esmaspäev, 20. august 2018

Awaken the Goddess project-poole peal

Kuna ma sain päris palju küsimusi ja postituse soove selle teema kohta, siis mõtlesin, et nüüd, kui ma olen oma kaheksa nädalase programmiga poole peal, siis on paras aeg natukene rääkida, kuidas programm toimib ning kuidas see mind muutnud on. Või kas on...?

Minu jaoks kõige lihtsamad nädalad olid esimene ja teine nädal. Siis tutvusin ma alles programmiga, toitumisega oli imelihtne hakkama saada ning hoolimata sellest, et me Nizzas olime, tegin ma üsna õigeid ja korralike otsuseid toidu suhtes.
Selle kahe nädala sees tegime me Kerlyga põhjaliku eneseanalüüsi, et aru saada, miks mul toiduga selline suhe on nagu ta on ning miks ma käitun nii nagu ma seda siiani teinud olen. Kui need paigas, siis panime paika selle mina, kes ma olla tahan. Nüüd on mul igapäevaselt silmade ees see pilt, mille nimel endaga tööd teha. Ma tean täpselt, milline ma välja tahan näha ning kes ma selleks hetkeks olen.Lisaks on programmis erinevad eneseabi tööriistad. Mul on reaalselt terve suu kaust paberid, millest ma igapäevaselt tuge ja abi saan. Iseseisvalt, Kel video abil muutsin ma näiteks oma minapilti ja seda, kellena ma end identifitseerin. Näiteks, kui ma siiani defineerisin end kui paks tantsija, siis nüüd ütlen ma endale, et ma olen võrratu tantsija. Ja selle defineerimisega leidsin ma endale inimese, kellelt malli võtta ning tean mida igapäevaselt teha, et selleks võrratuks tantsijaks saada. Näiteks registreerisin ma ennast ära balleti tundidesse, ma leian iga päev kasvõi 30min, et tantsida jne.

Kui esimesel nädalal sai välja peilitud kõik minu murekohad, mis tööd vajavad, siis nüüd, iga kahe nädala tagant, toimuvad telefoni teel sessioonid, et need negatiivsed käitumismustrid välja juurida ja oma alateadvust muuta. Minu esimene kõne oli kokku lepitud teisipäevaks, aga ma ei saanud selleks ajaks oma lapsi kuskile sokutatud. Kerly ei teinud sellest absoluutselt mingit probleemi vaid suhtus minusse totaalse hoole ja mõistmisega. Ning saime oma sessiooni tehtud kolmapäeval!
See oli väga emotsionaalne ja raske, aga vajalik. Ma reaalselt nutsin ja nutsin selle sessiooni ajal. Ning kui see lõpuks läbi oli, tundisin end kui teises maailmas. Ma oleksin justkui unest ärganud.
Mina sain selle õhtu jooksul lahti oma vihast ning kurbusest. Ma olen nii kaua kui mäletan olnud äkkvihaga ning seda väga selgelt oma lähedaste peal välja valanud. Samuti olen ma oma kurbuses ja hädades teisi süüdistanud ning sellega suhteid rikkunud.
Nüüd, kui me selle sessiooni tehtud saime, ma väin käsi südamel, ausalt öelda, et ma pole kordagi närvitsenud, pole kordagi kellegi peale karjunud, pole kedagi süüdistanud, pole hädaldanud vms. Me oleme siin nädala jagu nagu harmoonias elanud. Ma olen kõiki probleeme ja muresid super rahulikult võtnud ning leidnud alati lahenduse, me veedame perega palju rohkem aega koos, meie omavaheline suhtlus Gunnariga on täiesti pingetevaba! Ja ma tunnen ennast vabana, rõõmsana ja palju kergemini! See muidugi et tähenda, et ma ei tohiks või peaks enam kunagi vihaseks saama või kurvaks muutuma. Ma lihtsalt oskan neid emotsioone nüüd käsitleda ning endast tervislikul viisil välja lasta.
Kui kergusest rääkida, siis kui esimene ja teine nädal olid toitumise kohapealt superlihtsad, siis kolmas ja neljas nädal raskemad. Elu muutus-Elina läks kooli, Marianna lasteaeda- rutiin muutus ning ma tundsin, et midagi on  nüüd kuskil valesti. See tekitas isusid. Kolmandal nädalal kaotasin ma vaid 100g ning sel nädalal 600g. Kuid asi seegi. Kokku olen ma kaotanud kehalt 3.9kg rasva ning üle 17cm. Ja kõik ei lähegi alati sirgjooneliselt üles, eks seisakuid tulebki ette. Nüüd ei lase ma vähemalt nendel seisakutel enda meelt morjendada ning lähen pea püsti ikka edasi. Kui tagasilöök tuleb, siis õpin ma sellest ning jätkan sealt kus pooleli jäi.

Siinkohal on palju abi projekti grupist ning meie partneritest. Alati on kõik toetavad ning aitavad nii kuidas saab. Ja Kerly on alati olemas.

Nii et kokkuvõtvalt, kaal kaaluks ja keha kehaks, aga see mis toimub minu ja minu maailmavaatega on seda raha ja pühendumist igati väärt! Ma olen palju rõõmsam, õnnelikum ja rahulikum inimene. Ma saan igapäevaselt komplimente, et ma säran ja minust kiirgab positiivsust. Ma tunnen palju suuremat lähedust ja sidet oma perega ning minu kodu valitseb rahu ja õnn. Ning üleeile ütles ka kaasa, et visuaalselt on näha, et keha hakkab väiksemaks jääma ning trimmi minema.Mul on kindel visioon sellest Katist, kes ma olla tahan ning ma olen hakanud tegema tööd selle nimel. Ma olen muutunud aktiivsemaks ning ma püüan leida igat võimalust, et ennast liigutada. Mul ei ole enam unistusi vaid ma olen teinud endale plaanid ning päev-päevalt tegutsen selle nimel, et need plaanid teoks saaksid.

See on täiesti uskumatu, aga ma olen tõepoolest alles poole peal ning ma olen juba praegu läbi teinud nii suure muutuse. Mis siis septembri lõpus veel toimub? Aga ma olen õnnelik. Minu pere on õnnelikum ja ma õpin iga hetkega ennast üha enam austama, hindama ja armastama!


Kommentaare ei ole: