennirohket päeva, ma lihtsalt ei jõudnud õue veel minna. Ja kuna reedese YOGAFUNCi ajal käis põlvest valu läbi, siis võtsingi nädalavahetuse vabamalt. Käisime lastega õues ja jalutamas, aga jooksma ei söandanud minna.
See oli üks väga pingeline ja stressirohke nädal. On väga, väga raske hommikust õhtuni ühe kohutava kahese ja nõudliku viiesega mööda Soomet ringi lennata. Tavaliselt on nad õhtuks väsinud ja pool minu energiat läheb õhtuste trennide ajal nende ohjeldamise peale. Nii oligi, et neljapäevasest hip hopist tulin ma peale esimest seitset minutit ära, sest hoolimata Gunnari olemasolust nutsid ja jonnisid lapsed tagaruumis kordamööda.
Selle nädalapooleteise jooksul on saanud ikka meeletult pisaraid valada ning see puhke-nädalavahetus oli lisaks vigastuse vältimisele ka emotsionaalselt vajalik, et saaksin lastega aega veeta, end välja puhata ja veidi hingata.

Õnneks sai nüüd see hullumeelne nädal läbi. Aleksandra võtab uuesti enda tunnid üle, Kelas lõppesid selleks hooajaks tunnid ära ning Dancesti hooaega on järgi jäänud vaid pooletist nädalat. Ning siis hakkab puhkus. Aeg, kus ma saan pisikeste mööndustega, teha vaid iseendale ja ettenähtud trenne! Ma vist esimesel juunil nutan suurest pingelangusest!


PS: ära unusta minu poolt hääletada EBA raames. Osalen spordiblogide kategoorias ning olen Su hääle eest südamest tänulik! Muideks, ühelt IP-aadressilt saab hääletada lausa viis korda, nii et kasuta seda võimalust ka. Hääletuse lõpuni on jäänud vaid üheksa päeva! Aitäh Sulle!


Kommentaare ei ole: