Autorist

Tere, saame tuttavaks!

Mina olen Kati, Katjonoki blogi autor. Eluaeg kaaluga pahuksis olnud noor ema, kes peale lapse sündi Marek Kalmuselt abi palus ning kehalt 35kilogrammi maha sõi... ja kõndis. Kui ideaalne vorm saavutatud, hakkasin ennast harrastussportlaseks pidama ning õppisin jooksma. Siiani suurimaks saavutuseks on poolmaratoni läbimine.

Olin aastaid heas vormis ja töötasin Soome eestlaste tantsustuudios treenerina. Kaks aastat peale teise lapse sündi hakkas aga minu kaal kiiresti ja järjepidevalt tõusma. Tõusis kuniks aasta hiljem olin juurde võtnud pea 40kg. Kuna kõik teised meetodid ei töötanud, siis liitusin juuli lõpus Awaken the Goddess Project'iga.

Siit blogist leiad pajatusi ning mõtteid minu kaalulangetusteekonnast, treeningutest, eneseleidmisest ning vahel ka reisidest.

Tundke end kui kodus, kuid ärge unustage, et olete (blogi)külas :)!
6 kommentaari:

Maria Emma ütles ...

Vaadates seda ajakirja pilti, kus suurte pükstega poseerid, siis küsiks, et mis numbrit sa enne kaalulangetust kandsid ja mis numbrit nüüd kannad?

Kati ütles ...

Hetkel on mul rasedateksad suuruses 38-40.

Pildil on laiad püksid 42 suurus ja kandsin lõpuks alla võttes 34-36 suurust :)

efka leon ütles ...

Vauuu armas perekond😊

Kati ütles ...

Aitäh :)!

Anonüümne ütles ...

Ma tahaks hoopis nõu küsida Sinu käest...ega ma hästi ei julge, aga küsin ikka :) Nimelt, olen su blogi siin mõnda aega lugenud ja mõelnud, et tahaks ka ikka väheke liigutama hakata ennast, no natuke jooksmas käia ja natuke jõusaalis. Nagu ma aru saan, siis kasulik oleks omada spordikella/aktiivsusmonitori vms ?
Aga ma ei kujuta üldse ette, kuidas seda valima peaks...väga kallist nagu ei jaksa osta esialgu, sest noh, ega mul muud sportimiseks vajalikku varustust ka pole, aga mingit mõttetut vidinat ka ei tahaks. Oskad ehk mingi suuna kätte anda või kuidagi abiks olla?

Kati ütles ...

Ära pelga küsida, ma hea meelega vastan :)!

Mina alguses pulsikella ei kasutanudki. Ma usun, et nende esimeste jooksude jaoks pole kella vaja.

Mina hakkasin kella kasutama alles siis kui ma päriselt jooksmisega tegelema hakkasin: ehket kui ma teadsin, mis pulsivahemikega mis jookse teha jne. Kui niisama enda jaoks joosta, siis mina isiklikult kellal mõtet ei näe. Ma ise ka pole praegu enam kella kasutanud ja hakkan seda alles siis kasutama, kui uueks hooajaks treenima hakkan :).

Aga kui Sa tõepoolest seda soovid, siis mina näiteks olen lihtsuse fänn ja keeldun enda 3a vana Polar FT40 väljavahetamast. Ta näitab vaid pulssi, aega ja kalorikulu, aga mul muud vaja pole ka :).

Mingiaeg kasutasin ka Garmin Vivofit aktiivsusmonitori, aga beebi sündides kaotas see oma väärtuse mu jaoks, sest ma ei pääse iga kell, kui kell käseb liikuma :)

Kui Sa aga soovid miskit soetada, sios monitor kops vööga on hea valik ;)