teisipäev, 31. oktoober 2017

Esimene päev: vaadates tõele näkku

Panin eile lapsed kell üheksa juba magama. Mari otsustas siiski, et see kellaaeg on temale liiga varajane ning ärkas kell kaksteist uuesti üles. Jõin ühe kohvi ning lootsin, et kui varaste hommikutundideni üleval oleme, siis saame peale Elina lasteaeda minekut poole lõunani magada. Umbes kella kahe ajal sõin ära kaks apelsini. Kell pool viis, peale seda kui Elinagi oli ärganud ja ma pahaselt mõlemad magama käratasin, sain ise ka unele.
Kell seitse viisin Elina lasteaeda ning tulin ise tagasi koju magama. Elinat viies pistsin suhu mõned mandlid.

Ärkasime Mariannaga veidi enne kahtteist. Esimese asjana tegin ära pildid ning astusin kaalule. Tegelikult valmistasin ma end mentaalselt ette, et kaalult vaatab vastu 84kg. Päris nii palju ei olnud, aga õudne ikka! Kui ma ise sinisilmselt arvasin, et olen ikka alla võtnud, siis fakt on see, et oksendagu ma palju tahes, tegelikult olen ma umbes kuuga veel 3-4kg juurde võtnud.

31.10.2017
81.4kg 
Nii et aitab Kati, Sa pead tegutsema hakkama. Mai lõpuks on vaja alla saada 21kg!

Ma ei teagi kuidas selle kaalumisega teha. Kas kaaluda iga päev või korra nädalas või ülepäeviti või kuidas...? Tuleb jooksvalt otsustada.

Mul on juba üle poole aasta külmikul seismas Kalmuse kava. Seisab seal niisama ja siiani olen ikka omaloomingut pannud, et veel kiiremini midagi saavutada. Noh, kiiremini tulid kilod. Seega võtan ma selle enda tõsiseks piibliks jälle.

Hommikusöök (12:00):
ca 15g peekonit
2 muna
2 rukkipala
1 apelsiin
6viilu kurki
piimakohvLõunasöök (16:00)75g paneeritud tursafilee ( valmis kaal)
150g juurvilju tomatikastmes
0,5 Marianna piruka jäänust


19:00 Fatburn:
1h:04min
472kcalÕhtusöök (20:00
Kell 20 pidi lõppema tund ja pidin kohe koju sööma tulema. Tegelikuses jõudsime koju 10min enne 21 ja peale pesu läksin lastega söömata magama.
Kommentaare ei ole: